Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manowar Türkiye'de !!!

requem

Öne çıkan mesajlar

said:
ZaugnaKhaldun, 07 Ağustos 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
tamam da niye bold,=)

ericin birayı boşaltışı ciddi anlamda göz alıcıydı=)

hail...

Len O Gazdan Sonra...Şükret Bold Yazdım....Hal Hail Hail And Kill....

Ha Bişey Solemei Unuttum Konser Alanına Girmeden Önce Kapıda Arabadan Master Of The Wind Dinleyerek Head Bang Yapanlar Vardı...[signature][hline]You can die anytime! It takes true courage to live!
---Kenshin Himura---
Sosyal ağlarda paylaş

ben bundan böyle bas çalmicam. moralim bozuldu.

said:
ZaugnaKhaldun, 07 Ağustos 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
olmadı ama yaklaşık yarısında 2 tane hatunu aldılar sahneye, konser sonrasını hayal edebiliyorum=)
ben sahnede bişey olur mu dedim de türk kızı ya o yüzden olmadı, yoksa adams oracıkta yatırırdı yani. zaten çıkışta odasına alıp kızın çıplak bedenine şampanya patlatmıştır o ayrı...[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

gıcık oldum ya ben o tiplere, zaten thrash e falan geçtiler biraz sonra

ben de sucuk ekmek + sıcak efes dark içiyordum o sırada=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

quote mu yapsaydım acaba

arabadan müzik çalanlara gıcık oldum diordum ben, daha sonra da trashe geçtiler dedim

ücüne de basar geçerdi bence=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

ta kalkıp ankaralardan geldik konsere,grup seçimleri ve organizasyon gerçekten iyidi.tek sorun gorefest'in manowardan önce çıkmasıydı kanımca.tamam adamlar çok iyi canlı perfonmans gösterdiler ama yinede manowardan önce milleti iyice eller havaya yapacak bi grup lasımdı bence.konserin mevcut kadrosunda bunu yapacak tek isim olarak cem köksal'ı görüyorum.manowardan önce o çıksa çok şık olurdu çünkü
black metal sevmeyen bir grup sürekli gorefest sırasında manowar lay lom diye bağırınca konserin havası biraz bozuldu kanımca.
ha bu arada cem köksal daha önce 40-50 bin kişilere çaldım ama böyle konsantre bi kitle göremedim dedi.saolsun güzel bi iltifat etmeye çalıştı ama bu adam nerde 40-50bin kişiye çaldı çok merak ettim?türkiyede çaldım bu 40-50 bin kişiye dedi acaba bi maç öncesi felanmı çaldı?manowar bile 50bin kişiye bi kaç kez çalmıştır tüm müzik hayatı boyunca,demekki daha iyi bi müzik adamımız var manowardan bu yaşında neler başarmış.
son söz olarak istanbuldaki metal dinleyicsinin bi kısmı yüzünden özellikle konserin manowar kısmı bok oldu.manowar konseri sırasında pogo yapıp sağda solda itişen arkadaşlara bi iki sözüm olacak: konser sırasında herkez istediği gibi eylenebilir ama önemli olan başkasını rahatsız etmemektir,milletin tepesine çıkıp ortalığı toz dumana katıp eylenicekseniz sizi korn konserine alsaydık yanlış konsere gelmiştiniz.insanların size bişi dememesinin tek sebebi 25 sene sonra ülkemize gelen bu adamların konserini ağız tadıyla dinlemektir...[signature][hline]Sylvanas - Daldal - Night Elf Druid
Silvermoon - Gaxx - Undead Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

Cem Koksal cok rockstar hawaLarInda ama bi kere kulis yaptIk Murat Ilkan flmn cok $eker adam;basscILarI (whiskey's ex-bassist) whiskeyci adam viski icer die zil zurna geziodu Cem Koksal takmIodu hic pena verip duruodu..Malmsteen ozentisi nolcak (gIcIIm var tamamen ki$isel :D )[signature][hline]D'akmor J.Matthew
I'm only happy when it rains
Sosyal ağlarda paylaş

konser çok güzeldi yaw
pek manowar dinleyen biri değilim ama abim ve arkadaşlarının dürtmesiyle geldim konsere.
herkes metalci modundayken lacivert t-shirt ve ilhan mansız modeli saçlarımla gezdim insanların arasında :)

röportaja da katıldık kesmezlerse bizim bölümü cumartesi 6 buçukda TV8'e çıkıcaz iyi oldu aslında. eheh ablam bana manowar hakkında ne düşünüyosunuz diye sordu bende gorefest'in verdiği sıkıntı üzerine geyik olsun dşye "BİZ DEATH METAL SEVEN İNSANLARIZ" diye bağırdım. artık nolur bilmem ehehe :)

ayrıca yağmurun altında sosisliyle sıcak efes extra da çok iyi gidiyormuş açıkçası. :P

[signature][hline]siyah, ama buz?

[Bu mesaj Black-ice tarafından 07 Ağustos 2005 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sucuk - efes dark derim

hele aç karına sucuk ciddi anlamda ters etki yapıyordu

ben de cok farklı degildim zaten

kıpkırmızı t-shirt lacivert pantolon jöleli saçlar
gerçi sonradan saçlar yağmurdan nasibini aldı[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

like thunder from the sky diyip de gökyüzünü işaret ederken çakan şimşek, bir yandan hafif çiseleyen yağmur ve manowar gibi bir grup için ewn mükemmel mekan olabilecek olan yedikule zindanları

atmosfer inanılmazdı kısacası[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

abi nihayet uzun uzun yazcak zaman bulabildim yaziim
ortam bence şahane idi daha girdiğimizde bugünün unutulmaz olacağını anlamıştık zaten gelene kadar yolda kalp krizi geçirecektim zor gelebildim :P
girdiğimde cem köksal yeni çıkıodu oturduk dinledik ben hiç beğenmedim daha adam gibi mr. crowley çalamıo gelmiş dişiyle flm bi pozlar peşinde
ondan sonra gorefest çıktı bütün gazımın içine etti leş bi death metal grubu bazı kişiler övmüştü o yüzden dinliyim dedim dinlemez olaydım anında uyku bastı :D
ama sonra zaman geldi işte yerlerimizi aldık 10 kişi geçtik böyle tekel bi yere beklioruz artık buz kesmiş bi durumda (heycandan) bacaklarımın titremesine engel olmaya çalışıyordum hayatım boyunca beklediğim an geliodu
yağmur çiselemeye başladığında metalin 4 tanrısının ayak seslerini duyuyoduk artık daha fazla dayanamıoduuuk ki
herkes MANOWAR diye bağırmaya başladı ve tüm biriken gazım bi anda patladı nese azcık daha dayandık ve manowar sahne aldı
ilk şarkı olan Manowar süperdi ben ilk başta gözlerime inanamadım biraz sahneyi süzdüm ve koptum sonra ardından Brothers of metal geldi ve ben uçtum dünyayla bağım koptu artık önümde duran bi kaç elemana dirsek ve kafa attım hafiften ama neyse.
playlist süperdi manowar süperdi ortam süperdi hava süperdi her şey baya iyiydi beklediğimden daha iyi oldu
baya da güldürüp eğlendirdiler valla inanıyoruım ki onlar da eğlendi çünkü herkes manowar a açtı ordaki eheh
seneye gelme sözü verdiler inşallah tutarlar yannız bişi dikkatimi çekti baya coştuk bizim grup ama genel olarak sakin duran elemanlar çoktu hani izliyip gidiim bi de o kadar kişi yoktu sanki ya da ben uçtum iice
nese bitti konser ayaklarım uyuşmuş kollarım ağrıyo yorulmuş bi durumdayım boynum kopmuş sesim çıkmıo eminönüne doğru yürüdük yürürken marşlarımızı seslendirdik hafiften
sonra atladık taksiye geldik gelir gelmez uyuyakaldım acaip yorulmuştum şu an bile boynum ve kollarım ağrıyo
ama herşeye deydi şimdi deseler manowar var ama yine tüm bu acıları çekçen o yola katlancan gorefest dinliycen yine giderim yine giderim valla
WE ARE THE KINGS OF METAL COMING TO THE TOWN![signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

herkes gayet güzel anlatmış.

like thunder from the sky diye haykirirkene gökten yıkdırımlarla aynı anda bu sözleri soylemek dunya uzerinde cok az manowar dinleyicisine nasibtir. 20 yıldan uzun suren bu hasret kanımca ortam bakımından bir daha yaşanması imkansiz bir hal almıştır.

rüya gibiydi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReBeL, 07 Ağustos 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
rüya gibiydi

valla öyleydi bi daha da gelseler bu kdr mayyak olmaz..[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'ya şimdi döndüm.
Konseri tek kelimeyle özetlersem; "Mükemmeldi"
Eric Adams muhteşemdi, sesini canlı dinlemek nasip oldu daha ne diyebilirim.
Sting of the bumbelbee, hail and kill, blackwind fire and steel, warriors of the world, broters of metal... hepsi muhteşemdi.
Tabi ki yetmedi adamlar 30 parça daha söylese yetmeyecekti zaten. Konser kitlesi mükemmeldi, benim durduğum yerde salak saçma hareketleryapan olmadı adam gibi gözlerim yaşlı Manowar dinlemenin keyfine vardım.

Konser sırasında farkettim bu günü 15 yıldır beklediğimi. Lise ve orta okul arkadaşlarımla hasret giderdim kolkola girip "Brotherss I am calling, from the valley of the kings" diye böğürdük. Çiseleyen yağmur, arka planda çakan şimşekler, Eric Adams'ın birayı içişi... teşekkerler ManOwaR beni tekrar liseye, 15 yıl öncesine götürdüğün ve bu güne kadar vefalı bir dost olduğun için.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

yıllar sonra. benim torun:
- "oh grand-father tell me a story, a real story..."

ben:
- "sene 2005. yedi kule zindanları. surlar, gökyüzünde çakan şimşekler, yağmur ve "we are thunder, wind and rain" diye bağıran krallar ve binlerce brother...."

torun:
- "grand-father, please real story..."

ben:
- "hepsi gerçek evladım... inanılmaz geliyor ama hepsi yaşandı...."

milleplateaux demiş ekşiden

baya güzel :D[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala rüyadayım ve uyanmak istemiyorum.Bi arkadaşıma sordum nasıldı abi konser?''bilmem konserin gerçekmi yoksa rüyamı olduğunu anlayamadım'' dedi.

Seneye umarım gelirler şimdiden para biriktirmeye başlıyorum gelirlerse bu sefer warriors ticket alacam:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...