Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Messengera Bağlanamama Sorunu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Yeni bilgisayarım geldiğinden beri msn'e giremiyorum . Firewall ayarlarında izin verilen programlarda onu da kontrol ettim . Oturum aç dediğim zaman tıkladıktan yarım saniye kadar sonra ; ''üzgünüz şu anda sizi .NET Messenger Service için kaydedemedik . Lütfen daha sonra tekrar deneyin. 80072 efd''

Mesajını alıyorum , bi fikri olan varsa yardım lazım ...[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

MSN Messenger

Üzgünüz, şu anda .NET Messenger hizmeti oturumunuz açamadık. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 80072f0d

–veya–

.NET Messenger hizmeti oturumunuzu açamadık; bunun nedeni Internet bağlantınızdaki bir sorun olabilir. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 81000370
Sorunun çözümüne yardımcı olmak için aşağıdakini deneyin:

1. Görev çubuğunda MSN Messenger simgesini (saatin yanında) ve ardından Çıkış'ı tıklatın.
2. Aşağıdakileri yaparak Güvenli Yuva Katmanı (SSL) önbelleğinizi temizleyin:
1. Microsoft Windows Başlat düğmesini tıklatın, Ayarlar'ın üzerine gelin ve Denetim Masası'nı tıklatın.
2. Ağ ve Internet Bağlantıları'nı tıklatın.
3. Internet bağlantınızı ayarlayın veya değiştirin'i tıklatın.
4. İçerik sekmesini tıklatın.
5. Sertifikalar altında SSL Durumunu Temizle'yi tıklatın.
6. Onay aldığınızda Tamam'ı tıklatın.
3. Aşağıdakileri yaparak Şifreleme Hizmetleri ile ilişkilendirilmiş DLL dosyalarını yeniden kaydedin:
1. Görev çubuğunda Başlat'ı ve sonra da Çalıştır'ı tıklatın.
2. Aşağıdaki ifadeyi kopyalayıp kutuya yapıştırın:

regsvr32 softpub.dll wintrust.dll initpki.dll
3. Tamam'ı tıklatın.
4. Her onay aldığınızda Tamam'ı tıklatın. Üçüncü onayın görüntülenmesi, bilgisayarınıza bağlı olarak bir dakika sürebilir.
4. Üçüncü onaydan sonra MSN Messenger programını yeniden başlatın ve oturum açmayın yeniden deneyin.

[Bu mesaj cenx tarafından 09 Ağustos 2005 12:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarda yazılanları yaptım çok saol da bir işe yaramadı . Sürüm 7.0 şimdi 6.2 indiricem bi de onla deniycem .[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Sosyal ağlarda paylaş

6.2 indirdim hala aynı sorunun farklı söylenişi , bu sefer internete bağlı olduğundan emin ol diyor .[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...