Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ares harpy carteli

taranta

Öne çıkan mesajlar

Harpy yapmanın level atlamak icin ne kadar kolay ve hızlı bir yol oldugunu biliyorsunuz sanırım ozellikle mageler icin harpy cevher desek yeridir.Belli raconları var tabi harpy partinin oncelikle 45+ olmak sart ice daha makul iki blizzard olmadan olmuyor malum;
45 i gecince insan seviniyor harpye girerim artık gelsin harpişler gecsin leveller diye ancak kazın ayagı oyle degil bu agustos ayından beri oynayan amcalar buraları tekel altına almıs yas 70 ancak is bitmemis,harpy gelir kapısı deyip parayla,itemle level kastırmaya felan bile baslamıslar yetmemis hazır harpişler soz dinler birer rogue,rezer,warrior karakterde yapalım deyip ikinci ucuncu yedinci karakterlerede baslamıslar bide cartel kurmuslar ( DRT,TOWN,prophet,cart curt)aslında kapatmış adamlar harpyi turk gordumu gıcık oluyolar belli en fazla uc bes el tahammul edebiliyolar sory clan mates felan gibi abuk sabuk seylerle seni kick leyiveriyolar kibarca sabaha kadar dance istersen istersen harpy bekle gelmez o sıra sabah olupta lag tepeye vurana kadar biri gider biri gelir level ellilerin ortalarındaysa flame mageye yok gibi baska yolda bekel isin yoksa belki ogleden sonra gelir sıra...
Sosyal ağlarda paylaş

gecen boyle bir atılmadan sonra partyden aramızda hararetli konusmalar gecti bıcak kemige dayandı dedim verdim veriştirdim tabe level 60 uzeri hepsi level ihtiyacları yok! muş soyledikleri uzere 65 olmus adam baskalrınada izin ver gozunu toprak doyursun burada level atlamalarına yardım ediyorum insanların diyor yok ulen kulleyeti yalan adam degilki hepsi kale duvarı cevap bile vermiyolar insana kasılmaktan o nova onlara cok belli ortalıkta sacmalarından neredesiniz savasta hepsi kayıp exp gitmasin garibim ben gibiler gitsin dussun leveli cengaverlik cette var ulen bi gunde birine yardım edin bi yopl yordam soyleyin bi level kastırın yoh yassah hemsehrim harpyde yatılacak harpyde kalkılacak breth yerine harpy savunulacak devam dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

ks yap bence :D[signature][hline]
Knight Online ixg. da Orc Paper Magedir lvl 5x dir. Clan Lideridir. 676 Manner Sahibidir.
Koaka.com da Poker muptalası gizli gorev operatörüdür.
muhasebeburosu.com da forum yöneticisidir
Reel Hayatta Müdürdür, zekidir, karizmatiktir.
ßir Cümle İle ßen
Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

bastılar tabe damara bastım kesenin tusuna sabbaha kadar dans yok pes etmezuk dedim ya cette var ilk basta kandım bir iki kez asıl kızmam onlara suursuz cibiliyetsiz turk ler var atmıs kendini amcaların kucagına kandım tabe el olmayınca kandıran olsun uc bes darbeyle sırtı yere gelirmi insanımın devam dedim demesine tehditler kırıla gidiyor seni hicbir sozde buyuk klana almayız da seninle bir daha harpy yapmayız da nerede gorsek kese yaparız da yapın ulen ben keseciye birşey demem yok devam araya turk leri koymalar onları tehdit etmeler bu durmazsa seni atarız felan yoook uyandırmıs kara yılanı rusvet teklif etmeye basladılar ondan sonra cibiliyetsiz,suursuz amca kucakında rahat arkadaslar 100k verelim goblin verelim git satıs yap uc el sen oyna uc el baskası too late arkadasım
Sosyal ağlarda paylaş

bu gun buldum yordamını sizede anlatayım mp aksesuarnan elli levelli bi adam yeteri kadar exp alıyor cok sordular oynarken kac alıyorsun diyede soylemedim bırakır hepsi duysalar partyi felan soylermiyim yeteri kadar dedim gectim buffsuz swiftsizim adamlar neredeyse benim kadar olduler ben olunce guluyolar ben gulmuyorum ya yazık insan evladıdır emek verdi bosa gitti diye serde var yaa neyse dikkatli olun kese atarken yeter fazla derine girmeden incitmeden yapın ki olmeyin level kırklı bi elemanla kutuları almıstım bunuda soyleyeyim ama fazla zorlarsanız olursunuz aza kanaat et olme kardesim bırak kutular onlara kalsın 8bin 10 bin allah bereket versin diyeceksin
Sosyal ağlarda paylaş

gelmis kodamanın birisi ee partiye girmek istiyorsan ozur dileyeceksin çor çobalaktan istemiyorum kardesim bunların master olunca buralardan gitmeye niyeti yok ta ki yaslanıp nalları dikene kadar burada bunnar exp tatlı artık bişeyler yapmak gerek kardesim degismeli artık birşeyler birisi dedi ya sonunda aha harpy boyle de yapılır diye dokundu bunlara dokunduracam dahada
Sosyal ağlarda paylaş

bişi sorayım 8-10bin exp demisinde bu harpy basına mı yoksa tek seferde toplam exp mi ?[signature][hline]
Knight Online ixg. da Orc Paper Magedir lvl 5x dir. Clan Lideridir. 676 Manner Sahibidir.
ßir Cümle İle ßen
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide lvl kac senin ?[signature][hline]
ßir Cümle İle ßen
Sosyal ağlarda paylaş

edindim sonunda ultra pre mp scroll, hp scroll, swift pot (buna gerek olmuyo ya) e daha ne olsun harpy yapmak icin daha ne gerek arkadaslar birileri esek gibi level kassın agalar pasalar yarpyde yatsın yooook yetti harpy yapmanın busuru de yolu var ulen ben oraya yirmi dort saat adam dikmeyi bilmiyormuyum
Sosyal ağlarda paylaş

taranta beni gorursen eslantta tek basıma gezerkene katılırım sana ama illa harpy die kastırısan o ayrı.hani apos deru dts ash gibi alternatifler de war.otomatie bagladıgınızda kapı onu ash de guzel xp getirir ki.respawn u provoke lanması gibi ugrası yoktur.ayrıca millet yawashtan harpy i bırakıp toplu golem katliamlarına gecmeye bashladı yawashtan ole bir alternatif de war ama level 5x mageler sart[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ya dogru demissin aslında yakarım karakteri gozumu kırpmam da inata bindi is yıkacam ben bu karteli sabah aksam basacam keseyi kara listeye yazacak larmıs yazın ulen en basa beni yakarım o listeyide sizin gibi bide klan var birsuru emek verdim adam yetiştirdim ahh emeklerim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xx2xx, 01 Şubat 2005 11:50 tarihinde demiş ki:
bişi sorayım 8-10bin exp demisinde bu harpy basına mı yoksa tek seferde toplam exp mi ?

tek bi harpyden alınıyor orda 20 tane falan harpy var hesapla işte bi seferde 150 bin exp falan alıyosun en az[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
BenCss ateş ederek yaptığım amblem
Sosyal ağlarda paylaş

Provoker lazım mı abiciim????

Ama yeniyim, HArpylerle fazla başedemiyom öörencez zamanla

Geberip duruyom lanetolası harpyler'de.

Ama and içtim yamultacam alayını...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

ama murtaza sen insansın onlara nasıl katılacaksınki? Bu arada el moradlar ares1 ares2 eski parsellenmis harpy partisini dagıtarak ele gecirmeyi kısmen de olsa basarmıs durumdalar galiba artık gun bizede dogacak murtaza :)[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name : kIzIn1i
Nation: MagiCian
Race : EL Morad
Job : gLacier
LvL : 5x
cLan : Knights
Server: ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

ya gercekten biz bole kurduk ama ben bir orcum.ayh bugun sinirlerim bozuk fazla ishten oluo bunlar hep.Birbirimizi sewioruz ama sen insansın ben orc ayrı dunyaların insanıyız.server kurdurtmuo parti.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kIzIn1i, 01 Şubat 2005 15:03 tarihinde demiş ki:
ama murtaza sen insansın onlara nasıl katılacaksınki? Bu arada el moradlar ares1 ares2 eski parsellenmis harpy partisini dagıtarak ele gecirmeyi kısmen de olsa basarmıs durumdalar galiba artık gun bizede dogacak murtaza :)

Hmm, doru sölediniz.

Mrproblem'in imzasında "ares" gördüm de yazdım. fazla incelemedim. haklısınız.

(kızın1i bu arada 5. key'i hala bulamadım delliricem)[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza raiba arkadaki kulenin orada 5. key go go go
6. da piananın arkasında ama yerler değişiyor sen genede bir bak[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name : kIzIn1i
Nation: MagiCian
Race : EL Morad
Job : gLacier
LvL : 5x
cLan : Knights
Server: ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kIzIn1i, 01 Şubat 2005 15:03 tarihinde demiş ki:
... Bu arada el moradlar ares1 ares2 eski parsellenmis harpy partisini dagıtarak ele gecirmeyi kısmen de olsa basarmıs durumdalar galiba artık gun bizede dogacak murtaza :) ....

Çok fena bi şekilde katılıyorum, hatta katula katula gülüyorum :tebrikz:[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 43(Ula bi 45 olsam da styx kullansam)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(ah bi estlant yüzü görsem)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...