Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir güzel midir ki?

Caecillia

Öne çıkan mesajlar

Aynen senin gibiydim. İzmir'i kazanmıştım ve oraya taşındım. İlk 2 senem çok zor geçti, çünkü İstanbul'dan sonra inanılmaz yavaş geldi şehir bana. Yavaş, sakin, boğucu, rahat.. 7 senemi İzmir'de geçirdim :) Şimdi İstanbul'dayım. Burnumda tütüyor bazen. Vapura binip o kalabalığı gördüğümde şaşırıyorum arasıra.. Ya da etrafa baktığımda rahat insanlar değil de, bir yere yetişmek uğruna kendisine bakamayan insanlar görüyorum.

Sonuç, tekrar üniversiteyi kazanacak olsam İzmir'i seçmezdim. Çok feci kanıma işledi meret.[signature][hline]Those who don't understand Linux are doomed to reinvent it, poorly.
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah ben de bu sene kazanırım izmir'i..
izmir ya da eskişehir'e gidebilsem güzel oalcak..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
[b]karakedi, 26 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
[/b]
evet arkadaşlar, ne yazık ki sistem adminimiz mal..
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nartanesi, 12 Ağustos 2005 09:30 tarihinde demiş ki:
Bu yeterli olur sanırım. Ama yetmezse dahası da var!

Nartanesi yazının ilk paragradlarında sana küfrettim istanbulu bırakıp izmire giderken, içim ezilirken bana yapılır mu dedim ama sonradan rahatlattı biraz olsun.[signature][hline]Just Breath
Sosyal ağlarda paylaş

valla doktor olcağımdan izmir dışına gitmeyi düşünmedim ne de olsa yanlız kalıyorum aile ortamı yok nerde okusam problem olmaz öncelikle rahat olabileceğim eğlenebileceğim problem olmayacak yer düşündüm aklıma tabiki gene izmir geldi

eğlenmesini bilene dehşet eğlence var tabi sonra kafanı dinlemek istersen onuda aynı gün yapabiliyorsun

izmir kusursuz en yaşanabilir şehirlerden birisi

eksilerine gelirsek konser çok az olur iste göre hele yabancı grupsa şansını zorlama :)
son zamanlarda(3-4 yıl) ortamda değişiklik oldu ne bilim söylemek istemiyorum ama farklı cins akımlara uğradı hırsızlık biraz arttı kapkaç bilmiyorum ben 2 sene önce bi sefer karşılaştım hiç görmedim

eğitim olarak ege de 9 eylülde birçoğu açıdan iyi eğitim verirler kendi bölümüm tıp olarak ise ege en iyi 4 ünivden birisidir
Sosyal ağlarda paylaş

izmir türkiyenin en iyi sehridir halk çogunlukla sosyalist demokrat ve ataturkcu uygar bi yapiya sahiptir kizlari güzellikten cok jix ve cilvelidir(bkz. clubber modeller) hos mekan egitim dersen istanbul ve ankara daha iyi ama diger konularda izmir basar karsiyaka alsancak balçova güzel yerlerdir[signature][hline]Ölüm uykusu bizi hayallerin gerçek oldugu yere götürdügüne göre, bu fani bedenlere girdigimizde gerçeklere ara veriyor olmaliyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şahsen karşıyakalıyım istanbula gidince nefes alamıyorum heryerde insan ve göze hoş gelen türden değiller genelde(ist.lu ark.lar kusura bakmasın nüfus çk olnca ''genel'' oluyo..) izmir ise güzelyalıdan mavişehire heryerde ayrı bir güzellik var insanlar bakımlı havası temiz kafa dinlencek veya gezcek yeri bol ve bnce 1 şehirde 5 farklı şehir barındırıyo çünkü heryer tamamen birbirinden farklı..bu kdr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jeefo, 12 Ağustos 2005 01:09 tarihinde demiş ki:
izmir istanbuldan daha iyi bence,hem daha sakin,hem daha seviyeli bi yer.hele ege universitesini soruyosan harika.kampus super.
1.bogazici
2.odtü
3.ege derim ben...

1)obelix
2)asterix
3)lucky luke
4)ege derim ben...[signature][hline]darakkitlauncha//rockin' the business since '98.
"resistance is futile" (elektrik sobasıyla ısınamazsın)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfSnuk, 12 Ağustos 2005 06:24 tarihinde demiş ki:
İzmir'i İstanbul'dan daha çok sevdim ben , çok güzel bi yer.
okumak için çok güzel.

okunacak adam gibi okul olmadığı sürece, okumak için çok güzel olsa kaç yazar? (tıp okuyacaksan iş değişir)[signature][hline]darakkitlauncha//rockin' the business since '98.
"resistance is futile" (elektrik sobasıyla ısınamazsın)
Sosyal ağlarda paylaş

hiç abartısız sölüorum nepal falan dışında dünyada gitmediğim bi ülke kalmadı..ama istanbul 1 numara..

tatile los angelesa gidelim diolar yemin ederim gitmek istemiorum..

istanbul1numara,tarihi,eğlencesi,canlılığı,kosmopolitliği..
trde aklına ve hayaline gelevilecek her şeyi her kafadan insnaı bulabileceğin tek şehir.burda 2 sene kalan biri ve harbiden gezmiş olan biri hayatta bırakamaz.

gerçi üniversite hayatı izmirde okunabilir.fazla karı kız olaylarına girmezsen bide aile baskısınndan biraz bunaldıysan git derim,ya gidilir izmire üni eğitimide güelse git abi:D[signature][hline]önce Allah sonra yallah
Sosyal ağlarda paylaş

izmir graldır.19 senedır ızmırdeyım.en guzel yerlerı tabiki başta KARŞIYAKA sonra alsancak , konak , güzelyalı gezilmesi gereken mekanlardır.insanları da gayet saygılıdır.istanbuldakı gıbı insanlar arasında ucurum pek yoktur.(yanı bırı gece klbunde 5-6 mılyar para harcarken kapısında 1 cocuk 5yuzbın'e mendıl satmaz)
kısacası izmir graldır,
gerisi yalandırr...[signature][hline]Karayollarında değil senin kollarında öleyim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 03 Ağustos 2005 10:24 tarihinde demiş ki:
Bir de, Istanbul'a alistiktan sonra biraz cansiz kaliyor ama yine de cok güel

bunu benim de izmirden gelen arkadaşlarım sürekli söylüyor
izmir herhalde benim istanbuldan sonra en çok yaşamak istediğim yerdir.tatillerde fln gidip hasret gideriyorum izmirle o ayrı=)[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...