Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Back to The Future

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

hmzz..televizyonda gösterilmiş harelde??
tesadüfe bakın ki, dün gece de ben izledim:)

bu gece de yıllar önce izledigim "Kadın Kokusu"nu tekrar izledim..gerçekten süper bir film..Alpaçino mükemmel bir performans göstermiş..zaten en iyi aktör seçilmiş bu filmde..[hline]think worst, do best..
Sosyal ağlarda paylaş

uff son 20 dk'yi seyredebildim ancak :(

kaç kere seyrettiğimi hatırlamıyorum ama her izleyişimde aynı keyif aldığım, mj fox ve christopher lloyd'a hayran olduğum bir seri. müziklerinden kurgusuna, insanın bir an filmden kopmasını engelleyen temposuna, esprilerine kadar mükemmel bir film serisi. gerçi ben ikincisini önde tutarım hep ;)

1955'te

doc: hmm, şimdi sorun anlaşıldı. japon malı piller kullanılmış.
marty: doktor 1985'te en iyi mallar japonlarındır.
doc: *"hö?" ifadesi belirir*

marty'nin clint eastwood'a benzeme ve tavukluktan uzak durma takıntısı unutulmaz :)[hline]Uphold the law of the Empire. Praise the glory of the Emperor. Follow the orders of your superiors. Never assault a member of the Legion, or steal from another member.
Sosyal ağlarda paylaş

gerizekalı adamlar filmin son 2 dk'sini zırt diye kestiler ya "orada neler oluyor, kim ne .ok yiyiyor?" için, kafam girsin en içten dileklerimle..[hline]Uphold the law of the Empire. Praise the glory of the Emperor. Follow the orders of your superiors. Never assault a member of the Legion, or steal from another member.
Sosyal ağlarda paylaş

nerde izledin? ayın 8 inde digiturkte yayınlanacak ama ilk filmi.. ben 2 ve 3 ü seyretmek istiyorum bir daha.. özellikle 2. yi :(

bu arada ordaki jennifer kadar uyuz bir kız olamaz eheh çok saçma bi seçim yapmışlar[hline]Share your Wisdom...
There is no Emotion. There is Peace.
There is no Ignorance. There is Knowledge.
There is no Passion. There is Serenity.
There is no Death. There is the Force.
Sosyal ağlarda paylaş

ben o filmi her izleyişimde yeni bi film sanardım küşükken... ohanda yaf... 1985te daha ben yeni doomuş, aazından salyalar akan küşük bir bebiştim.. Zaten 3 seri wardır tekrar tekrar izleip sıkılmiicaın
1. Back to the future
2. Polis Akademisi :)
3. Hababam sınıfı (en iisi de bu bence)[hline]aLL apoLogies!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Ulan bide okudum izledim diyo falan millet kaçırdım diye küfürü basıodum içimden ki kingpinin upladığını gördüm.. :=) u suck :P[signature][hline]Madcat..
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşinden koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 06 Haziran 2002 22:11 tarihinde demiş ki:
tekrar izledimde

inannnnilmaz bir film acayip yani bence star wars dan sonra yapilmis en iyi trilogy

adamin donuna bakip calvin klein demesi, darth vader geldi diyerek korkutmasi, 88mil we dont need roads hadisesi yani acayip gerkcekten

bide johnny be good u soylemesi[hline]

önce demek istedin heralde :D[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...