Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Takımlarının Avrupadaki Şanslar(Bu Yıl)

hellspe

Öne çıkan mesajlar

adam gibi bir konu tartışılan bir yere gelip dallamanın teki : "teknik direktörünüz de uzaylı kaçkın
harlem takımı gibi ne o öyle zenci zenci
kaptanınız şaşı bilal
azize dansöz " diyor.

ondan dallama bir diğeride gelip bunu savunuyo yok külhanbeyi misiniz size ne ? yok bilmemne ? utanmasalar haklılar ya bide adamlar ahaha lol musunuz lan hepiniz ?
forumdaki seviyeyi korumak için külhanbeyi olmak gerekmez.

aksine şahsıma söylenen bir beyin - akıl - fikir bilmemnesi var kimsenin şahsına birşey söylemedim buradaki.
söyliyebilicek birşeyin mi var ya ? gelip dünyanın en zamazingo mesajını atıyosun sonra üstüne lagaluga yapıyosun bi git ya bi git..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

bi saniye ya siz pardon ne biçim insanlarsınız (ryan ve cintonik) alttan alalım konuyu kapatalım diyoruz üstümüze çıkıyorsunuz üstüne hakaret ediyorsunuz.

ilk başta ryan sen kapa çeneni seninle muhatab olan biri yok dallama da kim gayet belli oluyor kapasiten anca hakaret etmeye yetiyor işte.. benim ettiğim laf cintoniğe bile değil fenerbahçeye sen nerden geldin kime laf ediyorsun haddini bil. benim yaptığım kendi halimde geyik kaldı ki buna tek tepki gösterebilecek kişi cintoniktir yazdığım mesaj onadır mevzuyla alakalı 500 tane atasözü ve deyim var birini seç beğen kendine.

cintonik sana da bi ricada bulunduk kapatalım konuyu diye tamam ufak bi dalga geçelim dedik olay her zaman geldiği yere geldi ben kendimi suçlu hissetmiyorum senin ettiğin laflar da aramızda bu yüzden burada kapatalım konuyu dedik alttan aldık ama sen ne yaptın çok büyük bir kişilikmiş gibi devam ettin aşağılamaya yazıklar olsun ne biçim insansın sen bir de mantıklı bir insanmış gibi konuşma burada. yaşlarımız aynıymış hayret ettim bu yaşa gelip de akıllanamayanlar varmış senin gibi..[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**
Sosyal ağlarda paylaş

kendi geyiğini kendine saklicaksın o zaman.
"dallama da kim gayet belli oluyor kapasiten anca hakaret etmeye yetiyor işte" lol cümlesini tamamlamadan kim dallama belli oluyor diyerek bana hakaret eden bi adamsın.
onu geçtik hem sen kimsinde benim kapasitemi ölçme girişimlerinde bulunuyosun ?
hadi onuda geçtik mesajını kişisel olarak algılıyan yok zaten, sen konuyu baştan kavrıyamamışsın. benim çıkıştığım nokta yaptığın absürdlük buda apacık orta.. yok geyik yok bilmemne onu ben bilmem, bilme gibi bi yükümlülüğümde yok.
öyle mesaj atarsan, böyle cevap alırsın.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

kapasiteni gayet kolay bir şekilde şuradan ölçebiliyorum ki, sana birşey söyleyen yokken yan masadan gelip bana cevap veriyorsun, sana birşey soran/söyleyen yok senden cevap almak isteyen de yok. işte bunu anlayamıyorsun bu bir.

ikincisi yine sana hiçbirşey dememişken iki kez hakaret ettin artık kendimi savunmam gerektiğine karar verdim iyi mi ettim senin gibi biriyle muhatab oluyorum şu an ya neyse.. akıl - fikir - beyin mevzusu ve dallama mevzusundan bahsediyorum. bunu da anlayamayıp sonradan hakaret ettiğimi söylüyorsun. bu da iki.

iyi ki muhabbetimiz olmamış daha önce şu kapasiteni daha iyi ortaya koyabilirdim eminim.[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 15 Ağustos 2005 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya al madem sayıyosun yardımcı oliyim 3. sü geliyo:
salak mısın sen ? hayır gerçekten ? nasıl cevap verebiliceğimi bulamadım resmen ya benide şaşırttın sana birşey söyleyen yok ne demektir ya?
mesela dünya sigarayı bırakma günü tartışılan bi konuya ben gelip " osmanda tatilden döndü ya zaten dansöz o heoheohe" desem biri bana gelip cevap verse ben ona " sana bişey söyliyen mi var yahu alla alla yaws" mı dicem ?
harbiden şaşırtıyosun beni her mesajın bir diğerinden saçma. üstüne yetmezmiş gibi kendince mantıklı(sanırım) sosyolog triplerinde yorumlar getiriyosun ? ee pess doğrusu..

NOT : nolur muhttab ol benle b@bs[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

ahah sanane be senin konun mu sen muhtar mı seçildin yakın zamanda görmedim. yane nası oluyor da kendin açmadığın bi konuda başkasına laf söyleyen birine cevap verebilme yetkisi verdin kendi kendine anlamadım. hadi cevap ver İNSANCA, ama bu nedir ya konuşamayan, düşüncelerini aktaramayan, düşünemeyen insanlar hakarete başvururlar senin yaptığın da bu, kapasite yetersizliğin bu. bu bir hakaret değil işte sen bunu da anlayamazsın.[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**
Sosyal ağlarda paylaş

Lütfen konuyla alakasız kişisel tartışmalarınızı özelden falan anlaşın msnde mi yaparsınız toplanıp kavga mı edersiniz naparsınız bilmiyorum ama hem millete reklam olmayın hem de biz rahat olalım.Bu topic niye kitlenmiyor onu da anlamadım.

Lütfen sakin burası sizin deşarj olmak için girdiğiniz bir yer değil.[signature][hline]By The Hammer of Moradin!
Sosyal ağlarda paylaş

*ve tanrı herkese ağız verdi..*
neyse sen çırpın dur yahu.. başkalarının açtığı konulara "ahahahahaha sanane be senin konun mu sen muhtar mı seçildin yakın zamanda görmedim" de, sonra kapasiteden falan bahset.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

revenge önceki syfalara bak konuyu ne zaman kapatsam yeniden açıldı hep alttan aldım ö.m ile halletmeye çalıştım ama anlamadı bir kişi. bir kişi de yan masadan dil uzattı. bir yerden sonra patlıyor insanoğlu. neyse ben yine kapattım konuyu yorumumu yapıyorum gs iki tur geçer elenir bjk bir tur geçer elenir fb grubu geçemez tahminim ama en fazla 2. olur ya da 3. olup uefada 1-2 tur geçer elenir bu da yorumum[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 15 Ağustos 2005 22:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hellspe, 14 Ağustos 2005 10:40 tarihinde demiş ki:
bence 3 takımızda cok şansız cunku ellerinde yeterli kadro yok onumuzde chelsea orneki var adamlar yedeğin yeğedi icin adam alıolar biz hala libero sol kanat kaleci cart curt arıorz

şu laf mantıklımı ?
Chelsi diyosun Chelsideki para Türkiye'de hangi klüpte var ?[signature][hline]BabacumMostors, 28 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

mesela bizim altyapımızdan özgürcan... geçtiğimiz aylarda adamı chelsea falan istiyodu bizimkiler satmadı falan oldu filan oldu bu adamı bi türlü çıplak gözle seyredemedim adam gibi, skoru sağlamlaştırdığı bi maçta 3-0 4-0 olur,özgürcanı koyar diyodum ama o da özgürcanı pafta bıraktı gençlerimizin kıymetini bilmiyoruz bi türlü[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...