Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manowar Türkiye'de !!!

requem

Öne çıkan mesajlar

evet beyler kimler gitçek şimdi konsere?

ps:bi de ben annamıom bu kdr az mıyız yaw "M a n O w a R" gelio beah!

"4" Days Left...[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinnleşti İzmir'den yücelin otobüs hadisesinde 10 kişi kadar yer tuttuk geliyoruz fena halde. Tek endişem yol boyunca ototbüste Manowar çalınması durumu konsere gidene kadar adamın burnundan getiriyorlar.

İstanbulda yaklaşık bi 10 +- 3 kişi ile buluşarak bir Manowar seven dinolar güruhu oluşturacağız sanırım bekleriz...[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok denedik 93 Metallica'da garanti uyanık şöförle gidiyorsun İstanbula kadar zaten muhtemelende İstanbula indiğinde zil zurna sarhoş oluyor bütün otobüs kaza falan olsada uyuşuk uyuşuk yatar uyuruz yol kenarında :P[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Konserin setlisti şu şekildeymiş arkadaşlar, iyi çalışsın herkes:)
- Manowar
- Brothers of metal
- Call to arms
- My spirit live on
- Kings of metal
- Sign of the hammer
- Blood of my enemies
- Kill with power
- Joey solo
- Metal warriors (with Rhino and David Shankle)
- Glory of Achilles (with Rhino and David Shankle)
- Metal daze (with Ross the Boss and Donnie Hamzik)
- Dark avenger (with Ross the Boss and Donnie Hamzik)
- Outlaw
- House of death
- Herz aus stahl
- King of Kings
- Warriors of the world
- Hail and Kill
- Black wind fire and steel
- Battle hymn (with ALL bandmembers, past and present)
Sosyal ağlarda paylaş

hass sıçtıımızın resmidir bu gazı alan manowar milleti nah çıkar o mekandan en azından akli dengesi yerinde olarak
METALİN 4 TANRISI NİHAYET ARAMIZDA AMANİN ACAİP GAZA GELDİM BİRİ BENİ DURDURSUN![signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

herz aus stahl yerine heart of steel çalsalar daha mantıklı olur ya da çeliğin kalbi die bişi yapsalar dasasdd[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben beğendim valla playlisti mutluyum :D[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

kamera flm yasak ama cep telefonu yasak deil bakalım..[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

cover bi parça sanırım o?[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Cover değil bildiğim kadarıyla yeni bir parça. Az önce yüxexesde de söylendi satışlar çok iyi gidiyormuş, metallicadan sonraki en kalabalık konser olacak dedi Güven Erkal. Tarihi bir konser olacak cidden, Manowar sevmeyen hatta nefret eden arkadaşlar bile bu konsere gelmeli bence.
Sosyal ağlarda paylaş

nefret eden sıkılacağını bile bile gitmez heralde istediği kadar efsane olsun grup,gitmiyorum mesela ben ama çok saygı duyuyorum manowar a[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 03 Ağustos 2005 23:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...