Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manowar Türkiye'de !!!

requem

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
abi inanılmaz heyecanlıyım valla duramıorum boğdum kendimi manowar a ama heycanım daha da artıo[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

zamanı gelir cok seversin, ölürsün bitersin ama onlar gelmezler bir daha

eğer yurtdışına gidip de seyretme gibi bir şansın olmayacaksa git bence, efsane sonuçta, kings of metal[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

henüz bir toplaşma yok, gidecek olanlarla bir buluşma ayarlanabilir ( öncesinde taksim falan yapılır belki de, tabi birkaç gruptan feragat etmek gerekecek)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

" Yedikule Zindanları'na Nasıl gidilir?
Sahil yolu üzerinde, Yenikapı istikametinden Atatürk Hava Alanı istikametine doğru giderken Topkapı kavşağından Topkapı istikametine saptığınızda yolun sağında Yedikule Kapısı girişini göreceksiniz. Ayrıca E-5 karayolu üzerinde Mecidiyeköy - Atatürk Hava Alanı istikametindeki Topkapı çıkışından çıkarak sahil yolu'nu veya Abdi İpekçi Spor Salonu işaretçilerini takip ederek de ulaşabilirsiniz. Yedikule Kapısı girişi yolun sol tarafındadır.

Toplu Taşıma:
Eminönü'nden 80 Eminönü - Yedikule hatlı, Taksim'den 80 T Taksim - Yedikule hatlı otobüslerle ulaşım mümkündür. Ayrıca Sirkeci Garı'ndan banliyö treni ile ve Aksaray'dan taksi dolmuş ile Yedikule Zindanları'na ulaşılabilirsiniz. Taksim, Eminönü gibi merkezlerden Taksi ile yaklaşık 6-7 YTL taksimetre ücretine tekabül ettiği tahmin edilmektedir.Ayrıca Kadıköy-Yenikapı veya Bostancı-Yenikapı deniz otobüsü seferleriyle de ulaşım sağlayabilirsiniz.Yenikapı deniz otobüsleri terminalinden Yedikule Zindanları arası taksi ile yaklaşık 4-5 YTL ye tekabül etmektedir."

dönüş için hiçbir fikrim yok açıkçası[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

requem dediğin olursa ordan hiç birimiz canlı çıkamayız allahım nası süper olur !!!
ya aslında banko bi kaç şarkı war gibi
kings of metal
blood of the kings
hail and kil
warriors of the world united

şöle bi metal daze çalınsa aslında tadından yenmez[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

metal daze çaldıkları an ölürüm..[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ben bileti alalı 2hafta kadar oldu ama ankaradan bileti aldığımda daha 650 bilet satılmıştı,ben en az 5bin kişi bekliyorum konsere ama biraz şaşırdım bu kadar az satış görünce.neyse Manowar gelecek,dertler bitecek...[signature][hline]Sylvanas - Daldal - Night Elf Druid
Silvermoon - Gaxx - Undead Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...