Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II yi 2 saatin altinda bitiren adamin videosu

wizardofoz

Öne çıkan mesajlar

40 saatte 99 olma davası acayip kasış birşey , belli bir grup adam bunlar 10 kişi falanlar , sorcressı falan filan , 10 saat birisi alıyor 10 saat birisi alıyor . Tabii bu olay 1.09da yapıldı 1.10 da duşuk levellerin hellde xp alması neredeyse 0 a çekilmişti .

Taktik zaten belli hemen gorevler bitirilir , durmadan hell seviyesinde Cow level temizlenir sadece biraz sabır edicek ve organize olucak oyuncular lazım[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

1.09 da yapılırda. 1.10 da exp penalty var. lvl 99 olma hikayesi bencede 1.09 içindir. Bu arada 1 saat 58 dk da bitiren adamada hll olsun.[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sorceress ve Barbarian hakkında sorusu olanlar varsa özel msj atarsa yardım edebilirim.
A:Mutfaktan bi tıkırtı geliyo.
B:Boşver hanım faredir,ko g.tüne faredir,sktret faredir.Neymiş?
A:Fare
B:Ko g.tüne
Sosyal ağlarda paylaş

İndirip izleyen varsa şu soruları yanıtlayabilir mi?
-Maphack kullanıyo mu?
-Char duyduğuma göre assa imiş. Türü ne? Trapsin mi? Meele mi?
-Diabloyu zor kesti mi?

Kendi rekorum: Oyuna girdiğim andan itibaren 1dk 58 sn de Baal i hell seviyesinde kestim :-). Ekran açılıp baalin ölüşüne kadar geçen süre. Versiyon 1.10.[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sorceress ve Barbarian hakkında sorusu olanlar varsa özel msj atarsa yardım edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unaccompanied, 05 Ağustos 2005 13:08 tarihinde demiş ki:
kim bilir kac sefer bitirmiştir adam ezberlemiş ne olcakki

Ezberlese bile 2. ve 3. actte çok gezmesi lazım.[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zaidral, 05 Ağustos 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
hack yok adamda denildi 2 kez. okusaydın keşke.
potion kullanıyo 12ye kadar. sonra trap ve hep trap.
diabloda zorlanıyo baya. baalda zor ama diabloda uğraştı.

PArdon okumamıştım hack olayını. Bilgiler için saol.[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heidestimmung, 30 Temmuz 2005 06:16 tarihinde demiş ki:
edik : eklemeyi unuttugum cümle vardı

Ben geçen yazımı gecemi gündüzümü bu oyunla harcamıştım. 3. haftamda lvl 68 bone necro yapmıştım ki şu var.

Adam belli ki normal diffucultta oynuyor.NPClerin resistleri yok ve en iyi damage veren büyüler fire büyüleri . tabiki amcamız hepsi çatır çatır kesiyor. Kolay iş.
benim aklımın almadıgı olay şu. Adam Fallout 2 'i 12 dakkada bitiriyor

[Bu mesaj Heidestimmung tarafından 30 Temmuz 2005 06:18 tarihinde değiştirilmiştir]

diabloya inanabilirim ama fallout 2 için 12 dk ııh imkansız bi yerden bi yere gitmesi fln war daha arabanın aküsünü taa nerden bulcanda takcanda ohoooo imkansız.[signature][hline]i'm ashamed, i was shamed
Sosyal ağlarda paylaş

haha ilginç. insanlar oyunlara laf atmaya başladı.
birincisi bu oyunu oynayanlar, binlerce kez oynuyan kişiler.
bu videoyu çekme nedenleri "alın bunu böyle oynuycaksınız" maksadı değil.
bunlar time attack yapmak için bu videoyu çekmiş oluyor.
yani ilk defa oynuyan elbette böyle oynayamaz, oyun yapımcıları da sizin böyle oynamanız için yapmadı oyunu.
siz bu oyunu oynarken normal oynayın. sizin 10 saatte bitirebileceğiniz bir oyunu bir başkası 1 saatte bitirdi diye boşuna kendinizi üzmeyin.
dediğim gibi bunlar oyunu yüzlerce kez oynamış kişiler, ve oyundaki bugları ve haritadaki kısayolları felan keşfetmiş kişiler.

morrowind 15 dakkada bitebiliyor diye neden küçümsüyorsunuz ki? lol.
adam tüm questleri yapmamış, sadece esas adamı öldürmüş büyük ihtimalle de bug veya hile kullanmış :)
oyun lineer olmadığından elbette 15 dakikada bitebilir. devasa bir haritada farklı şehirlerde oynama imkanınız var, lineer bir şekilde mission based-fps oynamıyorsunuz ki?[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...