Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Tea Party

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Nedense pek fazla dinleyenine rastlayamadığım ama taparak dinlediğim bir grup tea party.hafif depresif, yeri geldiğinde orta asya motiflerini kullanarak(the bazaar parçasındaki gibi mesela) çok güzel bir metal müzik mi diyim nasıl diyim bulamadım ama güzel bi müzik icra ediyolar işte :)
p2p lerdede biraz zor bulunuyo. ama olur ya bi yerden duyup dinleyenimiz vardır onların da yorumunu aliyim istedim :)[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

hmm nasıl tarif edeyim sana... aslında biraz stone temple pilots u andırıyor ama, parçaların girişleri filan biraz daha depresif, kullanılan melodiler ezgiler de oldukça değişik kesinlikle dinlenesi bence :)[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

Walking Wounded ve Master And Margarita gibi şaheserlerin sahibidir. Gruptan bir eleman Prince Of Persia:Sands Of Time'ın şahane müziklerini yapmıştır. Bear Share programında rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Warez'de de var parçaları. Ayrıca şarkıları birbirinden farklıdır diyebilirim. Arap ezgileriyle süslüler var, rock var, cover var. paint It Black coverı benim çok hoşuma gidiyor mesela.[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 17 Ağustos 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
...çok güzel bir metal müzik mi...

Yok artık 'aegean' bee :).Yok metal müzikle alakası yok klasik rock işte ama öle pek bir sınıflandıralacak türden değil -zaten sınıflandırmada aslında direk 'müzikolog' işidir ya neyse-.Arkadaş sayesinde zorlada olsa tanışmışlığım oldu ama gerçekten böle hafif depresif ve yeri geldiğinde şen şakrak yani özet olarak iyidir tavsiye edilesi cinstendir.Tavsiyeleri işinin ehlilerine bırakmak lazım :).[signature][hline]Arian Elwing
!?Papyrus!*
Sosyal ağlarda paylaş

discovery channel tarafından belgeseli çekilen ilk gruptur ayrıca. ruhun daraldığı zamanlarda ayrıca güzel tat verir dinlemesi ama her daim dinlenilesidir. p2p lerde az bulunması da iyi birşey aslında bir yerde, piyasa grubu değil ve gerçekten müzik yapıyorlar. 'triptych' ve "transmission" albümlerini özel olarak tavsiye ederim. ne yapın edin bulun transmission ı..[signature][hline]Papirus*
...
Arian:
abi neden ben hep çukura boşalıorm?
philoxenus:
çukurların feminal bi görüntüleri ve buna bağlı seksüel imgeleri olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

3 kişidir bu arkadaşlar gitar vokal yapan amcamız süper akustik gitar çalmaktadır genelde şarkıların birde akustik versiyonlarını yapar. the bazaar şarkısının klibi istanbulda çekilmiştir. İlk albümleri Splender Solis de acaip damar akustik şarkılar bulunmaktadır. Transmission albümünün giriş şarkısı pulse sazla girmektedir. Tadından yenmez Tea Party amcalarımızın.
Sosyal ağlarda paylaş

heaven coming down süperdir..grubun vokali süperdir..çok severiz..[signature][hline]it will take a little time,might take a little crime
to come undone..we'll try to stay blind to the hope and fear outside...hey child stay wilder than the wind and blow me in to who do you need? who do you love?when you come un
done
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
uzuun süre sonra Transmission albümünü dinledim bugün de, adamlar çok iyi be. Hazırlıkta hatırlıyorum vardı bu albüm ben de. Kırmızı bir cdsi vardı. Okulda sürekli açardım da bu ne bee diye kızardı sınıftakiler. Bi bakıyorum da 8-9 sene olmuş hala aynı keyfi alabiliyorum. Kesin dinleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=cFzQX2i6mwo

http://www.youtube.com/watch?v=3LmEIpnpamc

http://www.youtube.com/watch?v=34f5cfdY0_c
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Prince Of Persia Sands Of Time ı oynadıktan sonra ulan müzikleri ne süper olmuş kim yapmış bunu diyip indirmiştim soundtracklerini baktım hepsinde Stuart Chatwood diye bir adam. Kimmiş bu adam diye araştırınca öğrenmiştim Tea Party yi. Yalnız adam bence Sands Of Time da Tea Party den daha iyi bir iş çıkarmış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...