Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi arkadaşım için yardım edin.....

Arawn

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam arkadaşımdan gelen bi mesaj sonucunda babasının annesini aldattığını öğrendim ve kız şu an yıkılmış bi halde. Şu anda resmen hayata küsmüş durumda. Elbette kendimi onun yerine koyduğumda saanırım bende o halde olurum diye düşünüyorum ama açıkçası onun bu hali beni mahvediyo ve ne yaptıysam bi türlü kendine getiremedim.

Onun tekrar normale dönmesi(Tabi bu olaydan sonra ne kadar normale dönülürse...) için neler yapmalıyım?

[Bu mesaj Arawn tarafından 17 Ağustos 2005 20:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

twist pek sana katılmıorum... cepha alınmaz tabi ama, babasının ne kadar yanlış olduğunu anlaması, pişman olması gerek.

anlaması gerekn şey, ailesinden aldığı sevgi ve desteğin hiçbir zaman azalmicaa. annesinin yanında olsun, ona destek olsun. açıkça babası zaten bir ayrılma söz konusu olursa çok üzülmicek.
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman onun yanında olduğunu (en azından olmaya çalışacağını) ona hissettirmeye bak. Emin şu anki çöküntüsü içinde en çok buna ihtiyacı olacaktır..

Hmmm.... lan düşündümde bana bu olsa ne yapardım acaba?[signature][hline]Face your fears live your dreams

Tahsil cehaleti götürür, eşeklik bakidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede babası onu aldatmadı annesini aldattı o yüzdençokta yıkılacak bi durum yok.Tamam kötü bi durum ama yinede çokta yıkılmamalı insan...Babasıda insan yapmıs bi hata,eğer annesinin haberi yoksa söylemesin annesine bence.[signature][hline]''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe aldatmaktan kastin bir gece birliktelikse valla buna aldatma degil ihtiyac karsilama belki bir nevi degisik bir seyler arama derim ben.. ha yok uzun sureli devam halinde bulunulan bir ilişkisi var ise ben olsam ya dovdurturum yada tehditler savururum.. bilmiyorum ama akilli ol derim herhalde..[signature][hline]
Kabaligin sinirlarini ben cizdim ama, cok kaba cizmisim belli olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

ihtiyaç karşılama?

ben bunu anlamıyorum bunu erkekler yapar çünkü olar hormonlarını kontrol edemeyen aciz varlıklar mı?
neden annesi ihtiyaç karşılamıyo? acaba çok mu bayılıyo kocasına? uzun uzun yıllar boyunca evli kaldığı çocuk yaptığı yanında uyuduğu kadının hatrı yok mu? bey efendinin ihtiyaçları daha mı önde geliyo?

saçma tamamen erkeklerin böyle kendilerini haklı çıkarma saçmalığı eminim o kadın da o adama bayılmıyordur ama kendine saygısından yapmazdı böyle birşey[signature][hline].my.angel.wings.are.bruised&restrained.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Riehn, 17 Ağustos 2005 20:44 tarihinde demiş ki:
Ehe aldatmaktan kastin bir gece birliktelikse valla buna aldatma degil ihtiyac karsilama belki bir nevi degisik bir seyler arama derim ben..

Höh be kardeşim. Sende ne mide varmış ??? Senin eşin sana karşı böyle bi davranışta bulunsa acaba sen ne yapardın ???[signature][hline]Face your fears live your dreams

Tahsil cehaleti götürür, eşeklik bakidir.
Sosyal ağlarda paylaş

kendisine saygi ile alakasi yok daha once seninde bişiler yazdigin bir topikte hatta kiskanclikla ilgili olayda acik olarak belirtmistim bu ilişkileri...

tekrar gelelim..
kadin aynisini yapmaz cunku erkek ogrenirse kaldiramaz. arti kadinlar genelde kaybetmekten korkarlar demiştim ya işte konu o noktaya gelir.. eger kimseye ihtiyaci olmayan bir kadinsa merak etme onlarda yapiyorlar... erkekler yapar niye yapar... erkekler belli bir korkuyla degil belli bir sevgi ile baglanirlar sectikleri bayanlara ve bu nedenle bazen sevgi ile alakasi olmayan cinsel tatminiyete giren bir mevzu dogar ki onada kadini sex objesi olarak kullanma diyebiliriz.. orada kadinin kim oldugu onemli degildir... ( umarim anlasilmistir ) yani erkek için o nokta masturbasyondan farkli dusunulmemelidir...

Kadinlarin bu tur eylemleri yeteri guveni ve maddi bagimliligi kalmadigi noktada her firsatta degerlendirdigi dunya capinda bilinmektedir.. bu neden kadinlar kaybetmekten korkmassa herseyi yapabilir...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

erkek kaldıramaz kadın kaldırır ne?

sanıyo musun ki bir kadın kocasının onu aldattığını öğrenince kocasıyla birlite olmayı istesin? tatmin olsun? sanıyo musun? bırakamıyorsa ekonomiktir çoğunlukla ya da çocuklarının baskısı ya da sorunlu bir kadındır.

bi kere kendisini kontrol edebilmeli eşiyle hep aynı şekilde birlikte olmak istemeyebilir ama bunu konuşurşar çözerler değişiklikler yaratırlar...

yok bunu yapmıycaksa her sıkıldığında başka *sex objesiyle* birlikte olucaksa neden evleniyor?[signature][hline].my.angel.wings.are.bruised&restrained.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum herneyse benim dusuncelerim boyle..

hakikaten konuyu da dagittik..

neyse basligin sahibi arkadas için zor bir durum olacaktir tabi ancak asilmasi guc bir sorun oldugunu zannetmiyorum olgun bir bireyse bizzat annesi ve babasi ile konusmali iki tarafinda dusuncelerini ogrenmelidir zaten zoraki bir seyler var ise cozulmelidir diye dusunuyorum..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...