Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ah kalbim

Chiptech

Öne çıkan mesajlar

evet photoshopta feci uğraşlar sonucu bu resmi yapmış durumdayım. çok sanatsal bana göre, alevlenmiş ve saça benzeyen bir kalbi anlatıyor resim. =P
fastreload a yanan yazı yapma tutoriali için teşekkür ederim :)

[signature][hline]chiptech.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."

blog

Sosyal ağlarda paylaş

neyden yola çıkıp da bu resme ulaştığımı söylesem ne yapardın cok merak ediyorum =P

şu aşık bünyelerin nicklerinin altındaki kalpleri çatlatıp çürütüp alev aldırmaya çalışıyodum ki beceremeyeceğimi anladım yeter beee derken hmm bu alevler ne de güzelmiş şöyle yapsam ne olur acaba falan dedim bu oldu sonuç.. :)[signature][hline]chiptech.

blog
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2. nin altta yanan alevini beğenmedim gereksiz buldum, tabi zevk meselesi :) kalpte arkadaşın dediği gibi daha çok benzeyebilirmiş yani ah kalbim yazmasaydı kalbe benzetemeyebilirdim belki ama alev gerçekçi olmuş tebrik ederim :)[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]i have become comfortably numb.
Sosyal ağlarda paylaş

tesekkurler her yoruma acıgım zaten ps den anlamam öle denerken böyle bişey çıktı ben de koyayım dedim =)

@vanilya:

vaniLLus † says:
cem ya bak d1n kardesh1ms1n sonuchta ya bende yorum ypblrmym sen1n shu mkmml rsm1ne?[signature][hline]chiptech.

blog
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chiptech, 29 Temmuz 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
tesekkurler her yoruma acıgım zaten ps den anlamam öle denerken böyle bişey çıktı ben de koyayım dedim =)

@vanilya:

vaniLLus † says:
cem ya bak d1n kardesh1ms1n sonuchta ya bende yorum ypblrmym sen1n shu mkmml rsm1ne?

hihihihihihih :'(((((((((((( rzlmi oldm bn s1md1 bap.
n1k3 cantmi vrcem sna nütf3n.!!!1!1 ayp oluo[signature][hline] Bazi yalanlar güzel,bazi gercekler aciymis....
Bazi ölümler uzun,bütün hayatlar kisaymis...

lylide..
Sosyal ağlarda paylaş

benim msnde 'BÖHÜHÜ' lerim senden daha fazla sanırım. elinde çok fazla koz var bu olayı burda bitirelim msnden küfürleşelim nil. sora erhan beni dövmeye kalksın sora ben ikinizi de öldüreyim birbirinize kavuşun cennet cehennem falan takılın. =P[signature][hline]chiptech.

blog
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...