Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz deki Üstünlük

lupin

Öne çıkan mesajlar

Debuff ya da malice yemiştiro bahsi geçen arkadaş.hp nin 4000 olması bişeyi değiştirmez zaten bu bahsi geçen skillerde.

çoğu şeyi abartmayın... yeri geliyor 3 tane sin ( bobert,priapos,_1UP) beni alamıyor, yeri geliyor 2 sin ( nychris,:::DOG:::) beni indiriyor. bazen 4 sin'i arkama takıp gezdiriyorum bazen de 1 tanesi kök söktürüyor ...

bütün bu etkenler değişken, malice altında bulunduğun dakika zaten fiziksel olarak normal ( ac olmadan ) ataktan daha fazlasını vuruyor adamlar sana ....

said:
lupin, 12 Ağustos 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
peki suna ne diceksiniz bnm ark 63 priest ... priestler defansları en yüksek olan charlar kendine heal basar buff verir ... bir harikadır yani ... m3tal arkadasımı 2 vurussta aldı ... arkadasıma sordum ya bırak dedi bunda bi b.kluk var canım 4700 dedi nasıl 2 vurus alır dedi ve kendimi sürekli helleıorm dedi ... yani büyük sacmalıklar ve hileler var...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar mage mi geri aldımmm ohh be ama nasıl lvl 51 iken lvl 46 olarak ki o kadar kastım birine sözüm var 58 olacam die ama baksana olaya lvl 46 ya düşmüş :([signature][hline] !!! BEN DAHA CİVCİVİM !!!
EST SOLARUS OTH MİTHAS

[Bu mesaj icebreak3r tarafından 13 Ağustos 2005 06:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar tamam dedikleriniz güzel programdir ama bazi assasinler var bi combolar yapior elleri hizli calisan pratik yapanda 3 4 vurus yapabilir misal assasin combo z-r %600 ü cakarken geri s ayni anda r arka arkaya vurarken 2 vurus yapiorsun %400 yaparkende öle edior sana 4 vurus bunun üstünde biraz calisinca kavriyinca hizli yapinca karsindaki adam finish yerde :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya beramusta orcların %80 i peper mage . veya adamın elinde +8 elixir var ona güvenip basıyorlar. el moradlarda ben daha townbobm yapan göremedim. tabi bu beramus için geçerli. 2. si beramus orclarında feci bir dayanışma ve saygı var. adamalr savaşa bile anlaşıprta giriyor. bizdeki gibi civciv kılıklılar savaşa giricez diye uğraşmıyorlaar.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

bi orc yetiştircem ama analamdımm orclarda neden kuvetli 2 60 la gittik biraz evvel adama sordum lvl kaç die 57 dedi ama bizim iki 60lııda yatırdı ve 3 kişi daha vardı 1 mage 1 ben 1 de rogue ... yani 2 sinin yatırdı bizde onu yattrıdık ama 57 warrior nasıl iki 60 tan fazla olabilir ? clericte yoktu ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 13 Ağustos 2005 14:54 tarihinde demiş ki:
bi orc yetiştircem ama analamdımm orclarda neden kuvetli 2 60 la gittik biraz evvel adama sordum lvl kaç die 57 dedi ama bizim iki 60lııda yatırdı ve 3 kişi daha vardı 1 mage 1 ben 1 de rogue ... yani 2 sinin yatırdı bizde onu yattrıdık ama 57 warrior nasıl iki 60 tan fazla olabilir ? clericte yoktu ?

bi 57 warrior iki 60+ sini alıorsa ben o sinlerin :P ama warrior sizi keklemesin 62+ falan olmasın :P[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar combo ıle playera 5 vurus rahat yapılır benyapıorum demıorum ama yapan erksde programcı deıl sadece klayee parmak hızlılığı dusununkı bnm spık eım parsıt torment kıl yun emıs bı shll lı warıor a 900 cakıor ardındn r ıle 250 ardında thrust ıle 700 cıvar arada 1 r daha topla bakalım kaç oldu ve warıor ın canı max kçtı yanımdakı bttle prıest te 2 skıll kullansa 3 snıyede adam yerde demk yanı bu dedıklerınız zr deıl cok da oluor cz d gezdıkce dah cook gorcenız....

[cok yanlıs yazmısım duzelmek uzun zamn alı dıe ellemıom okuyana hedıy vrıcem boss da n cıkan kutsal soul ]

yatmadan yatırmayı oğrenmek cook zor benhala yatan kesımdeym :)[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
Server: Ares
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )

[Bu mesaj TRibula tarafından 13 Ağustos 2005 15:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

blablabla zırvalık..daha önce 3217841623978235 kez konuşuldu sen neysen karşındaki mutlaka ilah olur ztn humansan karşındaki orc ilah ve hileci ,orcsan karşındaki human ilah ve hileci...bu oyunda yok gmler humanı tututuyor yok gmler orcu tutuyo gibi şeyler flnda saçmalık..czde bende ölüyorum adam kafama 1200 vuruyo +combo yiyorum ama adama bi günden bi güne küfür saçıp hileci combocu demiyorum....biraz tarafsız olun her iki taraftada malesef böle playerlar var 1200 vuran, combo koyan v.b....napıcaz böle oynuyoruz sıkıysa oynama.... gmler itemlerimizi siliyo yine sesimiz çıkamıyo napcaz ama bu GM'ler daha çok bayarsa ve bu combolar yasaklanmassa bu oyun işgenceden başka bişey olmaz:([signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Beramusta Humanlar Harbiden Eziliyor.

Çünkü Hiç Taktik Yok Hurra!!! CZ ye dalıyorlar.

paper mageler mageler herkes...

ve biryerde orclarla kapışan büyük bir human birliği vardı bugün.

önde 4-5 warrior ama dayanıyorlar ama heran yatabilirler allahtan o sırada ortada hiç bp yok.

warriorların arkasında birkaç mage.

bu grup kaçıyor.(aynı clandan en fazla iki kişi var)

ardında humanların arkasında dolanan başka bir grup orc (max.6 kişiydik.)(partymiz yoktu tamamen içgüdü) humanları biçer döverle keser gibi biçiolar önlerine beklemedikleri anda novalar düşen ve oradan buradan çıkan rougeler ile humanlar geri doğru gidemedikleri için ileri doğru gitmeye çalışıyorlar ama bu sırada da öndeki grup bastırıyor ve humanların 1/4 ü daha hiç kasmadan town çekiyor.( kalsalar yenilebilirdik bu muharebede) geri kalanlarda savaşmaya çalışıyor ama daha sonra yeniliyorlar ve yarısından çoğu ölüyor kaçabilenler town çekiyor.

Bunlar tamamen birbirinden habersiz orclar tarafından yapılan sanki komuta edilmiş bir harekat gibi.ama işte orclar iç güdü ile resmen ordu gibi hareket ediyorlar ve orclar human town ın önünden hiç eksik olmuyorlar.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

Accountların Hacklenmesinden Korunmanın Birkaç Yolu...
Sosyal ağlarda paylaş

Baba bütün düşüncelerimi anlatmıssın helal :D bgn aynısı oldu ama niseki bgn baya oırc öldürdük 500np kasabildim :D yaws bgn gidioruz öndeki orclar geci 2 warrior 2 mage ama bütün hepimizi yıktılar 2 si nova atıor malum warriorlar tarıor bizi ... sora kacmaya calısanlar bi bakıoruz arakdan 10 kişi daha glmiş sora sordum ögrendim ... bunlar 4 kişi gibi dururorlarmıs birileri dalınca hemen novalar herkesin canlar gidior tabi öndeki warriorlar dalıor ... sonmra orda cimenlikler var oturunca gözükmüorsunuz ordan 10-15 warrior ve rouge karısımı cıkıp yıkıor ... falla süpsümüz dedim ... biz hep ble yapıoruz dedi :DD ayrıca evet towndanda hiç eksik olmuor .. lupine veilse bile göremiorm ben onlarrı nedense !! tak 2-3 vurus 1500 buffla yatıorm :)) zati roguebirliği vard ı bgn 5-6 tane rogue townun 50metre uzagındn hepimizi taradı :DD yani orclar çok ama çok güclü biz bi b.k yapamıoruz :DD
Sosyal ağlarda paylaş

baba çimler sol tarafta kalıolr bunlar sag tarafta duruorlar e biz direkt saga yönelioruz infernolar novalar havada ucusuor bi bakıorm ölmüşüşm daha dorusu bütün herkes ölmnüş arkadan tak 1 vurusla herkes yatıor çünkü 2 novacı attıolar 1i ice 1 flame idi biri blizz birisde infernoda atıoırlar blizz yiynce bide yavasladık ... zati 2 warriorlar 10-15 rogue birleşior ve hepside pelerinli ... takk işimiz bitior ...
Sosyal ağlarda paylaş

abi eğer mageysen ve itemin sağlam değilse novatown yapmayacaksın.özellikle flame resist ok önemli.ben xıgenon oyuncusuyum ve bizim 8 kişilik bi mage grubumuz var.tank olmadan warrior olmadan yandan dalıoz towna bakıom np ler yazıo altta 6 6 6 6 6 6.... paso gelio hatta bi ara 2 saate nerdeyse 2k np yapmıştım. bu işin sırrı felan yok.nova atıca asla town çekmicen herzaman gate çekicen town atmaya kalkan akıllılar genelde yatıo ama gateyle kurtarıon.tabi novatown yapan biri arada bi yatar towna./nunlara omega duwolf radicalde dahil) bi 30 stone rezzer oluca çat die biter iş:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...