Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savaş neden 10 dakikada bitti?

lupin

Öne çıkan mesajlar

ben savaşa girdim girdiğim gibi dc oldum ondandır!. Giremiyorum da haala. Büyük bi ihtimal tekrar başlatılacak. Veya 5 dakka da zaaten wendor lar kesilmişti..[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Muhauhahu ne kadar derin manalar iceren bir baslik :S ..... 1 dakika icinde post atip cikayim düsüncesi yerine daha düzgün cümleler kurarak , daha uygun bir baslikla yanit alabilirdin ama sanmiyorum kimse bu topigini ciddiye alsin ...

Cicek Böcek[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:Laina
Class:Arch-Mage
Level:6x
Clan : The Others
Sosyal ağlarda paylaş

ya gözünüzü seviim şu türkçeye açtıgınız başlıklara dikkat edin biraz. hadi bizde zamanında gaz olup yazıyodukta en azından dikkat edebiliyorduk yazdıklarımıza. bir düzen olmuyor bu şekilde. okuması zor takip etmesi zor. bildigim her konuda sonuna kadar yardımcı olurum ama biraz daha dikkat edin lütfen beyler. taa ocaktaki aralıktaki msglara topiclere bakın nasıl düzenli yazılar var. ayrıca zor birşey degilki postlamadan önce 2 kere kontrol etmek.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 14 Ağustos 2005 20:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

crystalin altında yatınca crystal her kesildiginde np geliyor o alandakilere ama galiba düzeltildi artık yerde ceset bırakmayla olmuyor sanırım artık. ayakta olman gerekiyor.

lunarda da her tarafın 2 tane warderı 1 tanede keeperı var.

2 warder + keeper ı indiren kazanır >
daha fazla warder öldüren kazanır >
2 tarafta warderları öldürürse , sayıca daha az ölen ırk kazanır>[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Densiz, 14 Ağustos 2005 20:35 tarihinde demiş ki:
1. Dakika = Herkez savaşa girdi
2. Dakika = kapıdan çıktık
3. Dakika = Annibus_ 1 inci warderı aldı
5. Dakika = Annibus_ 2 inci warderıda aldı
8. Dakika Herkezi breet e yolladı o sırada bi çok kişi dc oldu. Benim gördüğüm bu kadar.

1. Dakika = Herkez savaşa girdi
2. Dakika = kapıdan çıktık
3. Dakika = Hotsouce + 15 human asas+ arkadan gelen yaklaşık 50human 1. warder'i aldı
5. Dakika = Hotsouce + 15 human asas+ arkadan gelen yaklaşık 50human 2. warder'i aldı
7. Dakika = Rush devam etti yaklaşık 70 kişiye ulaşan humanlar keeper a ulaştı ve Annibus_ keeper ı aldı o sırada bende prison a nova atmakla meşguldüm :)

Doğru hikaye böyle olmalı. Gerçekten inanılmaz organize bir rush tı gateler 30 saniyede kırıldı. Yolda tek tük birkaç Orc dışında direnen hiç olmadı.

Mage olarak ben uzun savaşları tercih ederim ama ne yapalım bu sefer çok zayıfdınız. :)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx

[Bu mesaj BlackBox1 tarafından 14 Ağustos 2005 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...