Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Tranquillity

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Ehe jester senınkı fanatıklık olmus bıraz. Gelmıs gecmıs en baba metal albumlerınden bırı sayılan ve D.T'nın bana gore de en iyi albumu The Gallery'dir. Aşmış yarmış bitirmiş bi albumdur. MUtlak suretle dınlenmesı gerekır hepsının.
Bunun dısında sevdıgım parcaları,

[li]-Monochromatic Stains
-Ego Drama
-Final Resistance
-Doberman
-The Sun Fired Blanks
-The Treason Wall
-Therein
-Hedon
-Auctioned
-Feast of Burden
-Not Built to last
-Lost To Apathy(son album)
-The new Build(son album)
-Sensed Tied(son album)[/li]

ve tüm The Gallery albumundekı sarkılar.

Bu arada illaki aratınca d.t ile ilgili baska topicler cıkmıstır, keske onlara baksaydın.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

"projector" albumu diyorum ben.

"auctioned" ozellikle.[signature][hline]Saeros, 14 Temmuz 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
harbi, almanlar danimarkalılar filan bi başlıyolar, ih möhte şiş köfte diye, "english please" demekten dil kalmıyo.

[Bu mesaj thanatos tarafından 15 Ağustos 2005 07:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Tranquillity yapip l leri bold etmeyin bence..

Cunku Dark Tranquility de dogrudur Dark Tranquillity de.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

hedonun klibinde tek l ile yazılmıştır,ama genelde 2 ll kullanılır,şarkılara gelince Hours Passed in Exile,hedon,Tongues var,ayrıca şahane bir de mercful fate coverı vardır lady in black,mutlaka dinleyiniz,tabi my friend of misery de iyidir coverdır lakin lady in black bi başkadır.[signature][hline]Green is the colour of my death
as in winter-guise I swoop towards the ground
Green is the landscape of my sorrowfilled passing

[Bu mesaj December_Flower tarafından 15 Ağustos 2005 17:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikan ingilizcesinde Tranquility'dir, Avrupa'da kullanılan ingilizcede Tranquillity'dir. Böyle olunca ismin doğrusu Dark Tranquillity'dir ama diğeri de yanlış değil.

Official sitedeki FAQ'da yazıyor bu.[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the primat flock responds
the jester race submits

Live In Flames..

[Bu mesaj Jester tarafından 15 Ağustos 2005 17:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jester, 15 Ağustos 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
Amerikan ingilizcesinde Tranquility'dir, Avrupa'da kullanılan ingilizcede Tranquillity'dir. Böyle olunca ismin doğrusu Dark Tranquillity'dir ama diğeri de yanlış değil.

Official sitedeki FAQ'da yazıyor bu.

amcam bunu demiş. heralde dorudur. gerçektende kontrol ettim amerikan ingilizcesinde huzur, sessizlik kelimesine karşılık gelen şey tranquility. ama bu bir özel isim ve tranquillity. tranquilllllity de diebilirdi adamlar...[signature][hline]welcome to Linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines rebooting....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mix, 15 Ağustos 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
lethe seviyorum bir tek :)

beni sevmeyen sağır olsun :P
hmm.. auctioned ı benzetemedim ben creshendo ve lethe ile .. o apayrı bi parçadır.
hedon , scythe rage and roses ve the gallery yi tavsiye ederim (ben bu 4lüye aşık olmuştum ilk)[signature][hline]Bıktım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...