Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunların En Şaşırtan veya Etkileyen Sahneleri

Dev

Öne çıkan mesajlar

Street Fighter da(2 snrm) oyunu bitirince böyle palmiyeli bi yolda arabayla gidiyoduk çok iğrençti :)
Mustafa'da(Cadillac'n Dinosaur) oyunu bitirdiimdeki arcade keyfim.
Sc'nin demolarında Zeratul'la Hunter Killer'In karşılaşması.
Doom III'ün yeni yaratık çıkışlarındaki ani oyun motorundaki ufak korku dolu demoların hepsi.
Monkey Island 3'te gemide korsan çocukla muhabbet ve geyik.
Larry 7:Leisure Suit'de kütüphanedeki entel bayanla geçirdiğimiz hoş vakitler.
Ultima Online'da her gebermem beni çok şaşırtan ve geren bir sahneydi ayrıca...
Baya bir eski cm'de Totti'yi transfer etmem.
Sanitarium'un her karesi her sahnesi her salisesi.[signature][hline]D'akmor J.Matthew
I'm only happy when it rains
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat bol spoiler var!
Baldurs Gate'de ilk slayer olduğum zaman. O japon adam (adını hatırlayamıyorum=)) ın kalbini temizlettiğimde. MGSde Grayfox metal gearın ayağını tuttuğunda, Ocelotun eli kesildiğinde, Sniper Wolf kızı vurduğunda, Sniper Wolf öldüğünde, gaz maskeli adam öldüğünde, en etkilendiğim sahnede Grayfoxun yarattığı koridor katliamı. MGS 2 de Vampirin canlanması, Fortune'un kalbinin sağda çıkması ve oyunun sonu. FinalFantasy VIII da neredeye her sahne diyebilirim.Özellikle kızı kurtarmak için Squall'ın uzaya çıkması, o sahnede ağlamıştım. Zaten sonlara doğru kendimi kaybetmiş bir şekilde oynadım. Sonracıma Chrono Crossda videodaki kızı öldürenin Lynx olduğunu öğrenmem. Warcraft3 de Grom'un fedakarlığı, Arthas'ın ihaneti. Özellikle FT deki Arthas'ın Lich Kingle birleşmesi, merdivenleri çıkarken duyulan sesler. Kotorda Raven olduğumu öğrenmem. Malak'ı yendikten sonra çıkan konuşma seçeneği. Daha birsürü şey var ama aklımda değiller.[signature][hline] Let me in, i'll bury the pain.
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma şu an gelenler
doom3te gölge olayını yeni açmıştım, oyunda mazgalların altından sinsice giderken bi anda önüme bi gölge düştü, üstüme sanki kaynar sular döktüler (kaçış için reset tuşuna basmayı ihmal etmedim hehe)

f.e.a.r. demo'yu demin oynuyodum, sinyaller falan bişiy oldu bi anda tırsınç küçük kız önümden geçiverdi (korkmadım da böyle hoşuma gitti ekliyim dedim)[signature][hline]karnım aççç!
çok klas bi blog
Zarkuu lvl ?? - Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden Kotor epey etkilemişti beni de. Baldur's Gate serisinde de tanrı veleti olduğumuzu öğrendimde, imoen'in de tanrı veleti olduğunu öğrendiğimde de epey şaşırmıştım. Black isle senaryoda nası şaşırtacağını biliyor netekim.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Gloria | Level 40 | Orc Warrior | Burning Legion | Grimsoul Legion
Sosyal ağlarda paylaş

FF 9 da o fare gibi olan adamın bizi satıp ilerde tekrar aramıza dönmesi.
Pirates of Carabbian da (adı yanlış olabilir :P) Gemi savaşları.
DaoC ta tepelerinde üstünde arkada güneşinbatışı varken küç.ük bir ejderle kapışan okçu ve arkasındaki mage i görünce o sahneyi yani anlatamam süperdi.
D-fighter da yaratığı tutup tuşlara arcade oyun oynama hesabı basıp 4 özel vuruşumu ard arda yapıp special kombo olayı.
WoW da hoplaya zıplaya etraftaki kaplanı kesmek

Daha baya çöok :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 10 Ağustos 2005 02:12 tarihinde demiş ki:

silent hill 3'de bi yerlerde tuvalet vardı sanırım. şöyle aynaya bakarken birden yansımam dondu. nie dondu bu şimdi diye bakarken yansımamın üstü kan olmaya başladı. sonra yayıldı yayıldı odada her yer kan oldu. öd bok mix fırladım odadan :-p

O sahnenin devamıda vardı görmedin sanırım fırlayınca :D

Kanlar önce aynadaki odayı tamamen kaplıyor. Sonra yavaşça geri çekiliyor. Arkasından ayna tertemiz olduğu halde senin bulunduğun oda kanlanıyor. Tamamen kana bulandığında ise canından götürmeye başlıyor.

Silent Hill 3 te Korku Evi'ni gezerken çok ilginç anlar yaşamıştım. Aniden önünüze fırlayan adamın cesedinin aslında maket olduğunu öğrendikten hemen sonra kamera değişiyordu cama doğru. Sonra hoparlörden gelen ses "Doğal yolalrdan öldü" benzeri bir şey dedikten hemen sonra dışarıda bir şimşek çakıyordu ve camda asılmış bir adamın gölgesi beliriyordu bir saniyeliğine. Süperdi cidden :D[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...