Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Yonetım Benı Bıkdırdı

DieForYouGS

Öne çıkan mesajlar

Bu Ozhan Canaydın ve Yonetımı bızım basımızda oldukca bişi yapanamayız Maca Gidenler Olursa Ozhan Canaydının Suratına bı baqsın gol oluyo adamda bi sevınc belirtisi bile yoq adam olu gibi duruyo ayrıca buyuk kaptanada yaptıkları buyuk saygısızlık ne transfer etmeyı ne satmayı ne kulıube mal yonden para bulmayı hıc bısıyı bılmıyorlar bıktım buunlardan illa yıldız mı olucak gonder yardımcıları futbolcu arasınlar dier kıtalarda bayern munih adamlar para icinde yuzuyo gittiler ali karimi die arab cumhuriyetınden adam aldılar adam catır catır oynuyo golunude attı bole iş mi war
Sosyal ağlarda paylaş

Bıktınsa bırak abi.
Kimse sana zorla takım tutturmuyo.
Git sen al yöneyimi 100 küsür milyon $ borcu kapat
Genç futbolcu al kaptanınıda yollama.Bak alternatif çok.[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 15 Ağustos 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
açın cem uzanın önünü :P
hah iste gs i kurtarsa kurtarsa bole bi manyak kurtarir.. bisuru parasi olur gelir onu alir bunu alir borclari oder, stat yapar, marsilyayi satin alir sora butun takimi satip istifa eder..
yani warmi tanidiginiz petrol zengini bi turk? =)
Sosyal ağlarda paylaş

Kardes Ben Gsyi niye bırakıayım nıckımın anlamını bılmıyosun galiba ben burada sadece transfer etmesini bilmiyorlar dedim ali kerim die ornek verdim coq ucuza mal olmus adam catır catır oynuyo illede yıldız lazım deil demeq istedım afrikada guney amerikada super ucuz yetenekler war yonetım neden aramaya gitmiyor demeq istedimnm arsenal manchester adamlarda surusuyle para war yıldız aldıkları coq nadir bir rooneyi aldılar
Sosyal ağlarda paylaş

Ona bakarsan Türkiye'de o kadar Emre'ler var ki.
Alt yapıya yatırım yok. !
Halbuki 30-32 yaşında yabancı transferler için oradan oraya gidiliyor çatır çatır haracanıyor paralar.
Oysa ki alt yapıya yatırım yapılsa bizdede Robinho,C.Ronaldo,Wayne Ronney gibileri çokça var.

Ben Milli takım seçmelerine gittim 2oo3 senesinde 1010 kişi arasından son 250 ye kalmıştık.
O jenerasyon şimdi 3 büyük klüplerin alt yapılarında.
Fakat çok iyi isimler vardı şimdi hiçbirini göremiyoruz.

Yatırım Figo,Ailton,..vs.vs gibi yaşlı isimlere olunca haliyle insandada şevk kalmıyor.
Öyle adam tanıdım ki 3-4 sene paf'ta oynamış sonra yallah anadolu klüplerine.
Hayır adam kötü olsa dicek lafım yok.

Çok karışık işler bunlar :)[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Sosyal ağlarda paylaş

insight abart abi durma
bizim mahallede 2 tane ronaldinho var ama gelmiyorlar bizim buraya iste gidiyorlar yabancilarin pesine.
alt yapiya yatirim ve guven olmadigi dogru ama emre, c.ronaldo, rooney, robinho diyerek abartma bence. gerekli profesyonelligi, oynama sansini ve egitimi alan her futbolcu bir okan buruk ne bilim umit ozat, hasan sas olabilir ama emre belezoglu olamaz hele o saydigin yabancilar asla olamaz abartmaya gerek yok.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Abart!
Adama bak gordugumuzu soyluyoruz diyoruz sana!

Bizdede o kalite adamlar cikar diyoruz..
Pardon sen su fenerin dunya buyuklerinden oldugunu iddaa edenlerdendin dimi?
Neyse sana bisi anlatilmaz simdi...[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm bakınız burda da şöyle bir hata yapılmış, denmiş ki yönetim Büyük Kaptan'a terbiyesizlik yaptı. Yok kardeşim öyle birşey.

Yönetim Bülent Korkmaz'a jübile teklifi götürdü, jübilenin ardından da Galatasaray SK'de antrenörlük görevine getirileceği söylendi, Büyük Kaptan ben futbol oynamak istiyorum dedi.

Yönetimin suçunu söylesenize bana?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu adam oynamak istiyorum diyor. Kadroda tutsak oynayamaz ki. Tomas ve Song parselledi orayı. Ayrıca bakınız Suat Kaya'ya altyapıyı emanet ettik çok güzel bir takım oluşturdu halen Galatasaray'a hizmet ediyor. Bazen hırs kurbanı olmamak gerek. Kaptana yapılmış olan öneri bence gayet yerindeydi.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...