Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wizard yaratcam imdaatt!!:))))))

spawn77

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar us kayda oyuna başlamayı düşünüyorum wizardı beğendim birine sordum 10int 10con 10dex ver dedi yaratırken peki bu işin sonrası noolcak ice istiyom neyle kasmaya başlayam nerde kasam specleri nasıl daatam bide pboae ne ?ben lvl 50 olunca yapabiliyomuyum??? ha bide hangi ırktan karakter yaratayım wiz için????

yardımınız için şimdiden teşekkur ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Avalonian ac, 15dex 10int ver. Pbaoe istiyorsan Ice Magic skilline ver butun puanlarini. Sitedeki eld yazimi okursan, oradaki mana=ice, void=fire gibi dusunebilirsin, pb nedir falan da yaziyor orda.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kalima, 04 July 2003 11:13 tarihinde demiş ki:
Onu ben dedim
Briton aç abi :)

Baggio kardeşim bu konuda fena halde yanılıyor malesef[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com

Onu bende merak ediyorum Kalima. Neden Briton? Avalonian mage/elementalist class lari icin düşünülmüş ve statları daha uygun bir ırk değil mi?[hline]Borges
chanter
lvl37 Bahçıvan
lvl41 Valewalker
Sosyal ağlarda paylaş

Avalonians looks GAY !!

hehe şaka bir yana, zaten int main stat'ı olduğundan lvl aldıkça artacak ama str, con gibi statları artmayacak..

ileride de item vs. ile başlangıçta vazgeçtiğin int'i yerine rahatlıkla koyabilirsin..

Bence de briton daha iyi, başlangıçta avalonian ile karşılaştırdığında kafadan 1-2 tahtası eksik kalabilir ama en azından daha dayanıklı..[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

Level 50 den sonra itemlarla statları cap edebilirsin ama şunu önleyemezsin Avalonian olunca: RvR de ismin Avalonian Warder, Myrmidon, Gryphon Knight olarak gozükünce direk sana saldırıyorlar büyücüsün diye, Briton olursan bunu %70 oranında azaltırsın.[hline]P.Prensesler:Birimiz hepimiz, hepimiz o cüce için
Somurtkan: Olmaz!
Sosyal ağlarda paylaş

Stat cap (base stat +75)'tir yanliz level 50'de, yani sonradan stat zaten caplenir diye birsey yok. Fazladan 20 (sayiyi tam bilmiyorum, misal) dex ve int'in size kazandiracagi damage ve cast hizini gozardi ederseniz olmaz yani.

Kaldi ki adam cloth giymis adama avalon degil deyip dalmiyorsa zaten ilk castera dalinmasi gerektigini de bilmiyordur. Pek sorun edilecek birsey degil o.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Yani atıyorum rvr de 1 midgard grubu ile 1 albion grubu karşılaştı, tabiiki herkes büyücüyü önce indirmek isteyecektir ama büyücüyü ararken ilk anda herkes ismi Avalonian diye başlayanlara dikkat ediyor ama Avalonian ı göremeyince büyü yapmaya başlayanı arıyorlar o sürede bazen gruba yetiyor. Gerçi ben belki tam net aktaramadım ama Belgarionn (malsahibi) bu konuyu daha detaylı anlatabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen ben 2 grp karşı karşıya geldiimizde okçuların ne kadar tehlikeli olduunu(bende okçuyumda ehuhuehühüğoahö:D)göze alarak önce onu interrupt ederim(genelde bizim büyücülere vurmaya çalışıodur) sora onu öldürünce gözüm üzerine olur rezlerlerse resciye dalmaya başlarım (bu karambolde sağ kalıp ölmediim zamannar geçerli dabi vede ok atıp stealth yaparım adam acemiise "gitti galiba" deyip geri dönünce iner yada inmeye yakın hal alır yada inmez :P) yani büyücüleri daha sonraya bırakırım[hline]trees and I are one
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu arada ben kuzenimin pc sini kullanıyom ozellikleri 64 geforce2 ekran kartı 1.1gh celeron işlemci 256 ram var sizce oyun takılmadan çalışırmı yoksa si yi yuklemiyimmi? ha bide bu arada ben dial upla gircem bizim oraya kablo gelmiyo sizce daha iyi bi modem alammı yoksa bunda oynanmıcak kadar lag olurmu?
Sosyal ağlarda paylaş

Mirluin yazıyor arkadaşlar inanmayın:) Çok düşük fps ile oyanıyor 1.6dan düşük bilgisayarlarda. (şehire girince fln sağa basıp 360 derece dönme hedesi olur yani) Ayrıca grafik kartı iyi değilse geceleri çok karanlık oluyor nedenini bilmiyorum..[hline]
Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bilmiyorum şimdiye kadar benim gördüğüm düzenli RvR'a giden kimse büyücü diye avalonian baktığına denk gelmedim genelde görünüşe bakarız.. yani cüppe içinde bişey varsa ona dalarız..
Zaten mid grupları ile karşılaştığınız zaman iyi bir skald varsa daha büyücü qc bile yapamadan etkisiz hale getirilir, o nedenle o kadar da sorun olmuyor, ha briton olmuş ha ha avalonian..

Sonuçta elleri oynayan birisini gördüğün anda basarsın insta mezz veya dd'yi biter işi.. ;)[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...