Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antalya Çıkartması II

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

said:
BlaCk_DmC, 03 Eylül 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Mutluluklar&iyi eglenceler fekat Wendigo bişey sorucam yaptıgın smiley'nin altındaki i" =" işaretini anlamadım
hani sakal var o manada mı yaw ? :-)

hem ööle hem de Quake e benziyo.. pek güzel oluyo ;)= di mi?[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
Follow the energizer tav$ani
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
yılan gibi deri bilem deiştirdim

geldim düden den süferdi vallahi
tez kız ark bulup şelale nin altında kayaların arasında oturup romantizim yapmak lzm

2 günde iice bronzlaşmıştım şimdi zenciliğe doğru gidiyorum ehe amacımda buydu zati ;)

sürekli resim çekmekten, turistler prof fotografcı sanıp muhabbet kurmaya calısıyor ehe arada güsel seylerde oluyor

as kaldı cnm 10 eylül de sergi açacam :o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 03 Eylül 2004 14:08 tarihinde demiş ki:
valla kemerde 3 gün günümü gün ettim ve suna karar verdim bu ruslar manyak abicim :)

denize gittik önüm arkam sağım solum heryer tangalı rus dolu
envai çeşit

hele hele mekanda yabancı kalan biz olduk baska türk yok lol

aksam 2 kızın pesine takıldık arkadasla dolas dolas kızlar gidiyo biz peşlerinden bunlar biyere girdi yerde su varmıs bizde girdik sonra gidemediler bizde döndük ordan falan tam öküzlük ehau

ama vazgeçmedik giderken ark dedi aha bura ıssız fırsat bu fırsat bastır olm gidip konusalım

gittik aramızda 2 metre kaldı ne dicez diyorus ark diyo ark olalımmı diye soralım falan
lan ne alaka dedim neyse gazı aldıgım gibi
hello falan bizde dolaşıyorduk sizi gorduk işte isterseniz birlikte takılalım
konusurus fln
sonra baktım kızlar biraz yorgun gozuktu
dedim nerelisiniz
litvanya cıktı
hemen televole soruları sordum bikaç tane
derken kısa kesim diye bara veya discoya fln gitmek istermisiniz bişiler içeris dedim
kızlar hotele gidiyoduk yorgunuz zaten dedi bende ehe uslanmaz utanmaz.. olayım derken
e ozm yarın aksam gorusurus ama dedim
kızlarda belli olmas belki görüsebiliris dedi
sonra ayrıldık ama ne telefon no ne otel adı bibok bilmiyom haliyle yattı valla eğlenceli oluyo :P

ehaha beni cağırsaydınız yukarıda ki olayda , boş kalmazdınız .
boşuna mı Rusya da 3 yıl yaşadık, yardımcı olurduk icabında
nede olsa Antalyada yaşiyoruz.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha bu arada Wendigo siz Hangi barda calıyordunuz yaw
Gelecem bir gün bir türlü adını hatırlayamadım.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

aa dur bugun cuma eşimi alıp gelsem mi acaba ?
ama yarın iş var ya erken kalkmam lazım ben en iyisi Bekar gelem cumartesi akşamı bi bira içer biraz müzik dinler kacarım .[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah doğru be bügün cumartesi .
tüüh haftaya kalacak bu iş.
yarın sabah 4,30 da kalkmam lazım Pamukkale turum var
neyse haftaya artık işler zayıflar biraz o zaman gelirim artık.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBLeSSe, 04 Eylül 2004 19:40 tarihinde demiş ki:
Sen de mi rehbersin?
Wendigo da rehber =o)

Ooo 11 yıldır rehberim.
Rus Piyasası[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...