Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DİKKAT KIZLARA SORUYORUM

Kasanova

Öne çıkan mesajlar

evet kızların daha çok yaptığını gözledim bende bana olmadı hiç gerçi ammah , kim yaparsa yapsın dayaa hakediyo demektir eheh[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kasanova, 15 Ağustos 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
irin nasıl yapıcaksın onu , bütün ilişkisini kesti diyelim napıcaksın yani ne yaparsan kendini düşürürsün.
ne var adamı cekersin bi yere.kusarsın icindekileri boylelikle biraz ar namus sahibiyse agzına da sıcmıs olursun[signature][hline]bi post kasamadan geldik gidioruz iyi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
irin, 16 Ağustos 2005 18:51 tarihinde demiş ki:
said:
Kasanova, 15 Ağustos 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
irin nasıl yapıcaksın onu , bütün ilişkisini kesti diyelim napıcaksın yani ne yaparsan kendini düşürürsün.
ne var adamı cekersin bi yere.kusarsın icindekileri boylelikle biraz ar namus sahibiyse agzına da sıcmıs olursun

Valla böyle bir insanın hayatının dayanılmaz "hafifliği" ile başbaşa bırakmak daha mantıklı olur bence.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bana bi kız böyle yapıcak olsa ki şimdiki sevgilim öldürsen yapmaz böyle bir şey çok ciddi yanına giderim tek başıma nerdeyse o gülen erkeklerin teker teker ağızlarındaki dişlerini kırarım kızın da eline bi 250 bin atarım : bugüne kadar verdiğin hizmetler için ... Diyip dönüp kıçımı giderim . Reinforcement gerekebilir 5 kişiden fazlalarsa ...[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben tek başına 5 kişiyi deviren yaratık tanıyorum şahit oldum.Adam box yapıodu ama nerde olduğunu hatırlamıyorum şaka yapmıyorum. Hatta anlatim bişeyden tartışıyolar adam çağırıyo bi eleman sonra geliyolar 4 ü salak gibi arkada beklio bu yaratığın kafası atıo en önde gelene bitane çakıyo adam kendinden geçiyo zaten sonra onu alıp dier gelenlerin üstüne attı. Hepsi devrildi sonra kaçtılar :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...