Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons Fighters Reg. Guide

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

edik : Dungeon Fighter ne diyenlere ;

Dungeons Fighter

Biraz altta ilgili bilgi var :P burdada reg guide anlatam dedim :)

Asagidaki adimlari uygulayin sirayla :P

ilk buraya girin.

Kayit adresi

sonra sagidaki adimlari izleyin ;

1

2

3

4

Bitti :P bu kadar sorun çikmaz saniyorum. Bu arada reg. guide i hazirlayan Cless adli arkadasima tesekkür ediyorum.

Thank You Cless for Reg. Guide thx :)[signature][hline]ineklerin büyük ordusu, stay with milk. Ot be with you. Master of ineksss
Anime tadında MMORPG lar.

[Bu mesaj BeIlow tarafından 06 Temmuz 2005 21:14 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
kssn ne ilk önce resimdeki sayıları tekrar mı yazıcaz ayrıca aşağıdaki düğmeye tıklanmıyor. 2 saattir kasıyorum kore dil paketini yükledim 2 dakka oynayım dedim ama banamısın demiyor. yabancı forumlarda da adam gibi anlatan yok . Bu oyudan acc alabilen varsa bana 2 dakka yardımcı olabilirmi acaba ? çok rica edicem gerçekten çok heves yaptım :D
Sosyal ağlarda paylaş

kssn ayrı bir konu istanbula gidince yardım edicem. ama şu an edemem kssn korelilerin özel numarası onu gizli almak yasak ben kendi koreli arkadaşlarımdan alıyorum genelde birde kssn hack var ki önermem ^^[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

ben senin msn i ekledim konuşuruz diye ama sen kabul etmedin galiba [email protected] ben bir yerlerde buldum baya bi kssn ama yinede düğmeye basınca birşey değişmiyor Sanırım kssn ler yanlış yapamadım bi türlü . msn i eklersen sevinirim 2 dakka bi acc alayım yeter .yada sen alabilirsin benim yerime
:D oyunu merak ettim gerçekten bi girip oynamak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ben senin msn i ekledim konuşuruz diye ama sen kabul etmedin galiba [email protected] ben bir yerlerde buldum baya bi kssn ama yinede düğmeye basınca birşey değişmiyor Sanırım kssn ler yanlış yapamadım bi türlü . msn i eklersen sevinirim 2 dakka bi acc alayım yeter .yada sen alabilirsin benim yerime
:D oyunu merak ettim gerçekten bi girip oynamak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...