Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uçuruma doğru

Reignman40

Öne çıkan mesajlar

said:
Cintonick, 05 Ağustos 2005 04:23 tarihinde demiş ki:
@blackcaos : fazla emin konuşuyosun yok 2 sene sonra fenerbahçe surunecek falan ben pek sanmıyorum da.

Premier Lige alırlar o zaman.
Görürsünüz 2 sene içersinde fener dağılır.
Yahu Beşiktaş ın

Metin-Ali-Feyyaz zamanında sorunumu vardı.Ligi nağmalup şampiyon bitirmiş.Klupte parada vardı.Ozamanlar millet deplasmana otobüsle gider beşiktaş özel uçakla giderdi.
Ama bak bitti
Her klubun iyi kötü zamanları olur.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir ligde uçurum olmaz diyorsun ancak her ligin büyükleri vardır. Örneğin bizde FB GS BJK 1 2 3 tane büyük var. Diğerleri ile arasında ne var? U-çu-rum.

Devir çok değişti. Artık klüpler eskisi gibi değil ticari birer şirket olarak yönetiliyorlar. Hepsi borsada yer alıyor. FB'nin bir CEO su bile var..
Ben kendimi bildim bileli Fenerbahçe maddi açıdan hiçbir sıkıntı çekmedi herzaman en zengin klüp oldu. Şimdiye kadar şans faktörü ağır basıyordu zengin başkanlardan dolayı ancak Aziz Yıldırım ile birlikte klüp kendi parasını kazanır bir hal aldı. Fenerium ve Stad gelirleri ile maddi olarak fenerbahçe üretken bir hale geldi. Haliyle diğer iki rakibiylede arasındaki farkı açmaya başladı.
Gerek stad gelirleri gerekse taraftar bağlılığı gözönüne alınırsa Fenerbahçe'nin gelirleri gün geçtikçe artacaktır gerilemesine imkan yok. (5 yıllık kombine kartı alan taraftara sahip.)

Şimdi diğer tarafa bakalım. BJK'nin elinde bir Fulya projesi var. FB yi yakalayabilmesi için. Onun sonucunda başarılı olursa ki sanmıyorum (Şişlide Dünyanın 2. büyük alışveriş merkezi açılırken, Akmerkez çöküşünü gördüğü için hisselerini satarken, kim, neden fulyaya gitsin?) Fenerbahçeyi yakalayabilir...

Galatasaray cephesine bakarsak ben pek birşey olduğunu bilmiyorum varsa lütfen düzeltin. Satabilecek kullanabilecek hiçbirşey yok. Mecidiyeköy var ancak oranın yıkılıp iş merkezine çevrilmesi için öncelikle GS'nin bir stad bulması gerekiyor. Olimpiyat stadı faciasına geçtiğimiz sene şahit olduk. Seyrantepeye stad yapılması için para gerekli ancak 160milyon $ borcu olan bir klübe kimse kredi vermek istemiyor anlaşılan. Zira verilseydi şimdiye kadar değerlendirilirdi.
GS'nin durumunu çok zor görüyorum ben umarım bundan daha kötü olmaz bir şekilde toparlanır. Zamanında Cem Uzan'ın gelmesine göz yumsalardı şimdi bir Dünya klübüydü GS. Ak veya Kara orası ayrı bir tartışma konusu olur.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

sorunun kaynagi, yonetimin de ayni taraftar gibi dusunup hareket etmesi. yani bu maddi durumda bile cozumu "transfer" de aramasi. yonetim, teknik heyet, futbolcular bu donemden kurtulmayi dusunuyorlarsa yapmalari gereken. acikca cikip basinin karsina herkesin bildigi gercekleri soleyip, kucuk hedefler koyup ileriye yonuk calismalara basladiklarini ve bunlari uygulamalari gerektigini solemelidir. "en azindan gecen seneki gibi uefaya katilmak icin yarisicaz" cinsinden aciklamalar yapip durumu daha da kotulestirmekten kurtarmalari gerekiyor. ama bunu yapmak icinde ayni dusuncede, teknik heyet, futbolcu, yonetim, taraftar olmasi gerekir ki bu da su an icin yok sanirim..

birde sirf saido yu concecaio dan iyi gostermek icin "saido oynasa aurelio kadar olur" demek ne buyuk bir abartmadir ole. gidin mac izleyin lutfen. saido u concecaio dan iyi yap ama gelip aurelio olur deme, aurelio nun kili olamaz yani bende abartiim.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm gs nin satacak pek bi şeyi yok lafı gelmiş ona bi yorum yapayım gs nin küçük gayrimenkuller dışında riva arazisi ve gs adası satılırsa borç morç kalmicek değerdeki yerler yani illa batma durumunda bişi olursa bunlar satılır ama o kadar da vahime gelmemiş durumki böle arazileri satmak istemes kimse seyrantepedeki amaç da staddan çok onun etrafına yapılmayı planlanan konutlardı ordan büyük kar amaçlıolardı ama boyna bişiler çıkıo neyse zamanla görürüz ne olur ne biter[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bij BJK li olarak açık ve net konusuyorum..

Bu yönetim GS nin başında ne kadar daha durursa GS nin durumu o kadar boka sürer !!

Gerçeği göremeyen veya görmek istemeyen Gsliler kızabilir ama tek kelime ile : Aciz Yönetim[signature][hline]S b N N
b
N
N

:horace: :horace:

[Bu mesaj SbNN tarafından 05 Ağustos 2005 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...