Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

San andreas: data3.cab

Hergonan

Öne çıkan mesajlar

Gta san andreas satın aldım, yüklüyorum ne güzel, tam ortasında data3.cab hata veriyor =/ Kutuyu açtığımdan (böyle plastikimsi bişi) geri almıyorlar. Ellerindeki son kutuyu da ben almışım lol...
Birisi data3.cabi upload edebilir mi?[signature][hline]HEX!
49 20 77 69 6C 6C 20 6C 6F 76 65 20 79 6F 75 20 66 6F 72 65 76 65 72 2E 2E 2E
Sosyal ağlarda paylaş

data.cab ler 700 mb civarı oluyo benim bildigim.yani daha çok beklersin upload için beklersen.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

orjinal aldıysan nasıl geri almazlar ya fişini göster bozuk dee almaları lazım züke züke[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kopya oyunda da böyle bir sorun vardı bende bilgisayara kopyaladım oradan okuttum...
Ha bu arada tüketici haklarına göre geri almak zorundalar. Git tehdit et şikayet edicem falan filan.

[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 18 Ağustos 2005 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...