Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ares harpy carteli

taranta

Öne çıkan mesajlar

Hiç lvl 66 olmak için uğraştın mı?Aynı anda da pk yapmayı denedin mi?Hayır.Ok.Ben mage im bu arada,asasin/db/war değil.Lütfen bi konuda yorum yaparken sağlam bişiler olsun elinizde.Neyse dediklerimi başka şekilde anlayanlarla uğraşmıcam.Başka bi zekide sidik yarışı demiş.Ya sabır.

[Bu mesaj sinned tarafından 17 Ağustos 2005 15:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benım Harpy ve Harpy spotunu Tekeline almış arkadaşlarla ilgili yıllanmış olan yazılarım olucaktı bu forumda...(Tabi hala duruyorsa..)

BİRİ BU GEYİK KONUMUNU ALMIŞ OLAN MEVZUYU DURDURSUN...

Ben zamanında Level 48 ve akabinde Level 57 arasında kalan Levellerimde bu konuyu yeterince dile getirmiştim... Kagıda bastırsanız yazdıklarımı ROMAN olur.... Bitmek tükenmek bilmeyen bir konu bu...

Buradan tek söyliyecegim şu Lütfen Konusurken Herkes şunu çok iyi düşünsün sizlerde bir gun 60+ Levellere geliceksiniz ve ancak o zaman bu Harpy ve Harpy spotunu tekeline almayı anlıyacaksınız...

Ben zamanında bu Tekeline alma konusu ile ilgili hepinizden çok isyan etmiştim ve bu forumda zamanında şu anda oyunda olmayan arkadaşlarla bu konuyla ilgili hararetli tartışmalar yapmıştım...

Ama gun geliyor ve anlıyorsunuzki Tekeline alan arkadaslarda sizin kadar haklı...

Sizin deyiminizle 60+ olmuş adam nie hala harpy kasıyor geriden gelenlere bırakmıyor, bana gore yanlış dusunuyorsunuz... Bir kere 60+ olmus adamın Level kasacagı tek yer HARPY ve alternatifi yok... Ama 60- adam için her zaman bir alternatif soz konusu hele hele 45-55 Level arasındaki arkadaslar için DTS çok çok guzel Exp. veriyor...

Cevaplarınızıda duyar gibiyim git kendin kes DTS, çünkü bende böle cvp veriyordum o zamanlar :D ...

Arkadaslar bu oyun 60 Levelde yada 65 Levelde biten bir oyun degil nie hala kasıyor bu adam 65 Level olmuş demek kadar saçma bişey olamaz...

Şimdi bu forumda olsa keşke KANGUN var The Others Klanında, Eray ismi arkadasın (ufaklık başımın belası :D ), Ares 3 de Harpy yapıyoruz bu tek başına bize Ks yapıyor bir tarafdanda Party pls. diyo... Levelin kaç dedim 42 dedi bana dedimki git DTS yada Ash kes Ks yapma... Bana kufur etmeye başladı... Özelden dakikalarca konustuk erayla Ks yapmaması için, sonundada beni alt klana aldırsana dedi pelerin istiyormus... Level 42 olmasına karşılık The Others'ın alt klanına aldırdım onu... Şu anda 60 Level ve The Others üst klanda, msnden de başımın etini yiyor avi onu mu giyim bunu kullanıyım napayım ne edeyim die... Demem o ki Ks yaptım, ama anladımki gün geliyor donüp dolaşıyor o Ks belası sizide vuruyor hele hele 61 üstündeki leveller için... O yuzden spot kimde ise herkesin yapması gereken şey partide boşluk olmasını beklemek ve partilere öle girmek...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 17 Ağustos 2005 15:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sinned, 17 Ağustos 2005 15:08 tarihinde demiş ki:
Hiç lvl 66 olmak için uğraştın mı?Aynı anda da pk yapmayı denedin mi?Hayır.Ok.Ben mage im bu arada,asasin/db/war değil.Lütfen bi konuda yorum yaparken sağlam bişiler olsun elinizde.Neyse dediklerimi başka şekilde anlayanlarla uğraşmıcam.Başka bi zekide sidik yarışı demiş.Ya sabır.

[Bu mesaj sinned tarafından 17 Ağustos 2005 15:12 tarihinde değiştirilmiştir]

ha pk yapmıyosan fazla o ayrı. hatta xp kasan biri için ii bile. ne bilim pardon. ben 61de sürünen bi mageim :([signature][hline]Metakuso
Karus
6x
Hala Sorcerer :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar benim anlamadığım bişey var çok saçma geliyoor bu neymiş adam lvl 60 olmuşta hala kasıyoda falan kasar abicim lvl 60 son lvl değil ki adam daha güçlüü olmak istiyor belkiii belki Lort_Mozart gibi çift nova atmak istiyor böle şeyler bana saçma geliyor[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : Reaction
Server : ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...