Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

15 Şubat Saplar Günü Kutlu Olsun

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Daggeri gosterdigi davranislardan dolayi kinadiktan sonra bu möhim günü kutlar herkesin gününü tebrik ederim.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dagger, 15 Şubat 2003 01:15 tarihinde demiş ki:
saplık kötüymüş bunu anladım[hline]Pepelek Saplar Birliği

yeterli mi?
Saplığınla gurur duymuyosan neden sapım diyosun kaardeşiiim[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

İki SAP birlikte sinemada girdik bu kutlu güne. Sağda solda ne kadar çift varsa hepsi alt alta üst üsteydi ama olsun, bizimde başımız dikti, onlar gibi ezik ezik koltuk altlarına saklanmamıştık :-D[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bende sapım ama decır bi turlu eklemedi beni.
Ayrıca saplıkta bence o kadar güsel deil yok efendim özgürlükmüş yok efendim bohmuş püsurmuş yalan bunnar ya hurafe bunnar hurafe saplık sux kardesim yalansa yalan diin ya bi sevgilin warken mi daha mutlusundur sevgilin yokken mi ( Lütfen içten cevaplayın bu soruyu. Bana söylemenize gerek yok sadece kendi içinizde bu sorunun cevabını bulun)[hline] Bir savaşa kötü kanla katılırsan, akşama kalmaz bütün kanın dökülür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...