Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm Patilerin Dikkatine. (Prof.Dr. Üstün DÖKMEN - Küçük Şeyler e-Book)

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Bir süredir televizyonda devam eden Küçük Şeyler adlı program bu kitabın oluşumuna ilham verdi. Üstün Dökmen Küçük Şeyler kitabında temel konulara, özellikle toplumun ihtiyacı olduğunu düşündüğü ve seminerlerinde izleyenlerin etkilendiklerini gözlemlediği konulara değiniyor. Programda ele alınan bazı konuların genişletilmesi ve yeni konuların eklenmesiyle oluşan kitabın çerçevesi insan ilişkileri, iletişim hataları, yaşama sevinci, çocuklarla iletişim, eşlerle iletişim, rollerimiz, kadın-erkek eşitliği...

Küçük Şeyler, etrafımızdaki pozitif şeyleri görüp hayatımızdaki zorlukları, tuzakları yok saymayan, aksine tüm detaylarıyla -Küçük Şeyler'le- bir kez daha gözler önüne seren, verdiği ipuçlarıyla yaklaşım ve davranışlarımıza ışık tutan bir eser.

ŞİDDETLE OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUM!!!!

Prof.Dr. Üstün DÖKMEN - Küçük Şeyler

".lit" e-Bookları okumak için Microsoft Reader'a ihtiyacınız vardır. Aşağıki linkten kurabilirsiniz.

Microsoft Reader Download[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Dj XæRo - The Terror Blade

[Bu mesaj XaeroFarb tarafından 04 Ağustos 2005 14:05 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Sadece lit olcak. Lit dosyaları varsa elinizde upload etçeksiniz siteye. Veya daha önceden uplanmışları indirceksiniz. O sistemde olacak...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

Dev öyle kafana göre konuşma sistemi ben yazıorum sana noluyo ki.Allah allah.Atıp tutma öyle kafandan sadece .lit olcak diye.Sanki sen yazdın.[signature][hline]Pati Ebook Unofficial geliyo
Huun demiş ki:
ilk basta sumeliler misirlilar icin pramitleri yapan taseron uzaylilalarla anlasmisti
Sosyal ağlarda paylaş

Gelme üstüme yazarım ha ! Bende yazıcam sana inat. Oturuyorum yazıyorum hemen...
*!kafasok.com'u boşverip yazmaya başlar...*[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

Niye çalıyım canım... Adını vermek istemeyen bi arkadaş daha yapıcak bende yapıcam sende yaparsın. Free bu iş sonuçta. Herkes istediği ebook sitesini seçmekte özgür...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

imzanda da var zaten canım uzun süredir ben sen sölemeden ordan görmüştüm...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

Üstün Dökmen yeni kitap mı çıkarmış? Hmm...
Bu adamın TRT'de programı vardı. İzleyenler vardır, insan psikolojisi üzerine tartışıyordu.
Hatta sanırım Ankara Üniversitesinde Psikologluk yapıyordu.
said:
XaeroFarb, 04 Ağustos 2005 14:06 tarihinde demiş ki:
yoksa .pdf yada .doc yaparsanız bi anlamı yok o e-bookların...

niye ki? pdf iyi bir format değil mi? kötü mü? benim tüm e-booklarım pdf formatında?[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

.lit en güzeli
ama belki pdf ye de izin verebilirim .
*!hımms kodları hazırlar gözden geçirir*[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...