Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yazar ve Şairlere soru?

Innocente

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar belki yanlış yere yazıyorum topic i ama en uygun burası gibi gözüktü.
Ben genelde hep yazarken sevgilimden ayrılırım yada yeni biri ile tanışınca yazarım
Genelde hep üzülünce çok güzel şeyler çıkar ortaya

Sizde böylemisiniz yazmak için bir duygusal dalgalanma mı gerekir?[signature][hline]Sana boynumuzu eğeriz sanma.Hakkımı gelir alırız zorla -Duman-
Sosyal ağlarda paylaş

doğrudur, acı, üzüntü, kayıplar, ayrılıklar insana daha çok ilham veriyo. ama ben mümkün olduğunca çok yazmaya çalışıyorum, kötü olanları pek paylaşmıyorum, iyi olanları buraya koyuyorum. bence ruh halinden bağımsız olarak da yazacak şeyler bulduğumuzda gerçekten yazar/şair olabiliyoruz; bu biraz da birikim, tecrübe ve geçmiş hayatlarımızla ilgili bişey.[signature][hline]abandon your life for three months..
Sosyal ağlarda paylaş

"genelde hep" nedir ya?genelde mi hep mi..türkçeye daha dikkat etsek hem de yazı yazioruz en çok sizin itina göstermeniz lazım..[signature][hline]it will take a little time,might take a little crime
to come undone..we'll try to stay blind to the hope and fear outside...hey child stay wilder than the wind and blow me in to who do you need? who do you love?when you come un
done
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...