Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 raptor

EviLCrieS

Öne çıkan mesajlar

said:
vktk, 04 Ağustos 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
reduce bir silah için
anvile scroll koyamazsınki deneyesin..

Scroll koyarsın. Sadece "bes" veya "nes" koyamazsın.

nes = normal elemental scroll :D[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ya anla işte yukarıda mesaja göre cevap verdim.elemental basılır demiş.
bende scrollu koyamazsınki dedim.
[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 04 Ağustos 2005 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben +1 reduceli bardishi +6 yaptığımı çok rahat hatırlıyorum.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 0
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff
-------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 100/0 :D
Level : 51
Açıklama : set chitin +1 :)
Sosyal ağlarda paylaş

??????

Burada bişey anlamamakta ısrar ediyorum lvl 60 dan sonra silah sekip possion damge vurmuyomu ?

Yani yaratığa yada playera 1k vuracakken 60 70 gibi saçma damageleri master olduktan sonra vurmuyomu ben master olduktan sonra silahıma possion basmamıştım gene sektiriyo diye bu soruya bi yanıt alabilirsem sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JustGiveMeUrNp, 04 Ağustos 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
walla ben +1 reduceli bardishi +6 yaptığımı çok rahat hatırlıyorum.

Ya haala anlıyamıyosunuz nedense. (yahut ben anlatamıyorum)

Upgrade edersiniz. Ama elemantel basamazsınız. Hani melee silahlara posion Stafflara da lightining basıyor ya ondan.

Umarım understand yani.. zZz[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zetro, 04 Ağustos 2005 16:59 tarihinde demiş ki:
??????

Burada bişey anlamamakta ısrar ediyorum lvl 60 dan sonra silah sekip possion damge vurmuyomu ?

Yani yaratığa yada playera 1k vuracakken 60 70 gibi saçma damageleri master olduktan sonra vurmuyomu ben master olduktan sonra silahıma possion basmamıştım gene sektiriyo diye bu soruya bi yanıt alabilirsem sevinirim.

zetro'cum fail verme olayi bi garip zaten ama 60'tan sonra Sword Dance ve Scream gibi skiller kullanacaksin dogal olarak, bunlarin da olayi fail vermeyen skiller olmasi zaten.. bu acidan bakarsan poison eklemende bi sakinca yok.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

ya reduce silaha elemental basma olasılığın yokki
otomatikman, istesende elemantal basıp yakamazsın.
öyle bir şey yok çünkü.
ama her zaman lvl 60 dan sonra elemental basılı silahlar daha iyidir.
+8 raptor deli bir cihaz ama keşke elemental da olsaydı..[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wsadad, 04 Ağustos 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
bırak ya yanmasın daha ii elemental dmg den nefret ediyom ya 1k dmg koyacakken 65 falan vuruyon ayar oluyom ya zaten warriorum mana yetmiyo bi de ole carcur olunca delleniyom :D

o dedigin artı olarak elemental damage 1 k damage i zaten komussundur.[signature][hline]Old Kingdom...
Gloriside Human Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır arkadaşlar yanlış anlıyosunuz olayı warrior oynamayan arkadaşlar bu elemental damagenin adama neler yaptığını bilemez abyys bir priest arkdaşımla ghost warrior kesiyoduk; o heal atyo ben keziyorum vs.. zaten lvl o zamanlar dandik kıçım çıkıyo kesecem diye, benim glave bu ghost warriora 6 - 7 ard arda sadece 60 damage vurdu ve ben orda yattım kaç kere yatıyodum düşünsenize bir yaratığı zaten zor kesiyosun peşimde deli gibi dönüyo senin silah kise 6 kere sekik adama toplam 360 damage vuruyo ama ghost warrior affetmiyo 300-300 vuruyo iş bu sebepten warrior silahlarının sektirmesi çok kötü bi olay paşamın dediği gibi o skiller never failed ama gende 60 -70 gibi saçma gamgelr vurursa olmaz yaş yani o iş hiç elemental basmayın silah reduce kalsın daha iyi bu arada reduce silaha elemental damage basılmıyo denedim çıks olmuyo ama silah yanmadı :) geri veriyo anvil[signature][hline]The_Other El Morad warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Bu elemental olayında bence yanlış yorumlar yapılıyor...
Ben elemental eklenmiş silahın daha fazla fail verdiğine inanmıyorum...
Ben okçu olduğum için olayı şöyle anlatayım...

Bowuma poison eklemeden misal Lamiaya 10 atışımdan 1 i fail verirken poison ekledikten sonra da oran aynı kaldı...Ancak eskiden herhengi bir damage yazısı görmezken artık bu faillar için 50-60 damage yazısı görüyorum...
Yani eskiden olan faillarınız gözünüze batmazken artık gözünüze batıyor olabilir...

Misal arrow shower attığımda
150-176-204-128
görürken,posionlı bow ile bu değerler aynen söle bişey oluyor
180-210-240-159-52
Sondaki 52 ilkindeki fail olan yerine gelen poison damageı...

Her halukarda fazla damage...

Haaa bunun ne zararı var,yine okçu için açıklıyayım,misal Uruk Tronu normalde 3 okla yanınıza gelmeden öldürebiliyorsanız,Posionsız okla attığınız ilk ok fail olursa,yaratık hareketlenmediği için bir zararınız olmuyor,ancak posionlı okla vurduğunuz ilk ok fail olup 50-60 poison damage vursa bile yaratık hareketleniyor,siz de böylece 3. de diil de ancak 4. de öldürebileceğiniz için bir risk unsuru oluşturuyor...

Neticede bana kalırsa her halukarda elementallıyı tercih ederim...

Hele ki +8 reduced Raptor harbiden çok üzücü,yazıktır günahtır yahu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dandanakan, 04 Ağustos 2005 18:00 tarihinde demiş ki:
Bu elemental olayında bence yanlış yorumlar yapılıyor...
Ben elemental eklenmiş silahın daha fazla fail verdiğine inanmıyorum...
Ben okçu olduğum için olayı şöyle anlatayım...

Bowuma poison eklemeden misal Lamiaya 10 atışımdan 1 i fail verirken poison ekledikten sonra da oran aynı kaldı...Ancak eskiden herhengi bir damage yazısı görmezken artık bu faillar için 50-60 damage yazısı görüyorum...
Yani eskiden olan faillarınız gözünüze batmazken artık gözünüze batıyor olabilir...

Misal arrow shower attığımda
150-176-204-128
görürken,posionlı bow ile bu değerler aynen söle bişey oluyor
180-210-240-159-52
Sondaki 52 ilkindeki fail olan yerine gelen poison damageı...

Her halukarda fazla damage...

Haaa bunun ne zararı var,yine okçu için açıklıyayım,misal Uruk Tronu normalde 3 okla yanınıza gelmeden öldürebiliyorsanız,Posionsız okla attığınız ilk ok fail olursa,yaratık hareketlenmediği için bir zararınız olmuyor,ancak posionlı okla vurduğunuz ilk ok fail olup 50-60 poison damage vursa bile yaratık hareketleniyor,siz de böylece 3. de diil de ancak 4. de öldürebileceğiniz için bir risk unsuru oluşturuyor...

Neticede bana kalırsa her halukarda elementallıyı tercih ederim...

Hele ki +8 reduced Raptor harbiden çok üzücü,yazıktır günahtır yahu...

Slide yaparken öyle bir fail veriyor ki tabi sen archersın denk gelemez. Sinlerde bilir posionlu daggerla slide yaparken posion vurduklarını hele birde z,r li vuruken off off o canım no fail skiller öyle bir fail oluyor yada 50-60 gibi komik dmg lar vuruyorlar ki içler acısı :)[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

1: her zmn elementelsız tercıh edın cok sekıo faıled vermıo tabıı ama gıdıp aposa 5k vurmak varken spıke ıle 60 vuruon komık oluor
2: reduced lu bır ıtem a bes basılıo kendım bastım gerısını bılmem[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...