Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaffela reklamı

Othranx

Öne çıkan mesajlar

kimdir neyin nesidir bu kız ya bileniniz varmı?ya da siz de ağzınız açık mı seyredionuz bu reklamı?[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

eheh olm siz çıksaydınız bari tvde bi açtım 3 tane reklam =)[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

kız çekici gelmedi bana nedense güzelde hani ekrana bağlayacak bir güzelliği yok[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

napalım o kıza yakışmıyo ama dimi?
böle aralıklı aralıklı é uuunnaaa kaffelllla....
latin kökenli diller çok daha seksi
not:önemli diil darkrider[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

ben kafelladan cok kıza bakıyorum o reklamda.Bide öle dudağını incelterek " kafella jelum " falan diyo ya iyice tahriş oluyorum ..[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
asıldık ey halkım, unutma bizi...
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 25 Temmuz 2005 02:54 tarihinde demiş ki:
said:
ozkolous, 25 Temmuz 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
teleffuzu çok kötü bence.onun gibi bi kız ı biraz daha kızık bi sesle ve biraz daha kelimeleri uzatıp yuvarlatarak okutsalardı seydine doyum olmazdı

bir de dilini çıkartıp kutuyu yalasaydı tadından yenmezdi uehuhe :)

utu buz yüzünden soğumuş dili yapışmış yoksa apacaklarmış onu aslında :P

Valla ben sıanvlarıma girmeden önce evde içecdek ararken buldum bunları. Sabah sabah bi tane içip öyle gitmiştim sınavlara sürekli. Ondan şu ara bi gıcığım var (Ehem sınavlarda eşşeklik edip işaret çakmayınca kaldık hayırlısıyla :D) Ama lezzetlidr. Ayrıca reklamda değilde İstanbul'da her yerde Bilboard afişleri falan var onlar çok kötü. Şöför zararlısı.[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...