Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pet Mage Itemleri

Xajiero

Öne çıkan mesajlar

Forumlarda biraz araştırdım çoğu kişi paper mage den bahsetmiş.(Itemlerinden,mp,hp vs)Ben bir pet mage in max güç ile nası vurabileceğini öğrenmek istiyorum.Int zaten 160 , hp gerekirmi? Bir de herkes paper mage in daha iyi vuracağı kanısında.Bir pet üstündeki 3 iteme health diğerlerini mpye verse (int : 160) aradaki fark çok düşük olmaz mı?Pet'in elindeki silahın Elixir +.. olduğunu farzedersek.. Saolun ..
Sosyal ağlarda paylaş

Mümkünatı yok.

Bir paper elinde lycaon +7 üstünde full 12mp giysileriyle pet magenin 2 katı bile vurabilir.

elinde wiz +8 full mp bonus takılar ile yaratığada daha iyi gömer.

elinde wiz +8 uniqe takılar ilede insana daha iyi gömer.

Her halikarda en seçme itemleri olan bir pet magenin aynı itemlere sahip paper magenin vurduğu kadar vurmasına imkan yoktur.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fortuna, 02 Ağustos 2005 21:33 tarihinde demiş ki:
Mümkünatı yok.

Bir paper elinde lycaon +7 üstünde full 12mp giysileriyle pet magenin 2 katı bile vurabilir.

elinde wiz +8 full mp bonus takılar ile yaratığada daha iyi gömer.

elinde wiz +8 uniqe takılar ilede insana daha iyi gömer.

Her halikarda en seçme itemleri olan bir pet magenin aynı itemlere sahip paper magenin vurduğu kadar vurmasına imkan yoktur.

iyi açıklamışın ne diyim[signature][hline]HåD£§©ik 2°°3 - Plutøn 2°°5
I Love =o=
Xingenon Başladı Daha NooB Kararlı Kasıcak
Name: Pluton - Serv: Xing - Orc Warrior[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xajiero, 03 Ağustos 2005 01:36 tarihinde demiş ki:
Herhalde aynı item.Lamer gözüyle bakmazsanız hayli güzel olacak.Anlatmaya çalıştığım şey pet in en fazla damageyi nasıl verebileceğiydi.. Saolun yine de ..

Fazla Dmg vermenin tek yolu daha iyi bir staff (CZ' de tabi). Şu an için en iyi pet mage staff ıda Elexir+8 (Yakında dupe layım Elexir+9 da yaparlarsa şaşmam)[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman şöyle cevaplamak lazım sorunu; Pet magenin zaten paper mage kadar fazla damage vermesi mumkun degil... Ama Maximum pet magenin damage vermesi için tabiki öncelikle Level gerekiyor buna baglı Mp yuksekliği, bunun yanında minumum +7 Elixir...Benım soyledigim şey şu Czde yada Savaşlarda önemli olan şey damage degil mageler için, ölmemektir... Bunun içinde mutlaka minumum +7/12 Hp olması gerekir full armor setin, aynı şekilde takılarda HP olmalıdır... Daha fazla damage verecegim diye HP kaybı yaratılmamalıdır... Zaten herkes iyici olayı çözdü bitirdi, BP siz, debuffersiz kimse dolaşmıyor artık Czde...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sana söyle bir ornek vereyim, ben level 60 iken ve o zamanlar pet mage iken Level 52 paper mage (Lonely) ASH Knightlara Pillar ile bendan fazla damage veriyordu... (Deliriyordum tabiki normal olarak), Ama tabiki bunda sinirlenecek bir durum yok cunku kendimden ornek su anda MP 245 (+37) ekstra herhangi bir MP takı yada armor kullanmıyorum zaten gerek olmuyor... Geçen gun deniyim dedim ve 3 parça +6/10 MP ve 2 parça +7/12 MP armorumu (tozlanmışlar biraz) çıkardım bir köşeden şöyle bir silkeledim ve giydim, üzerinede absolute power dokturdum allah ne verdiyse 245 (+91) MP ile bir pillar salladım ASH Knight'a ve sonuc 4000 damage yaklaşık (3900 küsür)... Heralde Güç bu olsa gerek... Full HP armor ile yani 245 (+37) MP ile gene absolute power üzerine koyarak deniyim dedim ne kadar fark edicek die sonuc 3300 damage...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Paper MaGe daha ucuz Ama bir sey soyLıyım ... pet mage gibi oynayamassın ... pet mageden daha fazla damage yer Ama daha fazla damage cakar ... paper mage iLe oynamak için
1- ELin hızLı oLmaLı
2- Aktif oLmaLısın
3- Nerde Ne yapacagını bıLmeLisin.
4- Kacarak oynamaLısın... ßenım dusunceLerım ßoyLe ...[signature][hline]Server: Diez
Nick: 911911
Clan: symbolic
Speciality:ELementeL n00b
Job: Mage
Lvl: 62
np:4x
Sosyal ağlarda paylaş

paper mage ii güzel ben pettim ama dandik vurduğu için reset attım ve şimdi paper olmaya çalışıyom..ancak...:;
paper mage asla czde fazla np kasamaz(merlin ve kinkeh gibi sağlam mageler hariç) sadece savaşlarda kasar...pet mage ise czde melee olduğu için daha sağlam olduğu için czde az buz kasar...papersan bütün savaşlara gitmelisin eksiksiz....[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_OneKnightStand_ .........clan:OldieS
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:ölü gibi

Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle yanlış cz nin Gr@l ı Paper magedir.

neden?

Çünkü Paper Mageler Olmadan Alanlı Toplu Katliam Zor Yapılır.

Aynı Anda 3 Paperin Bir Yere Nova Attığını Düşünsenize :D
vahşet.

Ayrıca itemlerini fullemiş bir paper magenin adı paper mage olmaz artık.onun adı TerminatörMage Olur.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fortuna, 03 Ağustos 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
Kesinlikle yanlış cz nin Gr@l ı Paper magedir.

neden?

Çünkü Paper Mageler Olmadan Alanlı Toplu Katliam Zor Yapılır.

Aynı Anda 3 Paperin Bir Yere Nova Attığını Düşünsenize :D
vahşet.

Ayrıca itemlerini fullemiş bir paper magenin adı paper mage olmaz artık.onun adı TerminatörMage Olur.

Bunu seni yanlız yakalıyan iyi bir rogue a anlat, ben terminatörüm de bakalım o ne diyecek?

Lvl. 65 e kadar itemları ne olursa olsun bir paper ın solo yapması zor. Baseden çıkıp 50 metre gitse şanslı sayılır.

Paper magein cz de yapabileceği en iyi şey Nova Town dur. Bowl 65 e kadar haram bence.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

lol ztn solo takılamaz dedik...paper mage savşta solo takılırsa np coşar ama czde asla solo takılamassın...taliadaggerdef olsa bile......(merlin ve kinkeh hariç çünkü onlar hayvan)[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_OneKnightStand_ .........clan:OldieS
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:ölü gibi

Sosyal ağlarda paylaş

Merlin ve Kinkeh kim ya :D Nadide Ares 70lerinden herhalde ;) Harbi solo flan diosunuz da paper 1 koyumluk canıyla kesmesi zor.Hele cz de..Assasin invisible ile gelip 1 en fazla 2 koysa yattın..Ama clanla gelirse de coşar sanırım.Bu arada petime full mp yüklemeye karar verdim : ) Olmazsa paper'a geçeriz ne yapalım ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...