Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xigenon neden böyle oldu?

EviLCrieS

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar son zamanlarda xigenon serverinda aşırı fiyat artışı oldu. örnek: name change scroll 20m den 500m shard +1 75m den 350m 1500hp scroll 1.5m den 20m ac scroll 1.5m den 25m attack scroll 1m den 25m speed scroll 750k dan 9m bana bunun sebebini açıklarmısınız ???? ne yapmamız gerekiyor...[signature][hline]HAYAT OFFLINE , KNIGHTONLINE

[Bu mesaj EviLCrieS tarafından 16 Ağustos 2005 12:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe ler silinmeden önce başladı fiyat artışı.Aslında herşey kısırdöngüden ve bazı zengin insanların daha zengin olma çabasından kaynaklanıyor.Kısırdöngü şöyle,scrolları ekmeğe benzetebilirsin ekmeğin fiyatı yükselse bile insanlar almak zorunda.Ha ne olur,insanlar ayaklanır kaos oluşur.Moradonda da insanlar scroll almasa aynı ayaklanmanın benzerini oluşturabilirler.Çünkü arz/talep eğrisi gereğince talep arttıkça arz artar, fiyat yükselir.Bunun yanında power up storedan epey bi scroll alıp satan ve dupe yapan insanlar var.Bu kişiler talep arttıkça fiyatları yükseltiolar.Bu scrollardan alan insanlar gidip item satmaya kalktıklarında scroll parası arttığı için daha fazla paraya koyuyorlar tezgaha.Tabii bunun başka nedenleride olabilir.Ama bence esas dayanak noktası scroll,çünkü olmazsa olmaz bişey artık.KE gelince muhtemelen ortam biraz daha değişicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda birisiyle konuştum attack scroll alcaktım adam 25m yazmıştı dedimki neden 25m ? 1m değilde ? bana dediği laf bu 10$ a 1 gold bar veriyorlar artık herkeste para var bu yüzden fiyatlar arttı diyor sonra bana 10m den verdi bende aldım. bence saçmalık beramus için pahalı diyordum xigeonon beramus un 3 katı çıktı..[signature][hline]HAYAT OFFLINE , KNIGHTONLINE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...