Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük bir soru

KingMadboy

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar! küçük bir sorum olcak şu an wow a başlamak istiyorum fakat illa orjinal cd almadan oyunu oynama imkanımız yokmu? mesela cd olan bi arkadaşımdan cd alsam aylık ücretini ödeyip kayıt yaptırabilirmiyim? online olarak yoksa sadece cd key ile mi kayıt yaptırabiliyorum!

[Bu mesaj KingMadboy tarafından 17 Ağustos 2005 13:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet, oyun kutusunda 3. CD'nin arkasında yazan (evet ben bulamamıştım, ayrıntı veriyorum :) ) cdkeyle giriş yapman gerekiyor, cdler gerekmez aslında arkadaşından alırsın ama cdkey kutuda yazdığına ve her kutuda bir cd-key olduğuna göre başka çare kalmıyor :)[signature][hline]Tüylü[Tauren-Shaman]
Burning Legion

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eziq_Wowcu, 17 Ağustos 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
Cd almadan oynaman imkanız ama bi ara bir cd den 2 cd key cıkıyormus die duydum 2. cd key sadece 1 haftalıkmıs...

1 hafta bana yeter beles nasıl olsa diosan bilemem

2. cdkey arkadaşına vermen için 10günlük oluyor..bedava 10gün oynuyosun beğenirsen, oyunu alıp aylık para ödeyerek devam edebiliyorsun.. hoş bişi ama yetmezzz :)[signature][hline]Tüylü[Tauren-Shaman]
Burning Legion

FOR THE HORDE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 17 Ağustos 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
2cdkey olayı tekı guest pass tır 1 hafta oynadıktan sonra bırdaha oynayamazsın yanı denemelık gıbı bırsey onun dısında normal cdkey var

guest acc.'unu oyunu alıp cd-keyini girerek upgrade edebilir ve oynamaya devam edebilirsin...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 17 Ağustos 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
ben ciddi ciddi 3. cd'yi çevirip arkasına bakmıştım. ee burda yok diyip, diğer cdlere bakmıştım. gene bulamayınca ıh mıh ettim, sonra jeton düştü.

Bende en başta cd key aramıştım ama bu kadar ileri gitmediydim :D (Aldığım yere telefon edip içinde cd key yok diye küfür ederken adam "Cdleri yerinden hiç çıkarttın mı?" diye sordu. Anca o zaman düştü jeton :P)

Cdleri arkadşından alıp buradaki Pazar Alanı bölümünde Acc satanlardan birinin Acc satın alıp oyuna girebilirsin mesela[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...