Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ares harpy carteli

taranta

Öne çıkan mesajlar

Orc saniz Yardim Ederim Her türlü[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

raiba'nın arkasına çoktan gogogogogogogogo yaptım adam bana cevap vermedi :(

Sallamıyo mudur nedir?

Vericem odunu beline beline. Zorla alacam anahtarı :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
taranta, 01 Şubat 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
Harpy yapmanın level atlamak icin ne kadar kolay ve hızlı bir yol oldugunu biliyorsunuz sanırım ozellikle mageler icin harpy cevher desek yeridir.Belli raconları var tabi harpy partinin oncelikle 45+ olmak sart ice daha makul iki blizzard olmadan olmuyor malum;
45 i gecince insan seviniyor harpye girerim artık gelsin harpişler gecsin leveller diye ancak kazın ayagı oyle degil bu agustos ayından beri oynayan amcalar buraları tekel altına almıs yas 70 ancak is bitmemis,harpy gelir kapısı deyip parayla,itemle level kastırmaya felan bile baslamıslar yetmemis hazır harpişler soz dinler birer rogue,rezer,warrior karakterde yapalım deyip ikinci ucuncu yedinci karakterlerede baslamıslar bide cartel kurmuslar ( DRT,TOWN,prophet,cart curt)aslında kapatmış adamlar harpyi turk gordumu gıcık oluyolar belli en fazla uc bes el tahammul edebiliyolar sory clan mates felan gibi abuk sabuk seylerle seni kick leyiveriyolar kibarca sabaha kadar dance istersen istersen harpy bekle gelmez o sıra sabah olupta lag tepeye vurana kadar biri gider biri gelir level ellilerin ortalarındaysa flame mageye yok gibi baska yolda bekel isin yoksa belki ogleden sonra gelir sıra...

öncelikle bu başlığın açıldığı için arkadaşa tşk ederim. ben başımdan geçnleri anlatayım bu konuda sanırım bu konunun daha iyi anlaşılmasına yardımxı olacak. ben daha önce toplu dts keserdim harrpyde exp az gelirdi. ama daha sonra dts toplu kesmek de yaramayınca mecbur kaldım harrpy yapmaya ve yaklaşık 3-5 gün Ks yaptım bazen asıl parti exp alamadı. ve en son dün "immartolSouls" yanlış yasmadıysam bu clanın kurcusu ile daha etmediğim kavga kalmamıştı hatta herifle 2 gün önce öyle dalga geçmiştimki türk olmayan arkadaşlar bile gülmüş adam rezil olmuştu.ve en son dün gece gittim harrpy yaptım hemen gittim parti fulldü ve ks ci 3 kişi wardı parti yaptık(ks partisi) ve bir rouge bir ezik mage ve ben bütün kutuları açtık..sonra dalga geçtim "3 person ks win gibilerinden" tarzanca yasdım... 3 tane nova wardı adamlarda ama n oldu bütün kutular bizimdi. bende henüz nova yok ama nasıl yaptımda açtım bütün kutuları herşeyin bi taktiği var adamlarda nova war ama nerde nasıl kullancaklarını bilmiyolardı...uzun lafın kısası ana avrad birbirimize girdiğimiz adam "Gambit" bana partiye gel dedi... bende partilerine girdim bunları yazdıklarımı yanlış anlamayın kendimi öwmek için yazmıyorum zaten övülecek bi yanım yok...beni almak için 62 level fire attı adam...zaman geçti 2 kere dc oldum adam hemen aldı beni yerime başkasını almamış 60+ mageler geldi sadece oturdular partiye giremediler benim gibi 1 kişi daha wardı novası olmayan 2 mizide atmadı adam çünkü iş sadece levelle bitmiyo öyle olsaydı hayatta giremezdim.... tabi aklınıza yanlış bişey gelmesin ben ARES1 ve ARES' de çok harrpy başkanlığı yaptım ilk defa dün olmuyo (KS PARTİ DEĞİL) bence kenidizi kabul ettirinceye kadar ks yapın ama dikkatli olun her zaman size pislik yapılabilir belki bende yaparım :)

SERVER : Ares
LEVEL : Yakında Master :D
MANNER: 500 küsürdü son baktığımda[signature][hline]KS YAPTIKTAN SONRA ALDIĞI EXP'LER İÇİN DİĞER PARTİYE "PARTY FOR THX" DEMEYİ BİLEN TEK ADAM :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
taranta, 01 Şubat 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
Harpy yapmanın level atlamak icin ne kadar kolay ve hızlı bir yol oldugunu biliyorsunuz sanırım ozellikle mageler icin harpy cevher desek yeridir.Belli raconları var tabi harpy partinin oncelikle 45+ olmak sart ice daha makul iki blizzard olmadan olmuyor malum;
45 i gecince insan seviniyor harpye girerim artık gelsin harpişler gecsin leveller diye ancak kazın ayagı oyle degil bu agustos ayından beri oynayan amcalar buraları tekel altına almıs yas 70 ancak is bitmemis,harpy gelir kapısı deyip parayla,itemle level kastırmaya felan bile baslamıslar yetmemis hazır harpişler soz dinler birer rogue,rezer,warrior karakterde yapalım deyip ikinci ucuncu yedinci karakterlerede baslamıslar bide cartel kurmuslar ( DRT,TOWN,prophet,cart curt)aslında kapatmış adamlar harpyi turk gordumu gıcık oluyolar belli en fazla uc bes el tahammul edebiliyolar sory clan mates felan gibi abuk sabuk seylerle seni kick leyiveriyolar kibarca sabaha kadar dance istersen istersen harpy bekle gelmez o sıra sabah olupta lag tepeye vurana kadar biri gider biri gelir level ellilerin ortalarındaysa flame mageye yok gibi baska yolda bekel isin yoksa belki ogleden sonra gelir sıra...

öncelikle bu başlığın açıldığı için
Sosyal ağlarda paylaş

bende sana tesekkur ederim kardesim iyi oldu sanırım dertli insan cok bu harpyden dolayı
bu arada dalga gecmistik bi arkadasla ruyasında harpy gormus diye lagsız gunlerde harpy yapmıstık ilk defa yapıyordu gecen bende gordum anlatayımda o da bana gulsun biraz reaven harpy gordum leveli biraz daha yuksek harpyden ortalama 15 bin exp veriyo partydeyken derulara kadar gidiliyo keserken biz daha level 45 ken eslant turu yapmıstık reavenler pasimizde :)) neyse bir tane reaven yuksek bir dagın tepesinde yakalanıyor ata benziyor kocaman kanatları urkutucu bir de sesi var acaip cıglık atıyo bunu sehire getirmeye calısıyorum uzerine atlıyorum yolda ucuyor mu kosuyormu tam hatırlayamıyorum kartal gibi penceleri var arabaların arasında suzuluyoruz :))
Sosyal ağlarda paylaş

taranta sen baya yandaş toplamışsın yanına.cafede bunu her sööledinde arkandayım diorum.burdanda söölüyorum:arkandayım abi.ne zaman ks o zaman cold.yeter lan.milletin delisi bizmiyiz.az da biz keseleyek adamları... :hrr:[signature][hline]love is the name
s.x is the game
forget the name
play the game
Sosyal ağlarda paylaş

Ardaşlar biz konuların tamamını üstelik bir takım arkadaşlarla hararetli bir şekilde Ks yapmak suçmudur diye bir başlık altında tartıştık, yaklaşıl 1 hafta kadar önce, konu hep dmnüp dolaşıp aynı yere geliyor. Harpy partisi kimse ks deyince aklına DTS yada Ash Knight, Golem, Troll getirmiyor. Çünkü bu gerçekten çok doğru harpy partileri bana göre bazı kendini bilmez levellerini zamanında ks yaparak yukseltmiş şimdi ise millete Ks yapmayın diye yalvaran insanlarla dolu, ama şu çok gerçek burada yazan insanlar bizleri harpyde surekli gören ve yaptığımız partilere giren insanlardır. Murtaza, Klzln1i, Kaksi, Doush ve daha başka arkadaşlar çok yakında bundan emin olabilirsiniz harpy partilenin tekeli bizim yani turklerin eline geçicektir. Adamlar zaten neredeyse yalvaraklar ks yapmayın diye, iyi yapmayalım bekliyosun partiye almıyorlar, alıyorlar ilk seferden sonra arkadaşım geldi deyip atıyorlar eeee ks yapma napalım peki otur bekle oldu nezaman herkesin level 100 oluncamı ya bunlar aç gözlü insanlar 100 bile olsalar bırakmazlar. Artık bundan sonra çok çok çok sağlam ks partileri olacak ve zaten bunu herkes goruyor yaklaşık 4 gundur tekrar Ks yapmaya başladım belli bir grub arkadaşla, ve özelim kapanmıyor bu yabancı arkadaşlar gel bize bizim partiye gir hadi nolur falan diye yalvarmaya başladılar. Eeeee normal 15 tane sandık açarsan içindende chitinler, elemantal stafflar duserse ve exp.'in dibine vurursan daha bunlar çok yalvaraklar bizim partideki arkadaşlara (kankadır hepsi) para ve eşya bile teklif ediyorlar. O buyuk dediğiniz clanların (immortalsouls, W00tabolus v.s.) hepsi artık bizim olduğumuz yerden kaçıyorlar az kaldı sıkın dişinizi yakında harpy bizimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kristal goruyorum onun levelinde full plate cıkması gerek ama crimson wingsya da falcon lardan belki cıkıyodur harpyden bir kez bus cıktı bir kezde stat pointleri dusuren blessed belge elixir staff nereden cıkar diye merak eden arkadaslar vardı yaklasık bir saat kadar dark mare kestik bolca potion of soul ve bir tane de elixir verdi (iki kez oldum partiye buffer almadık bir rogue gerisi mage cunku bufflu olsanda olmasan da tek vurus yetiyo)
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu dağıtmadan kısa cevaplıyorum efet...Ayrıca ekliyorum arzu dunku çıkan chitin senin char'a göre ayırdı ilgili kişi senin için priest'e kullanırsın. Efet taranta haklı harpy partisi ama kestiklerimiz falcondu :), ayrıcada katılıyorum bir harpy partisinde eğer buffçı 1200-1500 arası buff yapmıyosa çokta önemli değil değil zaten mageler tek vuruşta yatıyor :) :). En önemli tek topukları yağlayıp zamanında tuymek için swift bence....

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 01 Şubat 2005 19:52 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 01 Şubat 2005 19:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben diorm size burda profosyonel bir harpi siviftcisi war diye :D
ama ishte ben areste bir orc um.
mageler mehter takımı gibi iki geri bir wurush iki geri bir wurush.Asıl onemli olan deneyimli bir provoke cu ve healer.Provoke ederken healer kollayacak provoker da sacma sapan yerlerde zaman kaybetmeyip sırasıyla en kısa ve en compact sekilde toplamayı bilcek.gittiginizde kurun partiyi o yabancıların dont ks sozunu dinlemeyn.Hatta provoke healer almadan partinize bi sviftci yedi mage parti kuurun.Sonra bırakın onlar ks ci yerine dushsun. siz baarırsınız onlar dont ks die :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada o wootabulous klanına cz den sinir oluorm.nickleri hatırlamıorm ama olayı anlataym.level 54 olduum zamandı.Gaza geldm gittim cz ye bunlar da orda parti kurmushlar.ben gaz haldeym ve tek basımayım biliorm nplerm gitcek :) bir assasin olaraktan yattım soteye adam bekliom.bunlardan kurulu bir parti gecti.lupine eyes zımbırtısının tek basına kullanılan versiyonu stelath flan acık.Assasinleri mageleri gecti en arkada bi mage kalmısh hem de baya arkada ve partiye yetishmeye calısıo.Alalalala dedm fırladm soteden daldım buna daha spike yok lambur lumbur neyi bosh gorursem geciriom.adam olmesine yakın town yaptı nerden biliom town yaptıını cunku ben adama wurmaya bashlayınca o acıklık alanda partinin dier uyeleri ortamda belirdi.bi frost nowa iki spike bi uff dediler ben yerdeydim.ben frost nowayı yediimde enter a basıp /town yazmaya calıshmakla meshguldum ki yetishtiremedm.ama bu mage her nasıl oluosa(kohack kısayol tusu sanırım) zırt die towna gitti.sonra ok e basmadım bekledim napcaklar die.o sırada town dan bi parti geldi benm cesedin olduu yerde kapıshtılar bunlar.benm saldırdıım mage de townlarının ordan koshtura koshtura gelmekteydi.human kısmını tam bilmiorum ama bunların klan lideri sanırm woot.Bu adam da KO forumlarında FM lik yapıo.Klanda da kohack isler waziyette.
Simdi bu adamları seweyim de kimi sewmeyeyim!! :D

[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u

[Bu mesaj mrproblem tarafından 02 Şubat 2005 10:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
ben ks yi sevmem yapmamda ama.b iara haryplere dadanmıştık
3er..5 er zorla kesiyoduk ama değiyodu kestimize.
bakıyoz adamlar 20 tanesini birden götürüyor.bi şiler oldu bizim arkilerden biri bunlar bana küfretti gelin ks yapalım.ama biz exp derdinde değiliz.6 kişi bi ks yaptık.ulan ona dünyanın expi;
sonra bunlar yapmayın etmeyin felan ama adamlar harbi gıcık party olmadıklarında tek gelip onlarda ks yapıyo;ondan başka yapmadım ks ama K1Z1N1'İ Nİ unutamıyorum. ben oturmuş knights klanının harpy kesişini izliyodum ares 2 idi galiba kimseciklerde yok.partyden olmayan bi ben warım.K1Z1N1'İ bana party attı saolsun :D.2 lurede benim exp % 10 arttı oha felan oluyorum böyle.sonra baya kastık 1 lvl atladım.hatta biri esc yaptı k1z1ın1i dedi kim yaptıysa çıksın partyden;herkes diyo ben yapmadım gözler benim üstümde tabi bende ben yapmadım o skili kullanmam bile dedim felan saolsun o zaman da atmadı ama;artık eskisi giibi değil insan hack yiyip arkadaşları 6x oluo başka klanlara gittiği zaman aresinde oyununda pek bi anlamı kalmıyor;şimdi cyperdayım :D
teşkür k1zın1i teşkür ks:
-what s kill ?
-this is harpy ksers party man :D
- oh okey
muhabbetler bunun gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun hayatım boyunca 1 kere bile ks yapmadım,yapan adamlara karşı da pek tahammülüm yoktur.Partiye alınmadı diye "agaaaa beni ksss yapmak zorunda bırakmaaa agaaa "şeklinde yaklaşan 12-16 yaş grubu çocuklara karşı da hiç insafım olmaz.Öncelikle bu konuyu açan arkadaş biraz imla kurallarına dikkat etse iyi olur.Çok deil,arada nokta koysa çok daha rahat okunur.Belki xig de oynayan bilirler,şuan cz orc harpy slot bize ait,hatta 1.5-2 haftadır.Şimdi biz parsellemişmi oluyoruz burayı?Eğer varsa babayiğit yapsın cz de harpi non-stop öldürülmeden.Ortalıkta o kadar çok orc dolanırken,parti parti diye ağlayıp almayınca - ki hepsine tek tek efendi gibi cz harpi için sağlam adama lazım olduğunu anlatmaya çalışırım, kastettiğimde sadece lvl diil,pk bilen adam - da ks yapan çocuklar kursun bi parti denesinler cz harpiyi.Yarım saat yapabilirlerse ben charımı veriim onlara.Edit lvl 65 warrior lar,dbler,asasinle ortalıkta gezicek,bu daha yeni lvl 60 olan cz de pk adını duymayan kardeşlerimiz orda parti yapabilcek?
Anlatmak istediğim cz nin ortamını,parti yapmanın zorluğunu bilmeden harpi falan yapamaya kalkışmayın,çünkü yaptırmazlar.Sonra da bence büyük şerefsizlik olan kill steal - çalmak yani adı üstünde - yapıp insanları kızdırmayın.Ordaki clanlardaki adamların orc tanıdıkları yokmuş şanslısınız.Benim partime ks yapmaya kalkıcak human noobunun ks yapabilme süresi en fazla 5 dakikadır,bide bakar bi orc kesivermiş onu,kesin npside yoktur exp gider.
Nickim şuan açıklamayayım ama lvl 66 mage im,human tarafındayım ve partimi 2 haftadır sürdürebilmemin sebebi waitforme,waytoobad,imgatz,lucas gibi sağlam adamlarla kasmamdır.Ve bizim partilerimiz genelde 4 mage olur.4 tane 64+ mage.Ek olarak bir db yada healer bulundururum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ah dandanakan,benim açığımı arayacağına,cz ye np siz adam girmesinden bahsetmediğimi keşke anlayabilseydin.Evet son zamanlarda! hiç np siz kalmadığım için! bunu bilmiyordum,rahatla diye söylüyorum.Cz den atılması benim işime gelir,bir daha gelmek için para vermesi gerekir.Ne güzel sevinmişsin,bak ben de sevindim buna.
İkincisi de güzel zeki kardeşim,eslantta 5 spotta 5 farklı parti olduğundan orda exp kasılmasını düşünmedim bile.Benim derdim burda çok güzel partiler yaptığımı anlatmak değil alıngan kardeşim,ama sana heralde çok gelmiş anlattıklarım,kusura bakma.

[Bu mesaj sinned tarafından 17 Ağustos 2005 12:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...