Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trabzon Spor-rum takımı...

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Ordaki ayak hareketine dikkat etseydin görürdün.[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

hakeme laf atilmista..
trabzon 2 macta da futbol mu oynadi?
mahalle takimina 3-1 yenildi bu takim, hadi deplasman diyelim, sen bu takima elendin ve elenmemek icin hic bisi yapmadin, iki top yapamayan bir takima elendin, 1 penalti yuzunden yani? bole devam edin daha cok mahalle takimlari cikacak ust turlara.

ayrica nedir abi bu fb nefretinin sebebi, hadi vardir bir sebebi de, mahalle takimina elenirken fb e kufur mu edilir, bu nasi bir mantiktir? fb ne yapti size? bisi yaptiysa bile bu mac ile alakasi ne, sen takimini destekleme tezahurat yapma, butun mac stad hoperlorlerinden bi amca tek basina tezahurat yapsin, tribundeki taraftar musvettesi fb e kufur etsin.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz paranin gucunu çekemiyoruz. Digerlerini bilmem.[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

Tam bir fiyasko.
Trabzon haketmedi rakibini elemeyi kimse kusura bakmasın. Bende hadi trabzon hadi trabzon diye izledim maçı ama yok ama yok. Gökdeniz 1 tane top geçirebildi hep o adama nasıl isabet ettirir? Şaşı dediğiniz Ümit Özat bile ters ayağında olmasına rağmen hep aynı hareketi yapmasına rağmen nasıl maymun ediyo karşı takım beklerini.. Yazık cidden Trabzonda kıyamet kopar bu kaybın sonunda da. Geçen seneden sonra bu sene tecrübe senesiydi tecrübesizlik demeyin.
Trabzon takımından sırf avrupada değil Türkiye liginde de bir cacık olmaz ben bunu anladım. Bu sene trabzonun şampiyonluk kovalayacağına inanmıyorum.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

ben ılk macı ızledım tahmın ettım ama gınede bı umut vardı ıcımde ama olmadı.Bı gs lı olarak trabzonun yenmesı ıcın nerdeyse dua eddım cunku ılk defa bı rum takımıyla mac yapıyoduk ve onları ezmelıydık ama yapamadık.helal olsun trabzon ne dıyımm??Bence trabzon bu yenılgıden sonra taraftarının bazılarını kaybeder sızce?[signature][hline]--Borgır--
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç kimseyi kaybetmez merak etme olur böyle seyler fenerde gol atamadan 0 puan aldi bir yil. Sans yanimizda degildi ve kendimizi ortaya koyamadik. Ama buraya takilip kalirsak o zaman kotu olur durumumuz. Olmadi bitti ligde devam edicez.[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

bize nie dil atıosunuz ki biz 0 puan çeken ilk takımız ama 9 puanlada gruptan çıkamayan ilk takımız v.s vs...

trabzon bitti eskiden 4 büyüktü şimdi 3 oldu .. taraftarı ve yöneticileri çirkefleşti . Çok kaliteli oyuncular var ama oynuyamıyorlar ... Fatik Tekke bizde olsa aaaaah aaah[signature][hline]Anubis
Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

you are not a beautiful and unique snowflake. you are the same decayin organic matter as everything else.

Sosyal ağlarda paylaş

YAZIKLAR OLSUN TRABZONSPOR..

Şampiyonlar liginde hiç bir halt edemediler. Her şeyi bi kenara bırakıyorumda, Rum takımına elenmeyi hazmedemiyorum. Trabzonspor'un avrupada işi yok bir daha da kimse lafını dahi etmesin..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

.. taraftarı ve yöneticileri çirkefleşti

O_o şu an türkiyedeki en iyi Yönetici bizde be yuh yapmayın gözünüzü seviyim çirkefleşti diyorsunuz birde bize. Ayıp ya size

O kuyruk acısı bilmemne diyenlere, feneri çekemiyorlar diyenelre 2 çift lafım var.

Feneri kendi taraftarından başka hiç kimse sevmez.Bazı yalakalar hariç tabi.

Siz gidip neredeyse dünya starlarından futbolcu beğenip kadronuza alıp Şampiyonlar ligine çıkamıyorsunuz, gelmişsiniz birde trabzonspora hede hödö diyorsunuz.Bi sizin maddi durumunuza bakın Bide bizim maddi imkanlarımıza bakın.Az para var ama kaliteli Futbolcular var.Bide siz kendinize bakın bakalım... Ortega aldınız ne oldu? Fıs çıktı :) adam sömürdü sizden 20 m $ a yakın para gitti.Bizim kadroya bakarsanız maliyeti düşük ama süper futbolcular var.Ayrıca Türk futboluna En iyi oyuncu kazandıranda TRABZONSPOR dur.Bunu kimse inkâr edemez.

Bu 3 büyükler muhabbetine gelicek olursak.Fener,Trabzon,Galatasaray ve Beşiktaş TEk kupa alan takımdır dimi? Ozaman 4 büyüklerdir.Kupamız varmı? var? büyükmüyüz? büyüğüz.Kimse inkâr etmemeli bizim Büyüklüğümüzü.Hadi onu geçtim Biziz dimi fb ye 2 senedir kıl payıyla kupayı veren (eheh tamam bu sezon pek kıl payı değildi:))

Lütfen 3 büyük saçmalığını kaldırın.2 ve 3 yıldız olunca büyük olunuyor? Ozaman bizdede 1 yıldız var kocaman.Biziz En büyük.[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın
Sosyal ağlarda paylaş

ortega 20m$ deildi. O rakamı büüytmek için söylendi bu 1
2incisi forma sastışlarından vede stada ortegayı izlemek içinb gelenler sayesin katkat ffazlasını çıkardık.

Hersene trasnfer yapıyoruz ve dünya starlarını alıyoruz. Hoydonk :-) mesela. adamın ddünya kadar forması satıldı bizi şampiyon yaptı 2 sene. türkiyedeki en iyi yabancı transfer oldu kaç sene boyunca. BUnu da yaz istersen. Ha yok senin işine gelmiyor ssanırım.

Nobre, türkiyede gol krallığında en yukarıyı zorladı. kadıköydeki her maçda gol attı. Mükemmel bi transfer olduğunu kanıtladı, inanılmaz bir attack oyuncusuydu. Hala da fenerde. Hadi bunuda geçelim istersen..

Alex, sence bişi yazamama gerek varmı? Alex kadar iyi bri oyuncu göster bana türkiyede? Hani? Eh bunuda geçmek istermisin?

marco Aurelio, Orta sahada bu adamdan daha iyi bi oyuncu türkiyede yok. Fenerin elmas adamlarından biri. Olmasa fenerin ortasahısı olmazdı. ükemmel bir adam. Bunada geçemezssin snaırm? Ne peki geçelim hadi..

Nicolas Anelka, henüz tam göremedik ama oynadığı maçlara göre en azından 10 üzerinden 7-8 i hak ediyor gayet yerinde bi transfer. Alınmasada olurdu gibi düşünelebilir fakat tecrübeisi şampiyonlar liginde göstericeğinden eminim..

Ee Bunlar sana fenerin yabancı transferlerindeki büyük başarısını kanıtlıyordur inşallah?
sağdan yürü ki yolu kapama..

:D[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

sizinki başarımı? MAUHZHUAZUH sıçtım altıma gülmekten.. YA tanınmış adamları Alıp bide üstüne üstlük biz bulduk demeniz BİLE YARDIRICI bir durum.Görende Sanki 100$ dolara Ortega gibi adam buldu sanacak ha feneri.Çok başarılıymış canım.Bastır 20 $ doları al XxX DÜnyaca ünlü futbolcuyu.Evet evet, çok başarılısınız.Eğer para herşey diyorsan susarım.Sen yolu kapama derim çekilirim.[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın

[Bu mesaj Sorj tarafından 05 Ağustos 2005 17:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...