Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anelka : Newcastle'a Gitmek İstiyorum

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Avrupa diyorsunuzda fenerbahçe son 4 sezondur feci tecrübe edindi avrupada . bU sene başarılı olucak . bu sene olmadı diğer sene . 2 sezon içinde görüceksinz . 9 puan toplayıp gruptan çıkamıyan ilk takım biziz . falan filan zamanla herşey olucak . Galatasaray ilk senesinde uefayı almadı 5 sene üst üste katıldı yenildi fark yedi yavaş yavaş yenmeye bşladı sonunda başarı geldi haksızmıyım ?[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada
milan baros beklemede.

anelkanin gitmesi halinde acilacak olan yabanci kontenjanini fenerbahce liverpooldan milan baros ile kapatmaya calisacak.

ilk on eleme macinda oynamayan baros ikinci mactada oynamazsa fb ye transferi halinde CL de oynayabilecek :)

iyi herif baros , bakalım anelkaya bagli hersey.
sahsi fikrim anelka gitmeyecek ama.[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

anelka kral adam kalsın , geçen sene kupa maçında ( Denizlispor ) o penaltıyı kaçırdığında adam ağlıcaktı nerdeyse , ama bir alkışladık bir gazladık adamı çok sewindi . o gün bu gündür fenerbahçeyi daha fazla sewiyor kalır gitmez[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 12 Ağustos 2005 19:51 tarihinde demiş ki:
Biz Alan Smith i alıcaz.
yazın bi kenara.

siz kimisniz[signature][hline]Anubis feat. Nilay
Sosyal ağlarda paylaş

hasbinallah[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonick tarafından 13 Ağustos 2005 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...