Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pet Mage Itemleri

Xajiero

Öne çıkan mesajlar

said:
Xajiero, 03 Ağustos 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
Merlin ve Kinkeh kim ya :D Nadide Ares 70lerinden herhalde ;) Harbi solo flan diosunuz da paper 1 koyumluk canıyla kesmesi zor.Hele cz de..Assasin invisible ile gelip 1 en fazla 2 koysa yattın..Ama clanla gelirse de coşar sanırım.Bu arada petime full mp yüklemeye karar verdim : ) Olmazsa paper'a geçeriz ne yapalım ;)

merlin solo takılıyo ve fazlada ölmüyo....ztn bizim insan arkadaş spikela 560 vurdu(lvl61rogue paper mage'e)
kinkeh ise hep 0000000000 la dolaşıyo ve koca TOWN bile çıkamıyo towndan bu çok garip bişey arkada piknik yapıp oturuyolar...:F[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_OneKnightStand_ .........clan:OldieS
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:ölü gibi

Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaslar yaklaşık 4 leveldir Paper Mageyim ve şu anda Czde tekde dolaşıyorum parti ilede dolaşıyorum... Bakın konu hep aynı şeyler üzerinde dönüyor... Konusulanlar ise bana gore arada konuya hakim olmayan arkadasların yorumları olarak goruyorum...

1) Paper Mage'nin itemleri asla ucuz degildir pet mageden dahada pahalıdır... Paper Magede ucuz olan şey sadece armordur... Bir pet mage illa şart degildir def. veren takı uzerindeki complete'in def.i ilede iyi kotu idare eder ama paper magede def. veren takı yoksa ölsün daha iyi... :D

2) Ayrıca 2 vurusta alabilecegini iddaa eden arkadaslar varsa arena da konusabiliriz bunu...Malice + debuff yemeden 2 vurusta Paper Magenin yatması imkansız... Bunun için assasianın 1900*2 gibi bir damage vurması lazım...(Paper dediginiz magede eger 3500+ (bufflı) HP yoksa o Paper falan degildir.) Ayrıca uzerine Talia dagger def. 50 giymiş bir paper mage kadar tehlikesini tanımıyorum...

3) Her paper giysisi giyen arkadas Paper Mage olucak die bişey yok...

4) Çok assasian tanıyorum teke tekte town atan yada minor heal basıp light feet ile olay mahalinden uzaklasan 60-61 level...

Paper Mageyi Ltf dusunurken Mage olusuna bakmayın aynı şekilde Paper Assasianda var genel olarak bakın Paper adı altında (Paper Güçlüdür nokta...)[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben lvl 51 ye kadar paperdım. Elixir +7 staff yaptıktan soora onu kullanabilmek için statlarımı deiştirdim. Ve inaın şu an çok memnunum. lvl 55 im ve pillarla bile 2400 civarı dmg veriyorum. Paperken defence im acınacak haldeydi hp yerlerde sürünüyodu. Şu an hp/mp crimson armor giyiyorum.
İkisinide oynadığım için söylüyorum kimse alınmasın ama cidden paper halt yemiş. Acaip memnunum statları değiştiğim için. Paperken öldüğümün 10 da 1 ini ölmüyorum. cz de bi okla ölmeden dolaşabiliyorum çooook daha kolay np kasabiliyorum cz de ve savaşlarda ayrıca eslanttaki partilerde anında yer buluyorum zira kıyafet yönetmeliğine uyuyo crimson :)

Ha uzun oldu ama bi konuyu daha belirtecem abyss te sırf deneme usüllü 54 üncü lvl bi karus assassin ile kapıştık 3-4 kez üstüste adamı güle oynaya değil afedersiniz kaba etimle dövdüm. Paperken 45.lvl rogue görsem kaçacak delik arıyodum.[signature][hline]A Loyal Servant of Nerull, Master of Torture and Suffer
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç paper oynamadım .. ilk açtığım karakter pet mage 52 lvldim en son..arkkadaş bana ''gel para verem bi paper ol dedi bende beleş diye ok dedim''. pet iken canım 900 lerde ayrıca mana 2004 felandı galiba.ama papere dönüne hp de mana da yerlerde abi..alışmışım pet mageye papaerle yerlerdeyim tabii hep.ayrıca deneme amaçlı olduğu için adam gibi staffda olamadım sadece 3 gün dayandım walla.armorun warsa paper iidir de..çulsuz bişiye benzemiyo tabiki.ayrıca aynı lvl deki pet ile paper karşılaşırsa paper kolay alır onuda çok denedik arenada.zevkler ayrı abi hangisini dilersen
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım Paperken itemlerin neydi?

lvl 60 değilsen neye yarıcak paperlik? 57-54 atamıcaksan??

ayrıca çek 2x rol lycaon+7 ib silver earring felan öyle gel paper kötü de.

Ayrıca üstüne +8/14 hp itemleri giy bi baq bakalım hpen nasıl olcak

benim lvl 45 paperim var lvl 48 pet mageden çok hp var.

ve adam rekor 950(fire blast ile) ben rekor (çok az vuruorum ama) 1178 vurdum.

çek üstünde dagger defans taila bide öyle dene assasinlerle kapışmayı.

paper mage üstüne çek goblin tak +6 hp veya mp takılar hurra demek değildir şunu anlayın artık.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

[Bu mesaj Fortuna tarafından 04 Ağustos 2005 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Boşuna tartışıyoruz aslında, her ikisininde gerek oynanış stili gerek ihtiyacı olan itemlar farklı. Kullanılan spelller aynı olmasa, nerdeyse 2 farklı karakter.

Paper NP'sinin %90 aoe spellerden yaparken, Pet genelde blade ve single spellerle NP yapıyor.
Pet 1vs1 (özellikle Light ve int 180+ ise) yapmayı tercih ederken, paper savaşlarda ve kalabalık gruplarda NP kasıyor.

Uber itemlı bir paper tabiki 1vs1 yapabilir(iron belt, nackle, Dagger Talia,Spair Talia, dd25 helm vs. vs.). Ama aynı itemlara sahip bir Pet mage kadar rahat edemez.(stun ve slow rate çok düşük olur blade ile sadece dmg vurusun)[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Fortuna neden dinine küfretmişim gibi cvp yazmışsın anlamadım. Ben benim karakterimde 2 sinide denediğimi ve pet olanın daha çok hoşuma gittiğini söyledim sadece. İki saattir adamlar pet in eksilerini anlatıyolar kimse senin gibi yooook pet dahaaa babadır keseriz döveriz gibi laflar etmiyo. Ben sadece gerçekten tercihimi belirttim ha sen paper mı oynamak istiyosun oynaaaa kimse karışmıyoki sana

Ayrıca paper ken itemlerim shittendi demedimki aynı ayardaydı aşşa yukarı. Tek fark elixir +7 dir ve sırf o amaçla deişmiştim zaten statlarımı. Ha bence çok ii oldu, sen yaparmısın bilemem. Herkesin tercihi farklı farklı yoksa hepimiz paper yada hepimiz pet olurduk dimi?
Ayrıca pet ve paper ın özellikleri farklı olduu için arkadaşında dediği gibi iki ayrı class olarak değerlendirmekte fayda var.

Son olarak konuyla alakasız olcak ama bilen bi arakdaşım lütfen bi cevaplasın bugün sıkıldım bi healer açayım dedim hiç oynamamıştım healerla ama skill seçmeye gelince garip bişi oldu büyülerin isimleri açıklamaları ve resimleri birbirini tutmuyo bu nasıl bi iş ve nasıl düzeltilebilir yada düzeltiliyomu? Bu sorumu bilen bi arkadaşım cevaplarsa çok sevincem. Şimdiden Teşekkürler[signature][hline]A Loyal Servant of Nerull, Master of Torture and Suffer
Sosyal ağlarda paylaş

O olay yeni bir bug.

bu arada ben öyle yazmadım yazmakta istemedim.

sadece paper mage ucuzdur mantığını silmek istiyorum ve de paper magenin itemsiz hallerini oynayıp kötü denmesin istiyorum.

petinde avantajları yokmudur? tabiiki vardır nedir mesela?

defansı sayesinde çoğu zaman hemen yatmaz ve pek fazla hedef olmaz daha çok paperlar 1. hedef statusundedir.

solo gezebilir ama genede kendine o kadar fazla güvenmemekte yarar var.

petde iyidir ben kötü demedim.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...