Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atatürk'e hakaret...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
MartinLGore, 06 Ağustos 2005 15:39 tarihinde demiş ki:
Yurtdışında mesela Atatürk'e hakeret etmek falan yasak diyince adamlar dumura uğruyorlar..

Nasıl olur bi insan için boyle yasa , hem de ölmüş birisi için falan diyolar..
Yani empati kurduğunuzda cidden çok garip bir yasa..
Biz tarih kitaplarımızla kültürümüzle yoğuruyoruz bu Atatürk sevgisini ondan sanki çok büyük kasıt var gibi geliyor..

Fetullah'a süleyman'a ve bilimum diğerlerinede koyarız yasa.Senimi kırıcaz.
Biz diğer ülkeler gibi değiliz,gerek jeopolitik yerimiz,gerek ırk olarak dünya üzerindeki değerlerimiz,bizi çabuk kaynamalara-dış tahriklere daha müsait kılıyor.Bu değerleri elde tutmak için bu tür yasalar,şartlar var.
Sonuç olarak bu tartışılacak bir konu bile olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

topuna koyam.[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

resim de kalkmış sanırım.[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmedikleri tanımadıkları birisi hakkında nasıl oluyorda yorum yapabiliyorlar anlamıyorum! Atatürk dünyaya gelmiş ve gelebilecek en zeki yönetici ve komutanlardan birisidir. Hatta ben bir daha asla böyle bir kişiliğin doğabileceğine inanmıyorum. Türklere düşmanlıklarını bu şekilde göstermeleri çok yanlış. Yalnız biz ne kadar üstlerine gidersek onlar nedense her seferinde daha fazla saçmalıklar ortaya atıyorlar. Geçenlerdede editleyip resime kemikler koymuşlardı ermenilerle ilgiliydi sanırım. Ama bunlara bir şekilde durda dememiz gerekiyor! YETER ARTIK... çıldırıyorum önüme servis yapsalar insan demem göz yaşlarına acımam bu tiplerin! Ağzımı bozmak istemiyorum...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 06 Ağustos 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
Zaten Knight Online oyuncu potansiyeli bu forumlardan da belli oluyor.
Bu forumlar dediğin paticik/ko mu?[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
İstanbul'lular tıklayın hülen...
Sosyal ağlarda paylaş

bırakın ya adama cok pis koymus turkler naparsa yapsın cırpınıyor ezik velet bırakın yası 30 bile olsa gözümde velet.
adam yiyecegini yemis yani zamanında cıkarmaya calısıyor ama nafile. agır konustum ama durum bu.
neyse.[signature][hline]34'life.
fun, music, events = life
Sosyal ağlarda paylaş

he gecen bi belçıkalı cocukla konustum sevmiyorm ve seven de yok dedi..yok kadın ları eziomuşuz falan,gormüş tivi de okulda hocaları da solemiş bole bole kotu insan bunlar diye..
u r wrong my friend dedim dinlemedi..araştırmaya inan lan boş adammısın dedim inanır gibii oldu..olmadı ..u r stupid my friend dedim...içimden dedim lan

lakin knigthonline da da bayaa gereksiz genç turk varmış,, gerçi nerde yokuz ki..şu internet kafelere yaş sınırlaması olsa he ne gusel olurdu turkiyemin genc beyinleri peynire donmezdi.. gidiosun kafe bacak kadar cocuk..tutuşturmuşar parasını abi bi saat oynicam falan hede hodo..ne la bu si**ir git-höt top mop oyna yeni bi hasan şaş ol,mirsad ol nebiliym..

bole sonu yok bu işin..ondan sona gel sen cahil bi adam la takış(yabncı olanı)atama laf atıolar de..piskopatı var sayko su adamlar cıldırmış oyunda hergun yeni karakterle baslayan "party pls" turklerine yeter olur taabi tiksinç bişii...

döndük iice ak globalleşen dunyaya affern..eskiden varmış aile lokantaları,geldi fastfood denen hızır yiycekler naapsın sevdiiceem lokantacım ekmegin arasına pidenin arasına koydu güselim doneri,sırf rekabette tırt kalmiiym aman enflasyona yetişemeyn pek canım politikacılarla takışmiiym,,adam evine ekmek goturmek derdinde dimi lan...piyyuuu nerden nere atlamışım..daa yürür giderdimde şimdi pek sevgili ilgili sizlerin abi ne alaka nerden nere geldin laflarını yemiym istiyorm..gelirm tabi ak bunun sonucunda olmuyo mu herşey,, zincir diyosun:/ daa bide avrupa birlinnee girces pires transfer etces.. evet lan haklıym appiah...du bi bira daa açıym ben..bu hava ne lan şakur şukur.. bereket ama lan,eh be mikail!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ama biliyo musun suç bizde..
Yani onların bizi araştırıp öğrenmesini bekleyemssin..
Bu konuya ciddi bir bütçe ayrılacak. Marketing kampanyaları yürütülecek broşür falan fistan derken herkese ulaşmamız lazım. Yabancı tvlerde bi ara türkiye reklam dönüodu ama o çok yetersiz.
Cddi bi şekilde eğilindi mi hem turizm olarak hemde önyargıların yıkımı olarak bu bize geri döner..

Ya bana Türkiye'de tren var mı diye soran vardı ya..
Sadece küpelerim varken biri bana Türkiye
'de ki en aykırı insan sensin galiba dedi..

Adamlar cahil. Ama onların suçu değil, biraz da bilinçli yapıyorlar devletler bunları.
Ama ben halklara suç yüklemiyorum. Sen sağla bi marketing kampanyası yürütürsen, sempati toplayacak ve tanıtıcı bir kampanya olacak tabii..
Bunların çoğu kalma gibime geliyor..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Clementine Soundtrack | arşiv**********
Sosyal ağlarda paylaş

Yani demek istediğim şu:
Siz özellikle bir devleti araştırıp kültürünü öğrendiniz mi?
Hep tvlerden oradan buradan görüyosun.. Bizimde bu kanlalardan ulaşmamız lazım bunlara..

Yani Türkleri bilmiyolar, cahiller diyip geri çekilmek olmaz. Tanıtıcaksın tek çıkar yolu bu..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Clementine Soundtrack | arşiv**********

[Bu mesaj MartinLGore tarafından 07 Ağustos 2005 03:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aha abi yarın gelcek basımıza RTE ezik ezik ..
sanki digeri farklıydı,,parti içi mualefet..solda birlikmiş bide...
hata bizde tabi lan,,okuldaki dersten kupem var diyo kalıosam bu kadar yozlaştıysak hata bizde...

kimden beklicen abbbbbduulllaaa gülüm den mi beklicen gülüm bizi bizi tanıt hele... bibok beklemiom ben tanıtımmış once! nerde o akı!! insan olaydık sona alaydık vize yi..genç nesilsiniz korkuyoruz sizden diyemiyolarda...gerçi goruyosun gencleri ben dahil(!)...herşey kolay yoldan olsun istiyorus..
Sosyal ağlarda paylaş

Zeus Diye biri K.O forumlarında o başlık altında yazmış ''ahahahahah all the turks are mad'' Sinirimi bozdular Atatürk'ü ne yapmışlar öyle .. aslında bizde onların forumlarına Şahin K ile Bush un fotosunu koymak var ama neyse ... Biz onların seviyesine Düşemeyiz ...[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

abartmayın orda bizim gereksiz insanlarımız varsa onların da gereksizz insanları neler yapıyo görüyoruz.Onun için o gereksiz insanlar ülkem hakkında ne düşünüyo hiç umrumda olmaz.Bütün ülke öyle düşünmüyoki.Ama o kişlerin düşündüklerini değiştirmeye çalıştıkça zaten iyi düşünenlerin sayısı artar.Ülkem insanı destek olmalı.Devlet türkiye dersleri vermiyoki yurtdışında...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 06 Ağustos 2005 03:41 tarihinde demiş ki:
s11.invisionfree.com/knightonlineranking/index.php?showtopic=5713

Knight Online oynamayan arkadaşlara ufak bir açıklama yapalım.

Bu resim, oyunun official olmayan ancak GM'leri tarafından kurulmuş bir sitenin forumlarına koymuşlar.
Photoshop ile yerleştirilmiş olan kafa, oyunda Goblin adı verilen küçük, güçsüz, iğrenç görünüşlü ve dandirik bir yaratığın kafası.

yapanı yakalıım hayatı kaydı onun...Uff insanı sinir ediolar[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late
Can you see that I am needing , Begging for so much more.Than you could ever give.And I dont want you to adore me , Dont want you to ignore me . When it pleases you
And I will do it on my own
Muse - Muscle Museum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...