Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim Galatasaray'da ?

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

said:
Naa, 21 Temmuz 2005 18:07 tarihinde demiş ki:
Ve en cok transfere ihtiyac duyan takımda GS ama hic transfer yapmayan takımda GS...
Sanırım en iyi transferleri Adını yanlış hatırlamıyorsam Altan 'dı o adam iyi futbolcu olacak...
İliçle ilgili hic bisi bilmiyorum. Ama GS'nin taraftarı ateşliyecek yeniden tribune cekecek bir transfere ihtiyacı var. Pires mesela cok iyi olurdu hemde turkiye acısından.. Bole futbolcuların bizim liglerimizde oynaması daha sonraki transferleri daha kolay yapmamıza olanak saglar...
[signature][hline]Lopeth, 31 Temmuz 2005 20:35 tarihinde demiş ki:
her fake için topik açarsak adamlar kendilerini bi bok (kaka)zannedip tekrar tekrar gelirler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khazab, 03 Ağustos 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
said:
Spastik_Serce, 21 Temmuz 2005 18:00 tarihinde demiş ki:
Ailton Beşiktaş'ta, Appiah Fener'de. Kim GS'da ? bir transfer sezonuda İliç ile geçiştirilmiş oldu. Stata kimse gitmez bence bu senede böyle olursa.

adının hakkını vermişin harbi.

beşiktaş geçen sene kaç milyon dolar transfere harcadı?
kaçıncı oldu?
fener ne kadar harcadı? 4 milyon dolarlık galatasaraydan 5 yemeye gelince yiyo ama.

karew gelincede ana karew geldi koşun dedilerdi karew geldi gitti.

para ile takım olunmaz yüreklen olunur.

İyi güzel hoş demişşin yürekten olan takımın 100. yılında şampiyon olması lazım bizim takımın tek yanlışı antonör oldu oda gittikten sonra hızlı bir yükselişle 4. kapattık ligi.GS 100. yılında 3. bitirdi o yüzden büyük laflar etmenin manası yok galatasarayın biraz daha fedakarlık yapıp eski haline gelmesi lazım yoksa ligin zevki kalmıycak mali durumu iyi 2 tane takım kalırsa ligin kalitesi düşer.[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.

İçimdeki Sarı Kapaktan İlham Alıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

gs inişli döneminde deil çökme devri var şu anda. gerçek bu.. gsnin uefa kupasını alırken borcu yoktu diorsunuz da asıl borcu o zaman vardı. zaten durumun ehemmiyeti farkedilmediğinden gs bu halde..

bütün gslilerin seferberlik yapıp kulübe bağış yapmaması durumunda sonuç ortada. gs çöküyor..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Bence artık Canaydın GS'ye neler verebiliri tartısmak mantıksız..
Gecen sezon stadın acık kısmını yıktı goya yapacaktı hala duruo...
Stat yapmasını gectim olan statıda yıkıo adam...

acaba stat boş gozukmesin diemi yapıo?[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 05 Ağustos 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
taraftar bir potansiyeldir. bunu kullanacak olan akıllı yönetimlerdir. gsde aktif taraftar sayısı sanılandan çok az. mevcut potansiyelden maks verim alacak bir yönetim de ortada yok gibi

Di mi? GS'li yok aslinda memlekette. `25 milyon Fenerbahjeli...`
=][signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

Su forumda en sevmedigim sey ne biliyor musunuz?
Sabah kalkip, arkadaslarindan ismini ogrendigi Paticik Forumlari'ndan bir hesap alip, kosa kosa Spor bolumune gelip, rakip takin hakkinda atip tutan, yerli yersiz kendi takimini ovmeye calisan insan grubu...[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 05 Ağustos 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
Su forumda en sevmedigim sey ne biliyor musunuz?
Sabah kalkip, arkadaslarindan ismini ogrendigi Paticik Forumlari'ndan bir hesap alip, kosa kosa Spor bolumune gelip, rakip takin hakkinda atip tutan, yerli yersiz kendi takimini ovmeye calisan insan grubu...

+1[signature][hline]when he reigns all was stopped...
reignman rulezzz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...