Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy'de klasik gitar dersi nerden alınır?

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Tatil olayım aradan çıksın direk gitar dersina başlamak istiyorum. Mümkünse kurs yerine özel ders almak istiyorum. Forumları aradım ama aradığımı bulamadım.

Tavsiye edeceğiniz bir yer ya da bir kişi var mı? Biliyorsanız fiyatları hakkında da bilgi verirseniz iyi olur.

Eğer şansım varsa sabaha kadar cevap alabilirsem, bu sabah gidip konuşmayı düşünüyorum hemen. Teşekkürler.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

kadıkoy de akmar pasajının yakınındaki(ptt karşısı) kadiköy çarşısının alt katlarında var
benim gitar aldığım bi yer var whisky adında mesela
sonra bi de bahariye de var
boğadan yukarı çıkın
sonra soldaki ilk büyük sokak(yoğrutcu parkına , kurbağlı dereye inen yokuş) 50-100 mt ilersinde sağ da lalaylom adında bi yer var
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Divine, 02 July 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
kadıkoy de akmar pasajının yakınındaki(ptt karşısı) kadiköy çarşısının alt katlarında var
benim gitar aldığım bi yer var whisky adında mesela
sonra bi de bahariye de var
boğadan yukarı çıkın
sonra soldaki ilk büyük sokak(yoğrutcu parkına , kurbağlı dereye inen yokuş) 50-100 mt ilersinde sağ da lalaylom adında bi yer var

bahsettiğin sokak sanatçılar sokağı mı? hani girişinde bir kemer var.

bir de bu whiskey, laylaylom, ve pasajın alt katlarındaki yerlerdeki hocalar nasıl? yer bulmasına ben de bulurum da. ben yer tavsiyesi istiyorum. sanki birileri whiskey'deki hocaları övmüştü, ama klasik gitar değildi tabii, bas falan.

ha bir de, nerde bu whiskey?[hline]Pretty women makes us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

final dergisi dersanesinden c adliyesine inen yokuşta Lay Lay Lom var, gruplara beleş ders de verebiliyorlar :)
Kadıköy Çarşı'sının içinde alt katta whisky var
İSKİ'nin karşısında bi yer var, küçük 2 ya da 3 katlı bir bina...
Müjdat Gezen Sanat Merkezi var kazasker civarında... daha bi sürü yer var... özel ders verenler var... Halk Eğitim merkezinin kursları var.... :) :)[hline]Bi daha Venue'ye giden böyle olsun --> O

[Bu mesaj ReaperXS tarafından 03 July 2003 01:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Müjdat gezen sanat merkezi bizim evin hemen yanında da, özel ders vermiyorlar. Sezon sezon kurs veriyorlar. Ben özel ders almak istiyorum. Ayrıca Kazasker değil Ziverbey'de.

Ben en iyisi şu laylaylom ve whiskey ile konuşayım.

Guitarclub tünel'in oralardaymış. Ben kadıköy'de istiyorum. Oralara gidemem her ders için.
[hline]Pretty women makes us buy beer,
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 03 July 2003 10:28 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mirage tarafından 03 July 2003 10:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek anlamda klasik derken ne kastettiğine bağlı.

Anladığım kadarıyla klasik müziği kastediyorsun. Yani gitarla çalınan klasik eserleri vs. Eğer kastettiğin buysa amacım bu değil.

Aslen elektro çalmak istiyorum. Ama elektro almama daha şöyle kafadan 1 sene var. O bir sene içinde parmaklarımı hızlandırmayı geliştirmeyi istiyorum. Tabii bunu yaparken klasik öğrenmeyi falan da istiyorum.

Gitar temelini almak istiyorum diyelim kısaca. Nota da öğrenmek istiyorum ayrıca (az çok biliyorum gerçi).[hline]Pretty women makes us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadarı beleşe ama? Eğer uzun süre beleş ders veriyorlarsa elimdekini satıp ordan alabilirim bile.

Yani ekonomik açıdan uyguna gelecekse.. çünkü elimdeki gitar gayet iğrenç bir şey.[hline]Pretty women makes us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

bak boğanın ordan yukarı doğru çık solda sanatçılar sokağımıydı öle bi sokak var (adı aklıma gelmedi birden:p) o sokak değil ondan sonraki sokak
sokağın köşesinde final dersanesi var ordan aşağıya doğru in sağ tarafında kalıyor görürsün zaten...

(bahariyedeki yapı kredi bankasının tam karşısındadır fdd)
Sosyal ağlarda paylaş

Whisky'de derse başladım. İlk dersime gittim bugün. Ben ve Phalanx (a.k.a. griswold parseus) birlikte gittik daha doğrusu.

Hocamız "Serdar Çokuslu" yu çok sevdik. Çok kafa bi adam ve hakkaten süper çalıyor. Şansa bende daha önceden onun kitabı varmış. Sevindrik oldum yani.

D'addario telleri taktık, gitarın kulaklarını ve köprülerini değiştirdik. Ve deli gibin çalışmaya başladık.

Tutmayın bizi.. Paticiğin yeni virtüözleri geliyor.[hline]Pretty women makes us buy beer,
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 09 July 2003 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...