Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fantastic Four?

Einherjer

Öne çıkan mesajlar

said:
Lyrent, 13 Ağustos 2005 02:32 tarihinde demiş ki:
Gittim, gördüm, beğendim.
Jessica Alba'ya hasta oldum hatta.
Güçlerini kullanırken nasıl saçma bir oyunculuk sergilemişler anlamadım yanlız. Ne bekliyordun ki, akrobasi yapmıyorlar sonuçta.

sen şunu bir googleda arattırda aklın hayalin dursn[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Film bence diğer çizgi roman uyarlamalarına göre oldukça kötüydü ama genel olarak ortalama bir filmdi. Yani oyalanmak için gidilecek bir film. Tourch'u ve Doom'u izlemek keyifliydi, gerisi boş... Senaryo dandik, çoğu yerde maymun etmişler karakterleri ve filmi, müzikler komedi zaten. Batman Begins'ten sonra hayal kırıklığı direk...

Superman'i izlemek istiyorum ben. Gelsin artık Summer 2006
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle izlemedim izlememde

çizgi filmi yeterince abuk subuk geliyordu bi olay olur adam başlar sıkmaya :p hemde ne sıkış bugun izlediğim bölümde mezar ufaldı nedenide genetik kodunun bilmem ne olup ondan dolayı uzayda yolculuklarının birşeyle temasının ortak sonucu olduğu gibi birşey dedi çok pis sıkıyor adamlar :p ama geyik yerleride olmuyor değil
Sosyal ağlarda paylaş

Sondaki süper nova hedesi çok gazdı...Güzel yani...[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Gazeteci-Bir "rastaman" olmam için ne yapmam gerek?
Bob Marley-Yeniden doğmalısın...
Tüm haklarım yaratıcıya aittir aynı şekilde yaratılamam, klonlanamam.All rights reserved.

[Bu mesaj Cd- tarafından 15 Ağustos 2005 00:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya marvel neden izin verior.. bu holywiid zipciktiklarina güzelim öyküleri mahvedip duruyolar..
tüm öykünün gidisatini gectim dr.doomun öyküsünün bi tarafina ettiler
alba sexiliginden öte bisi katmadi filme heralde filmde "soyunda vucut görelim" diyicek bi hatun aradilar.. dark angel olarak kalsa daha iidi..
red i sevmedim daha farkli bi tip olarabilidi tourcha lafim yok thing daha büyüktüde burda cekmish galba hulkla kafa kafaya giriodu adam nerdeyse "cizgide" baslangic olsun di kasilmish yapacaklari teksey firtinaya sokmakti dr doomu batirmak deil :( (ha tabi doom yerinde troyu görmek ilgincti mr/mrs smith de seth coheni görmek kadar :] )[signature][hline]
"All those moments will be lost...In time...like tears...in rain." /Bladerunner

Deviant

[Bu mesaj Creel tarafından 15 Ağustos 2005 02:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

jessicanin orda olus nedenide o zaten.. :p

doomun öyküsü aklima geldikce kuduruom :p
sen git onca yil tibette kas kas sonra belli bi mertebeye gel.. latverianin krali filan ol karizman tepeye vursun
sonra uyuz bi yönetmen seni filmde zipcikti bi playboy olarak lanse etsin off offf[signature][hline]
"All those moments will be lost...In time...like tears...in rain." /Bladerunner

Deviant

[Bu mesaj Creel tarafından 15 Ağustos 2005 16:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...