Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl vs Kablo

Dreamer

Öne çıkan mesajlar

ya ben Adsl kulanıyordum sonra bazı sorunlardan dolayı kablo aldım ve şu an yeni adsl almayı düşünüyorum.. Kimler adsl kulanıyor ve kaç k olarak memnunlar mı açaba veya kabloyu 256 mı yapsam. Benim alaçağım 512 kotalı olucak?
Yorumları bekliyorum?[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten 256 sınırsız kulanıyordum memnun değilim ya 25 kb ile indiriyor 52 60 kb cok fark var artı hem ben 5 Gb ayda geçemem[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

oyun oynuyosan kablodan şaşma derim.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun oynamak icin elbette kablo ancak 5 gb i gecemem demissin o zamanda kabloya gecmek/kalmak cok sacma olacak sen gene dsl e gec ve 256 dsl kotali al simdilik ,sole 7-8 ay sonra zaten cok radikal adimlar atilacak ,o zamana kadar idare edersin hem ekonomikde olur[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

Bok gibi var ama harçamaya değmez Hem fazla gerek yok haram[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bandwidth ile pingin pek bir alakasi yok oyun oynuyorsaniz. Saniyede 25-30 kb/s'den hizli data transfer edecek kadar kastiran bir oyun oynamaniz lazim 512'nin avantajli hale gelmesi icin, yoksa latencyi pek de etkilemez yani bw. Kablo daha iyidir.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek?
Sosyal ağlarda paylaş

oyun ıcın bı suru araştırmam oldu bu tre dekı adsl ve cable ıcın orneklerım

Osi de oynayankar ADSl: 270-250 ping arası
cable lar: 100-120 arası

yurt içi: cablelar 20-30 arası adsl ler:70-150 arası

download acısından cable pek onermem adsl daha ucuza ve hızlıya gelır 512 bı adsl şart download ıcın ve uplaod ıcın cunku bugunumzudekı artık upload edmeden download edme olayı kalktı erek emulede gerek dc de gerek ıse torrete hepsınde kalkyı eyer sıkıbı download cı olmak ıstıosan 1 m alderım sahsen ben tr de olsam 2mb gozumu kırpmadan alırdım
Sosyal ağlarda paylaş

Adam kablo dan bahsediyor ya manyakmısınız ya 100 milyon neden vereyim ben 1.5 milyar ev telefonu vermiş herifim o kadar olmadım ya... 50 Ytl yi gececek bir baglantıya gerek yok cs mide oynarım adsl 256 ile cs de oynadım çok güzelde oynuyorsun ping fark etmiyor o kadar + 512 ileden onadım nerdeyse 5 senedir cs oynuyorum ve hayatımda 512 daha iyi bir bağlatında oynadığım sanıyorum loss veya choke olmuyor.. Neyse Sağolun ben 512 almaya karar verdim...[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Sosyal ağlarda paylaş

Soru sorma o zaman bir daha Dreamer.

Sordugun sorunun cevabi Kablo sonuc olarak, sen gidip soruyu kendi butcene gore fiyat/performansa ya da "32 kablo mu 2048 adsl mi" formatina ceviriyorsan bize ne ondan, git kendi tercihini yap. Bildigini sanmiyorum ama kablo ve ADSL icin TT'nin talep ettigi ucretler bu aralar ayni, hatta senin bolgene bakan kablo sirketi Turksat ise teknik servis ucreti de odemediginden tamamen ayni fiyata geliyor bu arada. Biri 100 ytl iken digeri 250 degil yani, param var diye gorgusuzluk etmissin ama 20-30$ daha verip kablo alacak kadarini etmemissin, niye ki?

Kablo mu ADSL mi demissin, biz de sana "daha once acilan 1928 topige bak" demek yerine oturup cevap yazmisiz insanlik edip, iki satir bilginle yardim etmeye calisanlara dengesiz reaksiyonlar gosterip kendi bildigini okuyacaksan nasil biliyorsan oyle yap, sorma hic, tamam?

Kolay gelsin sana seciminde.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
kablonette kal. kablo özelleşecek, özelleşmese bile rakbet nedenleri ile başabaş gidiyorlar. kablo aşırı derecede kaliteli destek sunuyor. hemen birşey olsa mühadale ediyorlar, telekomdaki gibi bilgisiz ve gıcık adamlarla uğraşmıyorsun. 256k kablo ile adsl aynı fiyat zaten. adsl'in fiyatlarında ötv falan filan katılmadan yayınlanıyor.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

ben adsl kullanıyorum ve memnunum, adsl almanı tavsiye ederim, egerki dl ile pek işim olmaz diyorsan kotali adsl fiyatları oldukca uygun.[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]

[Bu mesaj dory tarafından 11 Ağustos 2005 03:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...