Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buyrun Hep Birlikte Girelim

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

daha önce açılmamıştı bu. çok iddialı konuşmuşsun ama öyle bir topic bulamadım. hatırlamıyorum da zaten.
ya da çok alakasız bir topic altına yazıldı.

büyük ihtimalle sen chemical'ın sitesini kastediyorsundur:
http://www.kafamgirsin.com
http://forum.paticik.com/view.php?id=126094

bi de şu var, telekom'a organ sokma topiği:
http://forum.paticik.com/view.php?id=111544[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

mesaj yazma kutucuğu var amma
"Not Found
The requested URL /shoutbox//shoutbox.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.27 Server at www.webkurdu.com Port 80"
diyor.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

pardon da ne alaka şimdi? :)

geçmişte bize dial-up işkencesi çektiren bu turk telekom değil miydi?
adsl alanlara uzun süre port veremeyen, hatta telefonla servisi aradığında saçma sapan konuşan görevliler yüzünden insanların şikayetçi olduğu bu turk telekom değil miydi?
sürekli deniz fiber hatları kopup duran, yurtdışı çıkışları göçen gene bu turk telekom değil miydi?
başkaların 512K-1M internet aldığı paraya bize 64K kablo internet satan gene bu turk telekom değil miydi?
Telefon kulübelerinin azlığı yüzünden "bakkalların kontörlü telefonları"nı kullanma zorunluluğu yaratan gene turk telekom değil miydi? birçok ülkede bozuk parayla ve kredi kartıyla çalışan telefon kulubeleri yaygınken bizde hala jetonla çalışan kulubeleri olan gene turk telekom değil miydi?

bu tip şeylerin sonucu, özellikle internetin çok sorunlu ve çok çok yavaş gelişmesinin sonucu turk telekom'a tepkili insanlara "hay kafanıza turk telekom" düşsün demek, ne kadar doğru olur...[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ya bone iyide zamanla olan seyler. yıllarca telekom ozelleşecek diye hatta ucuza satmak icin doru duzgun bisey yapmadılar telekoma. ama en son mecbur kaldılar yapmaya 2004 yılı sonunda 90bin kusur olan adsl sayısı 1milyona yaklaştı. şu artışa bakarmısın. tabiki aksaklıklar olacak. bugun bi özel bankaya gidiyon para yatıracan, sistemler arızalı diyolar bekliyon bi saat. o zaman kimse diyomu size kafam girsin diye:) sonra 256k bağlantıyla 300-500mb download yapıyom kopuyo yarısında diyo. bana niye olmuyo? yada olabilir. bu sadece turkiyede olmuyoki. avrupada bile oluyo yani!

[Bu mesaj gokhaan tarafından 12 Ağustos 2005 15:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bone yazını okurken gözlerim yaşardı

ultimada 33.600 rockwell modemle çektiğim işkenceler tekrar aklıma geldi.
45 dolar werip aldığım apache modemin telekom sayesinde içimde patlaması aklıma geldi

KAFA AZ BE AZZ!! BÜTÜN UZUVLARIM GİRSİN!!![signature][hline]Gamze: Biliyomusun Kemal'in tam 7 tane gitarı war! yaaa!!!
Ben : Buyur???

Sosyal ağlarda paylaş

pati üyeleri olarak telekoma her buldugumuzu soktuk ama allah korusun birde o bize kendini sokarsa....[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late
Can you see that I am needing , Begging for so much more.Than you could ever give.And I dont want you to adore me , Dont want you to ignore me . When it pleases you
And I will do it on my own
Muse - Muscle Museum

Sosyal ağlarda paylaş

Müşteri Hizmet Hattı hiç bir zaman değişmedi ve bu teknik bir konu olmadığı için özürleride yok, bana söylediği şeyi tekrar etmesini isteidğimde kadın resmen dalga geçti benle ya "ekrandaki ok var ya onu aşağı kaydır aşağı" dedi resmen (sorduğum soruyla alakasız olmasından, dalga geçtiğini anladım) ben de iyi günler diledim tabi kendisine :)[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

14400 modemlerle nete bağlanmaya çalıştığım zamanlarda Türkiye'nin toplam yurtdışı çıkışı 1 Mbit'ti. Yanlış okumadınız. Bugün 20 makineli bir net cafenin kullandığı çıkışı bütün ülke kullanmaya çalışıyorduk. Mp3 indirmek için sabah 6'da kalkıyordum, çünkü ancak o zaman 1kb/s veri geliyordu.

Ben o günleri unutmadım.

TELEKOM'A HER BİR TARAFIM GİRSİN!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...