Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blood Clanın Videolarını Nerden bulablirim ?

EviLCrieS

Öne çıkan mesajlar

ben blood clanına ait bütün videolarını bilgisayarıma indirmek istiyorum fakat kendi siteleri varmı bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim. onların videolarını seyredince bana heves geliyor ölümüne lvl kasıyorum :D[signature][hline]Nick : DiabolicaL
Server : Xigenon
LVL : 5x
Nation : Karus
Class : Wariror (Defans)
Sosyal ağlarda paylaş

BuRiAL_TR, 08 Temmuz 2005 01:40 tarihinde demiş ki:
said:
Hoodstar, 07 Temmuz 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar ne alakası var konuyla bilmiyorum ama çalan 1. şarkı hoşuma gitti adını söleyecek yada bana gönderebilecek biri varsa [email protected]

Benimde hoşuma gitti aradım buldum indirdim adı bu :
Daddy Yankee feat. Lil john - Gasolina remix 8-)

Lütfen biraz arama yapalım.

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 11 Temmuz 2005 15:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw bi karar verin demin burial la konuştum o pardon bu şarkı deil dedi şimdide sen bu diyosun. Bi karar verin :D.

Baştan anlatıyorum. Bakın devile nickli mage in çektiği videodan bahsediyom ben. Yaklaşık 7 dk boyunca townda kalıyolar. Hatta kenarda forsete dead sayılar falan yazıyo. Inn host u falan kesiyolar. İçinde aoe dm olan video deil[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
http://s11.invisionfree.com/knightonlineranking/index.php?s=ba1bf2c22e06b08514d9606b930a0023&showtopic=6385
Burda blood clanı ,symbolic clanı ve bir çok movie daha mevcut.....[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arma, 11 Temmuz 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
Burial ın dediği şarkı deil ben bloodstorm2 deki devile nin çektiği town basma videosundaki ilk şarkıyı arıyorum.

bu arada sercan şarkıların hepsi var bende :D[signature][hline]Diğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Findor The BlackGuard
Nick : Ersen11
Server : Diez
Clan : CarNage
Level : 6x
Kasar : Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...