Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Girl Next Door - Komşunun kızı

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

elisha nın bir fotosunda bıyıkları çok belli bir şekilde görünüyordu bayaa da var bıyıkları onu koyacaktım ama bulamadım[signature][hline]İran dışişleri bakanı, 20 Ocak 2005 09:25 tarihinde demiş ki:
Amerika topraklarımıza girerse İran'lı kartallar Amerika'lı civcivleri yiyecektir
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ayrı topic açın ayrı bir bölümde bence çünkü olay hafiften The Girl Next Door dan çıktı. Filmden çok Elisha Cuthbert tartışılıyor...[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ucanadam, 27 Ocak 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
[spo1=ahanda][/spo]

[spo2=Azmin zaferi :D ][/spo]

asinanyavuz sende haklısın aslında ama. şimdi yeni topic acarsak butun burda elisha hakkında konusulanlar orda bastan sarılcak faln. yani benim için farketmez .. elisha olsun nerde olursa olsun :D[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

lance merak etme bızım gıbı bınlercesı var.Hatta bır forumda gordugum şey ne şanslı ınsanların oldugunu dusundurmustu bana.Elishanın yenı fılmının cekıldıgı bır okulda okuyan cocugun resmı vardı forumda.O resımlerı gorunce aslında neler kacırıyoruz dıye ıcımden gectı :P[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...