Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buyrun bakın.Buda yabancı :)

Necro

Öne çıkan mesajlar

said:
TrTownUser, 06 Ağustos 2005 11:21 tarihinde demiş ki:
Tongkoy ve lapu yu kardeş diye biliyorum lusian da iyi biri :)
Zaten lapu yu biz 62 yaptık :D her gün cz troll lerde kasıyor
70 e kasmak istiyormuş =) o 62 oldu ben 57 o başka :D

lusian eski nicki fesaf israilden çok iyi arkadaşımdır.Hakkaten iyi insanlar var.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

beramus ta marte ve wisper ı tek gecerım eheh.hele marte ki 30 ya$ında ıtalyan,lvl 55 tı 1 hafta chıckenları kastırırken benımde kasmama yardım etmı$tı.hatta bı ara artık turkler party pls aga dedıgınde "balain pls talk them" dıyor "oke" dıyıp haledıyordum eheh.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

challenge öyle genelleme yapma bence.bazen bende vermıyorum turklere ama nedenı gayet mantıklı (en azından bnm ıcın).mesela dun abyss dungeonda gecen bı pm muhabetı
xx:hi
xx:from?
ben:turkey
xx:o zmn bir swift ver

pm i blockladım,swiftte vermedim.hatta caps lock acık swift istiyenlere de vermiyorum.genelde ztn pm blocklu gezdıgım ıcın fazla sorunda olmuyor ama benım asıl swift vermeme nedenım milletin ısteyı$ tarzı.o yuzden hatayı dırek turklere yıkmak yerıne bıraz da ben napıyorum denmelı.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

swift ver.
swift versene.
swift!

diyenlere vermiyorum.. lütfen kelimesini kullanmak zor geliyo insanlara. Biraz kibar olun. kahvane değil burası :)[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
Sonunda bi mirajım oldu.. :D
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu işn türkü yabancısı olmaz önce adam olmak lazım bende 41 mega var 41 lwl görenini yapıyoruz iki mageyız ben alan yapıyorum diğer mega yatıyor her neyse bir sawaşçı daha geldi partiye aldı bir iki dk sonra adamı attı patiden neden attın dedim para istiyorum paylaşırız dedi ben hemen partiyi bozup adamı partiye aldım öbür megayıda aldım almasaydım ben yanlış yapmış olurdum işte örnek ikimizde türküz farkımız ne bunun cevabınıda siz verin bu öneği kendimi övmek için vemedim beni burda tanıyan bir iki arkadaş var sakın unutmayın bu bir oyunda olsa herkez oyunda kendini oynuyor belkide bu oyunların tutulma sebebi de bu oyunda olsa gerçek hayat gibi (Enfilasyonuda yükselten biz türkler değilmiyiz)hiç 50 milyona staf satılırmı 350m eşya olurmu ama malesef bizler varsak olur sizlerden ricam lütfen bir şeyler yaparken ulusumuzu düşünerek yapalım ATA'mızın kemiklerini sızlatmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

eski clan arkadaslarim bunlar; kardes olmayabilirler ama ayni evde yasiyorlar.. ev arkadasi falan galiba. neyse guzel insanlardir sonuc olarak ama asil dikkatimi ceken yine meshur "noktasiz i" oldu.. ya gozunuzu seviyim kullanmayin sunu.. onlarda "ÿ" olarak gorunuyor.. bi forumda gormustum hatta. knight online ile ilgili kisaltmalar, bilinmesi gerekenler diye bi topic'de bu hedenin bile aciklamasi vardi. literature girdi artik.
Sosyal ağlarda paylaş

onu dun ::ujio:: ile konuştum nerelelisin dedi türkiye dedim adam neden hep türkler y kullanıyo dedi bende onlar ı yapıyo sizde türkce dil destegi olmadıgı için öyle görünüyo dedim! adam yükledi aa şimdi normal diyo :)[signature][hline]Server: Ares / Ares
Nick : Kefase / AmonRakoth
Class: Mage İce / Fİre / Kasar Hood
LvL: 5x / 6x
Clan: Nosferatu / Nosferatu
Sosyal ağlarda paylaş

bazıları ole ama bazılarıda gerçekten vermiyor ben istedim nerelisin dedi turk dedim vermedi mesela ama ondan sonra başkasından istedim sn geçmeden verdi var onlardada yani[signature][hline] !!! BEN DAHA CİVCİVİM !!!
EST SOLARUS OTH MİTHAS

LVL 42 ;(
N.P: HİÇ YOK
PELERİN YOK
SERVER : ARES
NİCK : icebreak3r
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...