Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doktor Bu Ne

CursetH

Öne çıkan mesajlar

Çiçek Böcek de Çiçek Böcek Çiçek Böcek de Çiçek Böcek Çiçek Böcek de Çiçek Böcek Çiçek Böcek de Çiçek Böcek Çiçek Böcek de Çiçek Böcek Çiçek Böcek de Çiçek Böcek Çiçek Böcek de Çiçek Böcek [signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

diğer gizli anvil ise maradonda upgardeli sword axe satan bi amca var onun hemen önünde captaini arkana al ve dümdüz karşıya doğru yürü isaac ve proconsulu geç ilerde nasirayıda geç orda o upgrde ıtem satan b ye bas hemen onun önünde ancak hiçbiri açılmıyor ama kesin bunun bi açılma yolu vardır bunları süs diye koymamıştır amcamlar kesin bi bit yeniği var ama hadi hayırlısı :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
homeric, 10 Ağustos 2005 03:14 tarihinde demiş ki:
diğer gizli anvil ise maradonda upgardeli sword axe satan bi amca var onun hemen önünde captaini arkana al ve dümdüz karşıya doğru yürü isaac ve proconsulu geç ilerde nasirayıda geç orda o upgrde ıtem satan b ye bas hemen onun önünde ancak hiçbiri açılmıyor ama kesin bunun bi açılma yolu vardır bunları süs diye koymamıştır amcamlar kesin bi bit yeniği var ama hadi hayırlısı :)
ya orda b ye basıyorum ama yinede upgrade item satana geliyo nasıl yapıyosunuzda açamıyosunuz bende açamamak istiyorum:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...