Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ohannesburger

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

said:
b1vRiP, 05 Ağustos 2005 03:08 tarihinde demiş ki:
malkavian ile clementine bir olup beni mi kekledi acep?

ya yok benim ingilizce berbat zaten sor herkese hemde orda kıza sarkardım admin die korktum banlarım siteden seni fln dio[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer gerçekse girdiğimde yani eheh bilemem artık D:[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
b1vRiP, 05 Ağustos 2005 03:09 tarihinde demiş ki:
msn den birinin ip sine nası bakarım bulcam o kişiyi!

başlat / çalıştır / cmd
netstat -n[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane aynı ip var napçam şimdi kim kimin?[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

listemde 16 kişi war 8 tane ip geldi bi de bunnardan hangisi local ip mi foreign ip mi=?[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ne abi bu ben bişi annamadım[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

orada sadece o anda konuştuğun kişinin, bağlı olduğun sitenin yada bağlı olduğun ftp nin filan ipleri bulunur.
yani o anda bağlı bulunduğun ip'ler. (Yanında Established yazanlar)[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
Sosyal ağlarda paylaş

girdim birini açim dedim gay çıktı kaçtım lol[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

ii de keklenmedik ki keklensek şu an uff kız verdi bana derdik biz kekliyeni bulmaya kasıoz[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

heh ,
bi tane network sniffer buluyorsun oncelikle. sonra karsi tarafla bir sekilde bir p2p baglanti kuruyorsun cunki msn her zaman server based calishir.p2p baglanti icin background sharing ne bilim voice chat vs deneyebilirsin. el yazisi falanda olabilir bilmiyorum cok zaman oldu.karsi taraf kabul ettginde o anda bulursun ip yi. oteki turlu boshuna kasma bulsan bulsan ms in serverlarindan 1 tanesinin ipsini bulursun.[signature][hline]Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!
:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkavian, 05 Ağustos 2005 03:13 tarihinde demiş ki:
taka kızın mailininde ip sini adresini cep telefonu hepsini öğrenebilir misin?

Gerci soru bana sorulmasa da Social Engineeringin iyise tabi ogrenirsin. Bakarsin hangi isp acarsin telefon sorarsin :)[signature][hline]Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!
:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

said:
b1vRiP, 05 Ağustos 2005 03:22 tarihinde demiş ki:
ii de keklenmedik ki keklensek şu an uff kız verdi bana derdik biz kekliyeni bulmaya kasıoz

Eahuea sanal sexle ortamlara akmış olurdun o zmn fenamı keklensen bi nevi gaza gelirdin :)[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.

İçimdeki Sarı Kapaktan İlham Alıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ben bulcam onu olm cnm sıkılıodu zati ii oldu[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...