Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YETER..

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Abicim,bu ne ya.İpini koparan yeni konu açıyor.Bi dur diyin aman gözünüzü seveyim.Kilitleyin birşeyler yapın.

Ayrıca eskiden varolan konuları kilitleyin artık,genel yönetimin bunların kilitlenmesine karsı oldugunu sanmıyorum.

AYRICA YENİ GELEN ARKADASLARA YAZIYORUM,
-öNCE ARAMA YAPIN ARKADASLAR,SONRA KONU ACIN.
-KONU ACMAK İCİN KONU ACMAYIN,CHAT YAPMIYOSUNUZ,
-DUSUNEREK ADAM GİBİ,İMLA KURALLARINA UYARAK YAZIN.
-İSİMLERİNİZE TR EKİ EKLEMEYİN GÖSÜNÜSÜ SEVEYİM.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne ya önüne gelen konu açıyor. Sen ne yapıyosun şimdi ??

Hehe şaka hea ciddiye almayın :)

Bu arada editliyim. Eskiden her topic e zevkle bakardım. Ama şuan malesef 4/3 ü kolpa :S

[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)

[Bu mesaj CaNNi tarafından 11 Ağustos 2005 17:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cidden yetti ama gına geldi. hem takip edilemiyor hemde takip edilse bile bir anlamı yok yazılanların. topicler faul, yazılar faul, yazılanlar faul herşey faul. inşallah murtaza halleder şimdi yeni geldi galiba.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Yönetim naapsın.Her açılan topic için izin mi versinler.Mesela topic açacam Murtaza'ya gidiyo yazım.Murtaza yoh olmas açma bunumu dicek.

Onlarda insan sonuçta onların da hayatı var.Onların yerine koyun kendinizi.Sırf birileri mutlu olcak diye bütün gün bu forumun başında duramazlar.Hem gözlediğim kadarı ile gayet iyide kıvırıyolar bu işi.

Ama sorun Noob larda.İnsan gibi sorularını sorsalar abuk sabuk şeylerle karşımıza gelmeseler.Şahsen charım hacklense yapacağım ilk iş forumdaki postlarından rütbe alan birini bulmak (veya bir alan yetkilisini) özel mesaj atıp yardım istemek.Foruma bunun için topic açınca nasıl bir yardım gelebilirki.En fazla Soğuk su iç gibisinden geyik cevaplarla karşılaşırsın.

Ama çiçek mi daha iyi vurur böcükmü.Yokha çiçek skilinemi veriyim bocuk skilinemi gibisinden topiclere kimsenin sessiz kalacağını sanmıyorum.

İyi Günler...İyi Oyunlar...[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 11 Ağustos 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
Abicim,bu ne ya.İpini koparan yeni konu açıyor.Bi dur diyin aman gözünüzü seveyim.Kilitleyin birşeyler yapın.

Ayrıca eskiden varolan konuları kilitleyin artık,genel yönetimin bunların kilitlenmesine karsı oldugunu sanmıyorum.

AYRICA YENİ GELEN ARKADASLARA YAZIYORUM,
-öNCE ARAMA YAPIN ARKADASLAR,SONRA KONU ACIN.
-KONU ACMAK İCİN KONU ACMAYIN,CHAT YAPMIYOSUNUZ,
-DUSUNEREK ADAM GİBİ,İMLA KURALLARINA UYARAK YAZIN.
-İSİMLERİNİZE TR EKİ EKLEMEYİN GÖSÜNÜSÜ SEVEYİM.

Saygılar.

+99999999[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
np:47xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 11 Ağustos 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
Yönetim naapsın.Her açılan topic için izin mi versinler.Mesela topic açacam Murtaza'ya gidiyo yazım.Murtaza yoh olmas açma bunumu dicek.

Onlarda insan sonuçta onların da hayatı var.Onların yerine koyun kendinizi.Sırf birileri mutlu olcak diye bütün gün bu forumun başında duramazlar.Hem gözlediğim kadarı ile gayet iyide kıvırıyolar bu işi.

Ama sorun Noob larda.İnsan gibi sorularını sorsalar abuk sabuk şeylerle karşımıza gelmeseler.Şahsen charım hacklense yapacağım ilk iş forumdaki postlarından rütbe alan birini bulmak (veya bir alan yetkilisini) özel mesaj atıp yardım istemek.Foruma bunun için topic açınca nasıl bir yardım gelebilirki.En fazla Soğuk su iç gibisinden geyik cevaplarla karşılaşırsın.

Bizi anlayanlar varmış. Sevindim...
Hadi büyük bi vakit ayırıyorum diyelim, konuları okumak çok büyük bi olay değil benim için ama şöyle bişe var;

Neden sürekli "hooop, kardeşim bak yanlış yapmışsın, şunu düzelt, bunu şöyle yap. Böyle yap..." diyen birileri olsun ki? Zaten bazı kurallar belirtilmiş. E insan olan da zaten 1 kere okuyunca anlar... İlla ki müdahale etmek zorunda bırakmaz bizleri. Neyse, demem o ki gaza gelmeden, düşünerek, sakin sakin yazın mesajlarınızı. Mesaj yazarken fazladan harcadığınız 15 saniye sizin için çok büyük bi kayıp olmayacaktır herhalde :-)[signature][hline]anforçunitli novan kenbi told vat dı meytriks iz... yu hev tu siğ it for yorself...
Sosyal ağlarda paylaş

günde 47654785043098 kişi kaydoluyo kim sölüyoda millet doluşuyo buraya anlamıyom...görem herkes geliyo...:(zzzz

bu arada maradonda orcun biri 50k ya trinas 1me bus 100m'e waririr earning 500m e dark vane+7satıyo hepsini aldım ama dahada satıyo.. şu an areste olanlar _gandalf_tr yi gördümü dalsın elinde ne kdr para varsa herşeyi satın alsın...
dark vane dupedir kesin ama ben sattım bile 15gbye....maradondakiler acele görsün adamı(ares)[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_Lift_Me_Up .................clan:Yok
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:SATILIK burdan pm atın

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...