Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ohannesburger

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

bu nası mümkün ya
patiden bi link sayesinde vampirefreaks.com a girdim
az önce bi eleman geldi [email protected] adam dedi ben counsleroum nası beendin mi sitemizi
hönk dedim
ip den buldum msnini dedi
öle dedim ben beenmedim die flm nese gerisi geyik adam istanbulda olduumu da bilio
bu nası mümkün ben de istiom mümkünse[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

olm acaip ilginç
M a n O w a R says:
i cant understand how did you find my msn and city from my ip
VampireFreaks Counselor says:
look
we very interesting our site travel members
M a n O w a R says:
but how?
what how?
M a n O w a R says:
how can u find my msn
M a n O w a R says:
from my ip
your ip is your all info
VampireFreaks Counselor says:[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

biri çok kotu yiyo sanırım seni.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonick tarafından 05 Ağustos 2005 02:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kekleyen gaydir![signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

colm dellencem vampirler bastı
kızlar flm çaırıo inanmıom ama hadi bakalım biraz eğlenek[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

abi du bakalım
ama bnm internet bilgim almadı bunun nası olduğunu[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ulan hanginiz yapıosa yoldan çıkarmayın lan beni
bi kız çaırdı kız dio bnm gibi seksi bi vampiri mi ignorelıcan ben de evet dedim uahuas[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

olm adamlar eğer gerçekse acaip çakal
kendimi önemli biriymişim gibi göstertmeye çalışıolar
diolar işte manowarcısın yalarız hede hödö[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...