Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

http://snow.prohosting.com/dashersw

DasherSW

Öne çıkan mesajlar

benimsınıfımda kaşar yoktur...
ha bu arada son hafta fln lise2 lerden tipin biri bizimsınıftan kızınbirini çok pis tacizetmişdide herifi sınıfa getirmişlerdi adamın suratıu sınıftan çıkarken bem-beyazdı

neymiiiş bizim dönemin kızlarına laf atılamazmış...[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

Bak Fizban..
Benim bahsettiğim kız başından beri söylüyorum biraz pancar suratlı uzun boylu vücudu bayağı güzel

pancar suratlı bi kız daha var o da irem boyu ne uzun ne kısa sürekli kısa etek giyiyor.ona birşey demiyorum zaten ki rezil olmuştuk onu tavlicaz diye orta sondu herhalde gittim konuşamadım falan bayağı komik olmuştu :) telefonunu falan senin bahsettiğin iremlerden biri o olmalı..

Benim bahsettiğim kızı en son dönem başında gördüm bir daha görmedim de zaten.Kızı 2 senedir tanıyorum ki kaşarın alası yani
sözümü ne geri alırım ne de özür dilerim..[hline]OYNAT Uğur'cuğum...
[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 15 Şubat 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
abi söyleyen herif r leri söyliyemiyo yannız ahgah

ne vağ yani ğ leği söyleyemiyoğsak bu bizim suçumuzmu? Allah allah alt tağafı benim alfabem 28 hağf den oluşuyoğ sizinki 29 ne vağ yani bunda kınıyoğum seni
*!kın*[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...